Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

posiadam butelkę piwa Grodziskiego

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • sopista
    Senior
    • 01-2003
    • 1747

    #61
    Potwierdzam słowa Biermanna. I ja należałem do tych próbujących (przepraszam - degustujących) szczęśliwców. I żyję.
    A ostatnie zdjęcie kolegi Jorjo dowodzi albo braku odwagi albo prawdziwego poświęcenia.
    W tym drugim przypadku (w co nie wątpię) miejsce tej flaszeczki
    może być tylko jedno. W muzeum browaru.biz.
    A jeśli nasz Szanowny Admin jeszcze takiego nie utworzył to już najwyższa pora. Zwłaszcza, że jak pamiętam do przebywania w tym miejscu przetendowały już różne przedmioty. Np zgrilowane skarpetki jednego z kolegów biorąccego udział w ognisku po giełdzie w Warszawie...

    Comment

    • jorjo
      Member
      • 12-2003
      • 41

      #62
      A TU POKAZUJĘ ŻE TO NIE BYŁY PUSTE SŁOWA, TAK JAK TA FLASZKA NIE JEST PUSTA
      Attached Files

      Comment

      • jorjo
        Member
        • 12-2003
        • 41

        #63
        Jak widzę z postów można to pić, a że dziś jest trochę chłodno, a do sklepu daleko, to może bym sobie tak łyknął ;-)
        Proszę kolejna fota
        tu widać datę produkcji a jak nie widać to podaję 23 IV 92, albo 93, jak pisałem wcześniej rok nie został zaznaczony
        Attached Files

        Comment

        • becik
          Senior
          • 07-2002
          • 14999

          #64
          mimo moich chęci na to piwko jestem za tym aby przekazac je bezdyskusyjnie Artowi
          Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

          Comment

          • jorjo
            Member
            • 12-2003
            • 41

            #65
            Myślę że to jest dobry sposób na napicie konta i mam nadzieję że legalny. A i dla forumowiczów przyjemny. Jak ktoś chce to mogę zrobić fotki w rozdzielczości 1,3 mega pix i wysłać na maila. A naprawdę nie wiedziałem że to jet taki rarytas. Także chyba na jakimkolwiek zlocie organizowanym przez browar.biz się nie pojawię, bo albo mnie ukatrupicie, że nie zabrałem wszystkich, albo w miejscu gdzie stał ten dom bedą teraz wykopaliska. A sdla mieszkańców wrocławia podam że ten dom stał na Żłotnikach, przed leśnicą

            Comment

            • marcopolok
              Senior
              • 10-2001
              • 2334

              #66
              No zdjecia niby dowodzą że jest flaszka. zakładając że w sródku jest piwo dalej nie mamy dowodu że jest w twoim posiadaniu. powinienes zamieścic zdjęcie na tle np dzisiejszej gazety albo monitora prezentujące ten właśnie temat

              Grodzisza niestety nie miałem okazji spróbować ale może się kiedyś uda napełnić właściwe szkła właściwym piwem
              bez brody...

              Comment

              • Marusia
                Senior
                • 02-2001
                • 20211

                #67
                jorjo napisał(a)
                Także chyba na jakimkolwiek zlocie organizowanym przez browar.biz się nie pojawię, bo albo mnie ukatrupicie, że nie zabrałem wszystkich, albo w miejscu gdzie stał ten dom bedą teraz wykopaliska. A sdla mieszkańców wrocławia podam że ten dom stał na Żłotnikach, przed leśnicą

                Nie no, ukatrupić to Cię nie ukatrupimy.... moze

                A co do wykopalisk - he he, żebyś się nie zdziwił, napewno się chętni znajdą, tylko podaj bliższe namiary - dokładny adres byłej kamienicy
                www.warsztatpiwowarski.pl
                www.festiwaldobregopiwa.pl

                www.wrowar.com.pl



                Comment

                • Cooper
                  Senior
                  • 11-2002
                  • 6055

                  #68
                  Jorio nie otwieraj tej flaszki żeby nie wiem co i nie słuchaj browarowych naciągaczy! Nie ukrywam że sam chętnie złapał bym gulę mimo że 2 lata temu w Grodzisku załapałem sie na jednego (dosłownie) gulczasa tego eliksiru ale lepiej niech poczeka on na lepsze czasy i okazje.Trzymaj go w ciemnym miejscu i tyle - jak masz ogródek to zakop w plastikowej torebce ażeby kapsel i etykieta nie doznały uszczerbku i przekaż jedynie najbliższej rodzinie miejsce ukrycia tego skarbu.
                  Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                  1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                  Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                  Comment

                  • BROWARIEC
                    • 10-2002
                    • 429

                    #69
                    He, he!
                    Czytam ten temat i mam wrażenie, że wyreżyserował go Hitchcock wg jego zasady: "Najpierw musi być trzęsienie ziemi a dopiero potem może się rozwijać akcja" -> Jorjo został nowym mistrzem suspensu
                    Na poważnie: flaszeczka dla pierwszego piszącego na PW i spełniającego warunki. Chyba, że przeprowadzimy głosowanie i oddamy do Muzeum Browaru... gdzie jak jabłka w "Seksmisji" będzie ozdobą pomieszczeń Ekscelencji*


                    ________________
                    * czyt. ART'a
                    Żadna płaca nie hańbi...
                    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
                    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                    Comment

                    • jorjo
                      Member
                      • 12-2003
                      • 41

                      #70
                      Marcopolok. Wedle twojego życzenia, nawet ty się tam znalazłeś, teraz możesz puścić temat na forum że masz grodziskie, nawet juesteś obok na zdjęciu. A co do zawartości nie jestem w stanie nikomu, anwet sobie udowodnić co jest, ale jak ruszę but5elką to unosi się pełno paprkków, osiadają potem na dno i tworzą taki korzuszek.
                      Attached Files

                      Comment

                      • jorjo
                        Member
                        • 12-2003
                        • 41

                        #71
                        A teraz ruszyłem piwem, i zrobiłem foto pod światło. A co do udowodnioenia, to sobie raczej mogę udowodnić co jest w środku, tylko poszukam otwieracza
                        Attached Files

                        Comment

                        • pjenknik
                          • 08-2001
                          • 3388

                          #72
                          Z tego co pamietam to Art zgłosił sie razem z piwem domowej roboty (wiadomo czyjej ) a jeżeli chodzi o Muzeum to też służę
                          Last edited by pjenknik; 10-12-2003, 21:34.
                          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                          Comment

                          • Marusia
                            Senior
                            • 02-2001
                            • 20211

                            #73
                            jorjo napisał(a)
                            A teraz ruszyłem piwem, i zrobiłem foto pod światło. A co do udowodnioenia, to sobie raczej mogę udowodnić co jest w środku, tylko poszukam otwieracza
                            Taaaa, lubisz drażnić ludzi...

                            Mam kolejną propozycję: w sobotę jest spotkanie Wrocławiaków na piwku, przynieś butelkę ze sobą, pooglądamy
                            www.warsztatpiwowarski.pl
                            www.festiwaldobregopiwa.pl

                            www.wrowar.com.pl



                            Comment

                            • jorjo
                              Member
                              • 12-2003
                              • 41

                              #74
                              Jestem skłonny zgodzić się na oddanie piwa do muzeum, ale jest jeden warunek, no może dwa.
                              Po pierwsze jak będzie takie muzeum
                              Po drugie ktoś mu si mi podarować wtedy piwo własnej roboty, a najlepiej dwa, bo jak powiedziałem kolesiowi jakim zainteresowaniem cieszy się to piwko, to powiedział że chce mieć też udziały (dla nie dowiarków moge pzresłać jego zdjęcie na tle dzisiejszej gazety
                              w końcu stan butelek w domu musi się zgadzać,
                              A co do soboty, t5o gdzie się spotykacie i o której, może wlecę na momencik.

                              Comment

                              • Marusia
                                Senior
                                • 02-2001
                                • 20211

                                #75
                                Temat o spotkaniu masz tutaj, Klub Remi, ul. Bogusławskiego, za Teatrem Polskim
                                www.warsztatpiwowarski.pl
                                www.festiwaldobregopiwa.pl

                                www.wrowar.com.pl



                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎