Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jest już piwo z raciborza. / Browar Racibórz

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • omar
    Junior
    • 11-2004
    • 7

    Jest już piwo z raciborza. / Browar Racibórz

    Wczoraj piłem Racibora z Browaru Racibórz. Nawet mi smakowało.
    Na kontretykiecie znalazłem adres ich stronki w internecie. Sprawdziłem - działa! Podaję namiary:
    My piwo tworzymy, inni je produkują.

    Zachęcam do odwiedzin. omar
  • TomX
    Senior
    • 09-2004
    • 1035

    #2
    Całkiem fajna strona.
    Piwo, góry, jaskinie... tego mi trzeba!

    I Ty bądź bohaterem w swoim domu - zostań piwowarem domowym! :)

    Comment

    • Pepek
      Senior
      • 04-2003
      • 1499

      #3
      O piwie Racibor i stronie browaru raciborskiego wiemy już

      Comment

      • jacekhuszcza
        Junior
        • 12-2002
        • 8

        #4
        Browar Raciborz

        Nie wiem czy ktos juz zauwazyl fakt ze browar Raciborz wznowil produkcje piwa. szczegoly na www.browar-raciborz.pl
        Bardzo mnie to cieszy a piwo Racibor goraco polecam!!! wzielem se skrzynke do wroclawia

        pozdrawiam

        jacek huszcza

        Comment

        • jacekhuszcza
          Junior
          • 12-2002
          • 8

          #5
          eeeem, troche sie spoznilem

          Comment

          • Aldach
            Senior
            • 07-2003
            • 1269

            #6
            Proponuję dokładniejsze zapoznanie się z forum. Browar Racibórz został dostrzeżony już dość dawno a piwo Racibor też jest całkiem nieźle omówione w odpowiednim dziale.

            Comment

            • arcy
              Senior
              • 07-2002
              • 7538

              #7
              Dodam tylko, że wysłałem do Browaru Racibórz pytanie o możliwośc "eksportu" do Poznania. Bez odpowiedzi

              Comment

              • ART
                mAD'MINd
                • 02-2001
                • 23799

                #8
                nie bez powodu. to nie jest dom wysyłkowy tylko browar.
                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                Comment

                • arcy
                  Senior
                  • 07-2002
                  • 7538

                  #9
                  A gdzie troska o (potencjalnego) klienta?

                  Comment

                  • Twilight_Alehouse
                    Chmielowisko.pl
                    • 06-2004
                    • 6310

                    #10
                    Arcy, zrozum - takie sprawy nie leżą w kwestiach browarów! Jeśli chcesz sprowadzić Racibórz do Poznania, to dzwoń po hurtowniach.

                    Comment

                    • becik
                      Senior
                      • 07-2002
                      • 14999

                      #11
                      arcy napisał(a)
                      Dodam tylko, że wysłałem do Browaru Racibórz pytanie o możliwośc "eksportu" do Poznania. Bez odpowiedzi
                      Arcy, a gdzie i do kogo browar ma dowozić swoje piwo? po pierwsze, znajdź chętnego, który będzie chciał je sprzedawać, po drugie chętnego jeszcze bardziej, któy będzie chciał jeździć po nie (wątpię aby sam browar je dowoził na dalsze odległości).
                      Wydaje mi się, że Racibórz będzie raczej browarem regionalnym, który nie będzie szukać zbyciu na terenie całego kraju jedynie w okolicy
                      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                      Comment

                      • arcy
                        Senior
                        • 07-2002
                        • 7538

                        #12
                        Czy Wy myślicie, że ja tego nie wiem? Nie pytałem: kiedy dowieziecie piwo do Poznania, tylko czy są takie plany, przymiarki, możliwości. Oczekiwałem takiej odpowiedzi:

                        1. Nie, w tej chwili nie

                        lub

                        2. Nawiązaliśmy współpracę z hurtownią XYZ i piwo powinno się pojawić.

                        Comment

                        • ART
                          mAD'MINd
                          • 02-2001
                          • 23799

                          #13
                          Arcy, powiem w ten sposób - ludzie z Raciborza nie olali Twojego zapytania, bo akuarat tak się zdarzyło że wiem że starali się znaleźć opcję dostawy piw dla indywidualnych odbiorców drogą wysyłkową - gdyż mieli w tej sprawie podobnoż spore zainteresowanie. Fakt, że powinni byli odpisać także na Twój list.
                          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                          Comment

                          • Twilight_Alehouse
                            Chmielowisko.pl
                            • 06-2004
                            • 6310

                            #14
                            ART napisał(a)
                            Arcy, powiem w ten sposób - ludzie z Raciborza nie olali Twojego zapytania, bo akuarat tak się zdarzyło że wiem że starali się znaleźć opcję dostawy piw dla indywidualnych odbiorców drogą wysyłkową - gdyż mieli w tej sprawie podobnoż spore zainteresowanie. Fakt, że powinni byli odpisać także na Twój list.
                            Starali się znaleźć? A czy ciągle się starają, czy zarzucili pomysł? Nie wiem czy sprawa jest rozwojowa i też spróbować pisać do nich maila, czy już nie ma sensu?

                            Comment

                            • adam16
                              Senior
                              • 02-2001
                              • 9865

                              #15
                              W Raciborzu ostro zabrali się do roboty. A i na współpracę z kolekcjonerami wydają się być otwarci. Żeby takie podejście miały inne browary – marzenie ściętej głowy.
                              Browar Hajduki.
                              adam16@browar.biz
                              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                              Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎