Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Belgia i Holandia

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • yoopy
    Junior
    • 11-2004
    • 17

    Belgia i Holandia

    Witam wszystkich forumowiczow z Holandii a dokladnie z amsterdamu gdzie jestem juz od dwoch tygodni.pochwale sie ze pare dni temu bylem w belgii gdzie raczylem sie fenomenalnymi klasztorniakami i zaluje ze nie moge wziac wiecej do Polski. znalazlem takze fenomenalna knajpke w Amsterdamie z piwakmi glownie z belgii niemiec anglii i oczywiscie holandii. wybor taki ze nie wiadomo co brac (okolo 150 piw,poukladanych jak w bibliotecznych lodowkach ).masa klasztorniakow (jest ich chyba kolo 30) co bardzo mnie cieszy. czuje sie jak w raju i takbym chcial zebysmy w Polsce mieli cos takiego. Pozdrawiam wszystkjich i do zobaczenia
    Lubie kiedy sie zieleni, lubie jak sie piwo pieni...;-)
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23799

    #2
    możezsz przy okazji przybliżyć nam jakie są ceny w takich przybytkach?
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

    Comment

    • yoopy
      Junior
      • 11-2004
      • 17

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART
      możezsz przy okazji przybliżyć nam jakie są ceny w takich przybytkach?
      w sklepach srednio ceny piw belgijskich i holenderski wachaja sie od 0.50 do 1.50 euro (i wszystko w butelkach 0.25-0.33) a ceny klasztorniakow (rowniez butelki 0.25-0.33) zaczynaja sie od 1 euro nawet do 3 euro. W knajpce drozej tam sredni trzeba zaplacic za 0.33 od 3 do 4 euro, a sa i takie (nie omieszkalem nie sprobowac) po 5 i 6 euro.w belgii ceny porownywalne. ale mysle ze za ten smak warto sprobowac. pozdrawiam goraca popijajac wasze zdrowie belgijskim piwkiem trapistow.
      Lubie kiedy sie zieleni, lubie jak sie piwo pieni...;-)

      Comment

      • marco
        PremiumUżytkownik
        • 04-2005
        • 100

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika yoopy
        ... znalazlem takze fenomenalna knajpke w Amsterdamie z piwakmi glownie z belgii niemiec anglii i oczywiscie holandii. wybor taki ze nie wiadomo co brac (okolo 150 piw,poukladanych jak w bibliotecznych lodowkach ).masa klasztorniakow (jest ich chyba kolo 30) co bardzo mnie cieszy. czuje sie jak w raju i takbym chcial zebysmy w Polsce mieli cos takiego...
        A mógłbyś napisać nazwę i adres tej knajpki? Bywam dość często w Amsterdamie więc chętnie do tej knajpy zawitam (pewnie to klasyczny brown bar?)

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎