Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Van Pur, Ambrosius Special (dla Kaufland)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23799

    Van Pur, Ambrosius Special (dla Kaufland)

    gotowe do oceny
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • michalala
    Junior
    • 11-2005
    • 1

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Tak patrzalem na ten browarek i inne - nie widać różnicy wiec mysle, ze kolor ma dobry [4]
    Piana: piana jak piana, ale za duzo jej nie ma i taka sobie [3]
    Zapach: Jak na browar za 1,29zł to mysle ze ma nawet przyzwoity zapach [4]
    Smak: Jak na browar za 1,29zł to mysle ze ma nawet przyzwoity smak [4]
    Wysycenie: No dobra, tym razem jak wiekszość browarkow za 1,29zł nasycenie CO(2) jest 'nisokie' [3]
    Opakowanie: Mi tam sie podoba [5]
    Uwagi: Ten browarek jest ulubionym piwem M'sQAD'u

    Moja ocena: [3.9]
    ---------------
    Ocena usunieta z rankingu.
    Poczawszy od 22.I.2003, oceny bez sensownego uzasadnienia ich przez oceniajacego, beda usuwane z rankingu. Niechaj szanowny michalala porozgląda się nieco po ocenach i spróbuje jeszcze raz podejść bardziej rzeczowo do opisu swoich wrażeń
    Art, Admin

    ---------------

    Comment

    • MarcinKa
      Senior
      • 02-2005
      • 2729

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Zupełnie niezły jak na tak lekkie piwo. Trochę nawet jakby wpadający w bursztyn. Troszkę jednak blady, bez „połysku”. [3.5]
      Piana: Zaskoczenie, bo jest całkiem niezła. Początkowo duża czapa, niejednorodna. Szybko redukuje się do małej piany i tak trzyma się długo. Powolutku zmniejsza się do kożucha. W takiej postaci trzyma się właściwie do końca. Pozostawia ślady na ściankach kufla. [4]
      Zapach: Piwny, chmielowo słodowy. Niezbyt mocny. Właściwie to nijaki, koncernowy. Plus, że nie śmierdzi. [3]
      Smak: Bylejakość i nic ponad to. Lekki chmielowy, pod koniec słodowość wyraźna. Minimalna goryczka, sztuczna jakaś. Najgorszą wadą jest jednak wodnistość. Zwłaszcza na początku piwo smakuje jak chmielona woda. Piwo nie jest niedobre, ono jest wodnisto byle jakie. [2.5]
      Wysycenie: Początkowo średnie, później słabe. Gdyby początkowo było mocniejsze i rozgazowywało by się tak szybko jak teraz, to byłoby niezłe. [3]
      Opakowanie: Opakowanie paskudne. Fatalna kolorystyka, słaba grafika, goły kapsel i brak ekstraktu. Nie ma nawet podanego producenta, pisze tylko, że wyprodukowane w EU. Ścisła czołówka najbrzydszych piw butelkowych. Odstrasza i zniechęca. [2]
      Uwagi: Byle jakie piwo, ale nie niedobre. Pić się da, ale wodnistość może przeszkadzać. No i smak jest płaski, typowy dla dużej masówki. To piwo posiada chyba najwięcej twarzy spośród wszystkich piw obecnie warzonych. Tu był Ambrosius Specjal a są jeszcze Tesco Pils, Donner Premium, Karpacki Pils, Van Horn, Ambrosius Gold, …i pewnie jeszcze ze 3x tyle marek w puszkach. Wszystko po 4%.

      Moja ocena: [2.875]
      To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

      Comment

      • Kwadri
        Senior
        • 10-2009
        • 1216

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Przejrzysty, jasnozłoty. Jak na tą zawartość alkoholu nawet ładny. [4]
        Piana: Nie znika szybko. Po kilku minutach zostaje półcentymetrowy kożuch. Oblepia ścianki nie obciekając szybko. Zostaje pierścień. [4]
        Zapach: Na początku drożdżowo-piwniczny - nie odrzuca. Dopiero po kilku niuchnięciach czuć delikatnie słód. [3]
        Smak: Pierwszy łyk trochę metaliczny (później nie czuć). W smaku rozwodnione, dość płaskie z delikatnie zaznaczoną goryczą. Nie odbija się żadną chemią tylko delikatną goryczą, która nie jest nieprzyjemna, ale też nie jest super. Później ta gorycz coraz intensywniejsza i przyjemniejsza. Miłe zaskoczenie. [3.5]
        Wysycenie: Widać pojedyńcze bąble. Wydaje się na początku średnie, ale później jest ok. Wyczuwalne do końca. [3.5]
        Opakowanie: Srebrna, prosta puszka. [2.5]
        Uwagi: Spodziewałem się porażki, ale nie było złe. Smakowało mi bardziej niż Żywiec. Jak za tą cenę po prostu nie było niesmaczne.

        Moja ocena: [3.35]
        www.lkschmielowice.futbolowo.pl

        Comment

        • Twilight_Alehouse
          Chmielowisko.pl
          • 06-2004
          • 6310

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Blade złoto, pasuje do domniemanego ekstraktu. [4]
          Piana: Średnia, gruboziarnista. Całkiem nieźle się trzyma. [4]
          Zapach: Słodowy, trochę stęchły, ale da się znieść. Chmielu ani śladu. [3]
          Smak: Woda! Z początku czuć mizerną słodowość, ale zaraz znika i zostaje tylko wrażenie wodnistości z minimalnym stęchło-kukurydzianym posmakiem. Goryczka minimalna. [2]
          Wysycenie: Spore, ale w miarę pasuje. [4]
          Opakowanie: Prosta, brzydka puszka. [2]
          Uwagi: Pite 5 września 2012 r.

          Moja ocena: [2.75]

          Comment

          • celtyk87
            Senior
            • 11-2008
            • 208

            #6
            kod 5900535001334 data do 09.09.2014

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎