Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Łódzkie, Porter

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • żąleną
    Sojowe Oddziały Bojowe
    • 01-2002
    • 13239

    Straszliwa jest! Ale poczekajmy na etykietę, może na niej to wszystko się jakoś sensownie układa.

    Comment

    • coldfire
      Senior
      • 01-2008
      • 374

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika naczelnik Wyświetlenie odpowiedzi
      W ogole mi sie nie podoba ta konserwa, Kopyrze
      Ale to kwestia gustu- moim zdaniem jest tandetna, i te "wygibasy" na puszcze wcale piwu nie sluza. Mialem problemy z tym, bo odczytac co na opakowaniu stoi.
      Dla mnie sama idea pakowania Portera do konserwy (a w szczególności tak klasycznie pysznego, jak Łódzki) jest chorym pomysłem. Zamiast ją odświeżać, powinni popracować nad etykietą i zainwestować w butle NRW, albo jakiekolwiek inne... I nie chodzi mi tylko o kształt EURO, ale o stopień zjechania - te z BW są używane chyba po kilkadziesiąt razy.
      pzdr
      Piwa i pacierza nie odmawiam

      Comment

      • Czes
        PremiumUżytkownik
        • 06-2001
        • 752

        Piwo, w które włożono tyle surowca, starań i czasu, moim zdaniem, powinno być konfekcjonowane wyłącznie w elegancką butelkę!
        Nawet najbardziej wyszukana pod względem koloru i kształtu puszka jest tu opakowaniem niedość godnym.
        Ze względu na treściwość i ponadprzecietną moc piwa, ta elegancka butelka winna mieć mniejszą objetość: 0,33 l, albo nawet tylko 0,25 l.
        O!Nanobrowar Domowy "PiwU"

        Comment

        • kopyr
          Senior
          • 06-2004
          • 9475

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Czes Wyświetlenie odpowiedzi
          Piwo, w które włożono tyle surowca, starań i czasu, moim zdaniem, powinno być konfekcjonowane wyłącznie w elegancką butelkę!
          Nawet najbardziej wyszukana pod względem koloru i kształtu puszka jest tu opakowaniem niedość godnym.
          Ze względu na treściwość i ponadprzecietną moc piwa, ta elegancka butelka winna mieć mniejszą objetość: 0,33 l, albo nawet tylko 0,25 l.
          Też jestem za butelką, ale mimo wszystko nowa konserwa ładniejsza, niż ta stara.
          blog.kopyra.com

          Comment

          • grzech
            Senior
            • 04-2001
            • 4592

            Pozwolę sobie nie zgodzić się z przedpiścą, co do objętości opakowania. Jedynie półlitrówka zapewni odpowiednią ilość napitku. Zawsze mam niedosyt pijąc piwa belgjskie, konfekcjonowane w małych szpileczkach. Porter istotnie pyszny, choć trudno dostępny w moich rejonach.

            A tak przy okazji, to z punktu widzenia technologii, zarówno puszka, jak i butelka jest konserwą - pasteryzowaną.

            Comment

            • Pancernik
              Senior
              • 09-2005
              • 9733

              nowa grafika...

              W czasie ostatniego (a dla mnie także pierwszego ) pobytu "Pod Koniem" w Łodzi na Kopernika (w zasadzie "na wizawisie" ) zauważyłem na półce dziwną puchę "Porter". Miły pan sprzedawca podał mi konserwkę i z bezpośredniej bliskości okazało się, że to nowe wzornictwo łódzkiego portera. Hm, może się przyzwyczaję, ale jakoś tak już zaczynam lekko tęsknić do starej grafiki, która wydawała mi się bardziej siermiężna niż oldskulowa...

              Comment

              • ART
                mAD'MINd
                • 02-2001
                • 23799

                piękna etykietka, butelka Vichy 330ml - i nic więcej nie trzeba

                to oczywiście tylko projekcja moich marzeń
                Last edited by ART; 25-04-2008, 14:45.
                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                Comment

                • kopyr
                  Senior
                  • 06-2004
                  • 9475

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                  piękna etykietka, butelka Vichy 330ml - i nic więcej nie trzeba

                  to oczywiście tylko projekcja moich marzeń
                  I można spokojnie po 4,99zł sprzedawać. Serio.
                  blog.kopyra.com

                  Comment

                  • Totus
                    Senior
                    • 11-2007
                    • 326

                    Apeluje o skasowanie powyższych postów :P Jeszcze mi się w browarze ktoś kapnie i tani dobry porterek będę musiał pić od święta
                    Zapraszam do Browaru Sielanka.

                    Comment

                    • kopyr
                      Senior
                      • 06-2004
                      • 9475

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Totus Wyświetlenie odpowiedzi
                      Apeluje o skasowanie powyższych postów :P Jeszcze mi się w browarze ktoś kapnie i tani dobry porterek będę musiał pić od święta
                      Mnie chodzi o to, żeby go można w ogóle pić. A do tego konieczne jest, żeby browar zarabiał.
                      blog.kopyra.com

                      Comment

                      • Totus
                        Senior
                        • 11-2007
                        • 326

                        Kopyt: Wiem, żartuje sobie. Ale wizja płacenia 5 PLN za 0,25 trochę mnie przeraża
                        Zapraszam do Browaru Sielanka.

                        Comment

                        • żąleną
                          Sojowe Oddziały Bojowe
                          • 01-2002
                          • 13239

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Totus Wyświetlenie odpowiedzi
                          Apeluje o skasowanie powyższych postów :P Jeszcze mi się w browarze ktoś kapnie i tani dobry porterek będę musiał pić od święta
                          Ja też... Ludzie, nie wariujmy z tym przeklętym pozycjonowaniem! Co mi przyjdzie z tego, że uekskluzywnimy portera za pomocą ceny, żeby kupowali go konsumenci, którym smakuje to, co drogie. Ja wiem, co lubię, bez patrzenia na cenę, więc tylko na tym stracę.

                          Jeśli taka ma być cena za wprowadzenie w Polsce kultury piwnej, to jak mam w żopie taką kulturę. Bo to nie kultura będzie, tylko snobizm.

                          Comment

                          • kopyr
                            Senior
                            • 06-2004
                            • 9475

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                            Ja też... Ludzie, nie wariujmy z tym przeklętym pozycjonowaniem! Co mi przyjdzie z tego, że uekskluzywnimy portera za pomocą ceny, żeby kupowali go konsumenci, którym smakuje to, co drogie. Ja wiem, co lubię, bez patrzenia na cenę, więc tylko na tym stracę.
                            A jak Browary Łódzkie zbankrutują i nie będzie porteru z Łodzi to zyskasz?
                            blog.kopyra.com

                            Comment

                            • jerzy
                              piwoholik
                              • 10-2001
                              • 4705

                              Nic tylko zapasy robić - bo później albo nie będę mógł kupić bo albo go nie będzie wcale, albo będzie poza moim zasięgiem - co na to samo wychodzi.
                              browerzysta, abstynent i nałogowy piwoholik c[]

                              Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham piwo :]

                              Comment

                              • kopyr
                                Senior
                                • 06-2004
                                • 9475

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jerzy Wyświetlenie odpowiedzi
                                Nic tylko zapasy robić - bo później albo nie będę mógł kupić bo albo go nie będzie wcale, albo będzie poza moim zasięgiem - co na to samo wychodzi.
                                Jerzy nie przesadzaj. Pijesz to piwo transporterami. Nie stać Cię będzie raz na 2 tygodnie wydać 5zł, za 0,33l, a dajmy na to 8zł za but. 0,5l (najlepiej z krachlą). Nie zapłacisz tyle za przyjemność obcowania z pięknie opakowanym piwem. Wiem zaraz napiszesz, że opakowanie nie ma znaczenia dla Ciebie.
                                Dobra, inaczej nic nie stoi na przeszkodzie, żeby wypuścić na próbę partię tego pięknie opakowanego porteru i zobaczyć jaki będzie efekt. A wersję regularną sprzedawać na dotychczasowych zasadach.
                                blog.kopyra.com

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎