Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Namysłów, Plum Beer

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23799

    Namysłów, Plum Beer

    piwo o smaku... śliwkowym

    gotowe do oceny

    nie mylić z plumberem
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • blackcad
    Junior
    • 03-2006
    • 18

    #2
    Hehehe! No tak właśnie się raczę w/w! No cóż udało się ten plum plum! Piwo dopiero wkrótce pojawi się w sklepach - Ja już dziś POLECAM - taka mała kryptoreklama !
    Mam nadzieję że podzielicie moje zdanie po skosztowaniu tego niesamowitego PIWKA!
    Nie przepadam za piwkami smakowymi - lecz to jest COŚ co Was z pewnością zaskoczy - mi osobiście o DZIWO SMAKOWAŁO!

    Comment

    • MarcinKa
      Senior
      • 02-2005
      • 2729

      #3
      Nareszcie ktoś na to wpadł. Ogólnie aromatyzowane piwa to jedyny styl, za którym nie przepadam, ale akurat na śliwkowe piwo zawsze miałem ochotę. Robią je prawie ze wszystkiego, a śliwki jakoś omijali. Smak śliwki zawsze wydawał mi się dobry do piw owocowych, a o posmakach śliwkowych w piwach nie raz pisali forumowicze. Nie pasuje mi tylko ten niski alkohol. Śliwkowe bym widział jak coś w stylu dopple bock. Ale i tak czekam i mam nadzieję, że do Krakowa dotrze, kupię nawet w konserwie.
      To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

      Comment

      • ART
        mAD'MINd
        • 02-2001
        • 23799

        #4
        pewnie i tak tylko pucha będzie dostępna
        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

        Comment

        • remfire
          Senior
          • 03-2004
          • 1334

          #5
          Pełne zaskoczenie , ale zapowiada się miła niespodzianka. Śliwki zawsze mi smakowały , więc chętnie spróbuje takowego piwa .
          Piwo dopiero wkrótce pojawi się w sklepach
          Tylko czy wiadomo ile może trwać to " wkrótce" ?

          Comment

          • blackcad
            Junior
            • 03-2006
            • 18

            #6
            Przedstawiciele handlowi -Robią co mogą - mam nadzieje !!!

            Comment

            • mluk
              Senior
              • 01-2005
              • 778

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika blackcad
              Przedstawiciele handlowi -Robią co mogą - mam nadzieje !!!
              A jaka jest szansa, że to piwo będzie dostępne w Warszawie?
              "Piwo stanowi dowód, że Bóg nas kocha i chce, abyśmy byli szczęśliwi" - Benjamin Franklin

              Comment

              • blackcad
                Junior
                • 03-2006
                • 18

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mluk
                A jaka jest szansa, że to piwo będzie dostępne w Warszawie?
                Hmmmmm....szczerze.....nie mam najmniejszego pojęcia - ale napewno prędzej czy później się pojawi - mam taką nadzieję, że wszyscy zainteresowani bedą mieli szansę spróbować - a tych co już spróbują bardzo proszę o opinie!!!
                Pozdrawiam

                Comment

                • kot_z_cheshire
                  Senior
                  • 11-2005
                  • 2201

                  #9
                  A ja z nieśmiertelnym pytaniem wyskakuję: czy w Poznaniu będzie???? Bo o tym piwie to słyszałam już jakiś czas temu...i od tego czasu taki niemały apetyt na nie mam
                  Młode koty mają adhd, niestety.
                  Aksjomat Cole'a - suma inteligencji na planecie jest stała, liczba ludności rośnie.
                  Dysleksja i żyrafy nie istnieją.
                  Jaszczomb jaszczombowi pudla nie wydudla.

                  Comment

                  • kiszot
                    Senior
                    • 08-2001
                    • 8081

                    #10
                    A czy tu będzie,a czy tam będzie.Ludzie,przecież nikt nie robi takiego piwa tylko na lokalny rynek.Cierpliwości niedługo będzie wszędzie dostępne.
                    Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                    1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                    Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                    Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                    So von Natur, Natur in alter Weise,
                    Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                    Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                    Comment

                    • nek
                      Member
                      • 03-2006
                      • 43

                      #11
                      w opolu jest juz w większośći sklepach tak jak widziałem i cena super,gdy go skosztowałem to naprawde mile sie zdziwiłem pozytywnie oczywiście.POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!

                      Comment

                      • slavoy
                        Senior
                        • 10-2001
                        • 5052

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mluk
                        A jaka jest szansa, że to piwo będzie dostępne w Warszawie?
                        Dziś zakupiłem je za 2zł w osiedłowym spożywczaku w Pruszkowie, więc i Warszawie musi już być.
                        Na razie powiem, że jak na aromatyzowane, to jest całkiem niegłupie. Na dokładną ocenę przyjdzie jeszcze czas, bo jedna dzisiejsza pucha rozeszła się na kilka osób.
                        Dick Laurent is dead.

                        Comment

                        • Bekiesz
                          Senior
                          • 09-2005
                          • 140

                          #13
                          Ocena z ARTomatu

                          Kolor: Ładny,ciemny,brązowo-czerwony,przy tym klarowny. [4.5]
                          Piana: Kolor beżowo-różowy.Początek zaiste imponujący,niestety znila bardzo szybko.Za to, osadzając się na kuflu,tworzy ładne kręgi. [4]
                          Zapach: Faktycznie-daje się wyczuć suszone śliwki.Przy tym obecny również chmiel. [4]
                          Smak: Łagodna goryczka z silnym śliwkowym smakiem. Ogólne wrażenie psuje jednak obecność sztucznych substancji słodzących(jak podaje producent-Acesulfam K,Aspartam),przez co piwo smakuje jak Pepsi Cola Light.
                          Ogólnie-stanowczo za słodkie. [3]
                          Wysycenie: Wyższe nasycenie było by tutaj bardzo pożądane. W tej chwili po 10-15 sekundach nie ma po nim śladu. [2]
                          Opakowanie: Fioletowa konserwa.Brak informacji o zawartości eksraktu. [2]
                          Uwagi: Po prostu-piwo deserowe.W sumie nienajgorsze,ale trzeba mocno popracować nad wysyceniem-lato idzie!
                          Zakupione w Warszawie, w sklepie "Agora".Cena-2.20 zł za puszkę.

                          Moja ocena: [3.425]
                          Jutro to dzisiaj,tylko jutro.

                          Comment

                          • becik
                            Senior
                            • 07-2002
                            • 14999

                            #14
                            Ocena z ARTomatu

                            Kolor: podoba mi sie, mocno herbaciany, klarowne [5]
                            Piana: z pczątku obfita, gęsta, drobna, bezowa, opada jednak szybko pzostawiając marny resztki na powierzchni, nie osadza się na szkle [2]
                            Zapach: przypomina mi zapach lekko sfermentowanych sliwek w delikatnym słodowym aromatemi [3]
                            Smak: na pierwszyn planie czuć goryczkę chmielową z wyraźnym posmakiem śliwek węgierek, nie czuję żadnej chemii, jest bardzo orzeżwiające i doskonale gasi pragnienie, pozostawia miły posmak w ustach [5]
                            Wysycenie: może ciut za duzo [4.5]
                            Opakowanie: charakterystyczna puszka od razu rzuca się w oczy, a co najważniejsze jest ciekawa i podoba mi się [5]
                            Uwagi: Jak dla mnie doskonałe piwo smakowe, miłe zaskoczenie gdyz spodziewałem się kolejnego chemicznego smakołyka. Sięgnępo nie napewno nie raz. Zakupione w Bunkrze (W-wa,Reymonta/Żeromskiego)

                            Moja ocena: [3.975]
                            Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                            Comment

                            • Maidenowiec
                              Senior
                              • 07-2004
                              • 2287

                              #15
                              Po jednej puszce nie ocenię jeszcze, ale muszę przyznać, że jestem bardzo mile zaskoczony. Najbardziej chyba zaskoczyła mnie piana. Jest kapitalna! Utworzyła na początku obfitą, drobnopęcherzykowatą czapę i od jakiś 15 minut otrzymuje się grubość 4mm, zostawiając krążki na szkle. W smaku jest przyjemne, napewno jeszcze do niego wrócę i ocenię.
                              Surowce i akcesoria piwowarskie i serowarskie - Piwodziej.pl

                              Thou shallt not spilleth thy beer!

                              Przy wysokim stężeniu alkoholu organizm człowieka znajduje się blisko śmierci i instynktownie dąży do przedłużenia rodu.

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎