Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pijmy piwa z Lwówka Śląskiego.

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • solozzo
    Member
    • 08-2006
    • 87

    #31
    Ja kiedys bez problemu kupowałem kilka piwa z Lwówka z 3miescie.bYło dostepne w wielu mniejszych sklepikach. Potem jakby znikły. We Wrocławiu na wyścigach na Partynicach też się raczyłem. Obecnie dostępne było w Degustatorii w Gdyni. Piwo dobre, mi smakuje. W każdym razie uważam że nawet przeciętny konsument może docenić je.
    vere sede vacante est

    Comment

    • Julu
      Junior
      • 09-2006
      • 5

      #32
      Witam dla Twojej informacji wczoraj tj (14.12.06) zakupiłem 2 kartony (po 10 szt. nowa bezzwrotan butla) Książęcego w Katowicach w hurtowni Bomark ul. Obroki 130 (stare KHT) z tego co rozmawiałem ze sprzedawcą Książęce będzie w ciągłej sprzedaży. A najważniejsze cena też nie jest wygurowana 1,95zł
      Kufle w dłoń!!!

      Comment

      • piotrg
        Member
        • 05-2006
        • 59

        #33
        Jak widzę to kupuję, ale rzeczywiście z tym browarem bobrze nie jest. Tego lata pojechałem na wycieczkę do Lwówka i okazało się że w rzadnej knajpie w Lwówku Śląskim nie można się piwa z lokalnego browaru napić, a co więcej w sklepach butelkowe też nie było łatwo dostępne.
        FemtoBrowar
        http://www.femtobrowar.pglab.xon.pl/

        Comment

        • peter007
          Senior
          • 06-2004
          • 2820

          #34
          Bardzo chętnie bym je docenił. Jest jeden problem, nigdy w życiu się z nim nie spotkałem
          Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

          Comment

          • hasintus
            Senior
            • 07-2006
            • 850

            #35
            Pół roku temu to Lwówek był nawet w sklepiku u mnie na wsi pod Warszawą. Potem w Piotrze i Pawle w Jankach, ale i tam już nie ma. Ostatnio przestał bywać w Gambrinusie w Blue City.
            Szkoda bo to moje ulubione piwo. Może ktoś podpowie gdzie w Warszawie można go dostać w ciągłej sprzedaży?

            Comment

            • emes
              Nadszyszkownik Chmielowy
              • 08-2003
              • 4275

              #36
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika hasintus
              Może ktoś podpowie gdzie w Warszawie można go dostać w ciągłej sprzedaży?
              Z mniejszych sklepów "marketowych" można wymienić Halę Banacha, gdzie można kupić też wiele innych piw regionalnych po niewygórowanych cenach.

              Comment

              • Greg
                Member
                • 11-2003
                • 72

                #37
                We Wleniu Lwówka nie brakuje, jest w każdym sklepie, cena nawet 1,60 za Książęce. Mocnego nie pijam, nie jest bynajmniej, jak wskazuje nazwa, Dobre
                Kopyr, gdzieś Ty widział Lwówka we flaszkach NRW? Tutaj wszystko jest w starych, zwrotnych butelczynach Euro.

                Comment

                • ART
                  mAD'MINd
                  • 02-2001
                  • 23799

                  #38
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Greg
                  Kopyr, gdzieś Ty widział Lwówka we flaszkach NRW? Tutaj wszystko jest w starych, zwrotnych butelczynach Euro.
                  np, tu: http://www.browar.biz/piwo.php?id=203
                  - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                  - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                  - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                  Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                  Comment

                  • slavoy
                    Senior
                    • 10-2001
                    • 5052

                    #39
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika hasintus
                    Pół roku temu to Lwówek był nawet w sklepiku u mnie na wsi pod Warszawą. Potem w Piotrze i Pawle w Jankach, ale i tam już nie ma. Ostatnio przestał bywać w Gambrinusie w Blue City.
                    Szkoda bo to moje ulubione piwo. Może ktoś podpowie gdzie w Warszawie można go dostać w ciągłej sprzedaży?
                    Nie musisz szukać w Warszawie. Podjedź do Pruszkowa. W byłym Pewexie na Kopernika 1 jest w stałym asortymencie. Ulicą Lipową prosto, przez światła, koło komendy też prosto i zaraz w lewo - w pawilonach po prawej od księgarni.
                    Dick Laurent is dead.

                    Comment

                    • Greg
                      Member
                      • 11-2003
                      • 72

                      #40
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART
                      He he... chodziło mi raczej o miejsce zakupu Lwówka w takiej flaszce.

                      Comment

                      • Doodeck
                        Senior
                        • 05-2003
                        • 1612

                        #41
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Greg
                        He he... chodziło mi raczej o miejsce zakupu Lwówka w takiej flaszce.
                        Na przykład tutaj.
                        Dalekosiężny
                        Obserwator
                        Obiektów
                        Dynamicznie
                        Epatujących
                        Ciekawymi
                        Koncepcjami

                        Comment

                        • kopyr
                          Senior
                          • 06-2004
                          • 9475

                          #42
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Greg
                          We Wleniu Lwówka nie brakuje, jest w każdym sklepie, cena nawet 1,60 za Książęce. Mocnego nie pijam, nie jest bynajmniej, jak wskazuje nazwa, Dobre
                          Kopyr, gdzieś Ty widział Lwówka we flaszkach NRW? Tutaj wszystko jest w starych, zwrotnych butelczynach Euro.
                          Na przykład u mnie w sklepie a tak serio pewnie wszędzie tam gdzie było wcześniej sprzedawane w butelce bezzwrotnej czyli krawatka z czerwoną oobwódką z napisem "butelka bezzwrotna".
                          Last edited by kopyr; 16-12-2006, 09:37.
                          blog.kopyra.com

                          Comment

                          • uter
                            Junior
                            • 10-2002
                            • 4

                            #43
                            Przyznam się bez bicia, że piw z tego browaru nie znam. Ale w najbliższym czasie na pewno ich skosztuję, chociażby po to żeby posmakować piwa z Lwówka być może ostatni raz przed upadkiem.
                            Musze jednak powiedzieć, że ta sytuacja mnie nie dziwi. Obserwuję od kilku lat to co dzieje się z rynkiem IT a ostatnio rynkie producentów sprzętu fotograficznego. Duzi łacza sie w wiekszych i duszą mniejszych. Niestety to cecha naszych czasów...

                            Comment

                            • rafal69
                              Senior
                              • 08-2005
                              • 115

                              #44
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika slavoy
                              Nie musisz szukać w Warszawie. Podjedź do Pruszkowa. W byłym Pewexie na Kopernika 1 jest w stałym asortymencie. Ulicą Lipową prosto, przez światła, koło komendy też prosto i zaraz w lewo - w pawilonach po prawej od księgarni.
                              Lub na ulicy Chopina lub Szopena (jak kto woli)* numeru nie pamiętam, u wylotu ulicy Kubusia Puchatka.

                              *jak kto woli bo pół ulicu ma tabliczki Chopina a drugie pół Szopena, i bądż tu mądry
                              znany gamoń wiosłowy

                              Comment

                              • Marusia
                                Senior
                                • 02-2001
                                • 20211

                                #45
                                Zakupiłam wczoraj Książęce, data ważności 26.12.2006, w butelce euro. Faktycznie, smak zdecydowanie się poprawił
                                www.warsztatpiwowarski.pl
                                www.festiwaldobregopiwa.pl

                                www.wrowar.com.pl



                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎