Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Najpiwniejszy FILM

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • celt_birofil
    † 2017 Piwosz w Raju
    • 09-2001
    • 4469

    #91
    Aktualnie Nasza Kochana TVP odgrzewa po raz kolejny JANA SERCE. Jak pamiętam, tytułowy bohater z kumplami dość często odkapslowywał napój chłodzący. I z pewnością nie była to oranżada
    Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

    Comment

    • celt_birofil
      † 2017 Piwosz w Raju
      • 09-2001
      • 4469

      #92
      Z kolei w powszechnie znamym i lubianym serialu "M jak miłość" głowny bohater kupił podupadły wiejski pub
      Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

      Comment

      • Pogoniarz
        † 1971-2015 Piwosz w Raju
        • 02-2003
        • 7971

        #93
        Ja zuważyłem,że w serialu "Pogranicze w ogniu" piją piwko i nie tylko w każdym odcinku


        Prawie jak Piwo
        SZCZECIN

        Comment

        • ART
          mAD'MINd
          • 02-2001
          • 23799

          #94
          czyżby pili częściej niż w każdym odcinku?
          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

          Comment

          • Pogoniarz
            † 1971-2015 Piwosz w Raju
            • 02-2003
            • 7971

            #95
            ART napisał(a)
            czyżby pili częściej niż w każdym odcinku?
            Tylko tyle


            Prawie jak Piwo
            SZCZECIN

            Comment

            • Wujcio_Shaggy
              Senior
              • 01-2004
              • 4628

              #96
              celt_birofil napisał(a)
              Z kolei w powszechnie znamym i lubianym serialu "M jak miłość" głowny bohater kupił podupadły wiejski pub
              Pewnie i tak będzie lał masówkę... Któryś z koncernów wyłoży parę złotych i zapewni sobie "product placement" w powszechnie znanym i lubianym serialu...
              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

              Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

              @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

              Comment

              • celt_birofil
                † 2017 Piwosz w Raju
                • 09-2001
                • 4469

                #97
                Wujcio_Shaggy napisał(a)
                Pewnie i tak będzie lał masówkę... Któryś z koncernów wyłoży parę złotych i zapewni sobie "product placement" w powszechnie znanym i lubianym serialu...
                Rzecz w tym, że autorzy serialu unikają jak diabeł święconej wody - wszelkich reklam. Do tego stopnia, że samochód pewnej niemieckiej firmy motoryzacyjnej ma zaklejone logo na masce, a jego francuski "kolega" został tegoż pozbawiony Podobnie jest z piwem - nijak nie można się było zorientować co piją nawet, jak piwo lało się z pipy
                Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

                Comment

                • abernacka
                  Senior
                  • 12-2003
                  • 10837

                  #98
                  Dzisiaj o 20,00 na kanale telewizyjnym ALE KINO będzie nadany film pt. "Piwne rozmowy braci McMullen" produkcji USA. Jeżeli wierzyć opisowi z gazety film opowiada o Trzech Braciach którzy spotykają się przy piwie, aby porozmawiać o życiu, miłości i kobietach.
                  Piwna turystyka według abernackiego

                  Comment

                  • adam16
                    Senior
                    • 02-2001
                    • 9865

                    #99
                    abernacka napisał(a)
                    Dzisiaj o 20,00 na kanale telewizyjnym ALE KINO będzie nadany film pt. "Piwne rozmowy braci McMullen" produkcji USA. Jeżeli wierzyć opisowi z gazety film opowiada o Trzech Braciach którzy spotykają się przy piwie, aby porozmawiać o życiu, miłości i kobietach.
                    Filmik fajny. Widziałem. Można polecić. Z zastrzeżeniem żeby się jednak za dużo po nim nie spodziewać.
                    Browar Hajduki.
                    adam16@browar.biz
                    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                    Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                    Comment

                    • baklazanek
                      † 2014 Piwosz w Raju
                      • 08-2001
                      • 3562

                      Ostatnio widziałem odcinek serialu Dziki na Polsacie. Często się pojawia motyw piwa Żubr, KP z pewnością wyłożyła trochę pieniędzy na ta filmową reklamę.
                      Natomiast w serialu Oficer, piwo również jest częstym gościem, nie udało mi się jeszcze żadnego rozpoznać, choć kilka rodzajów etykiet już się przewineło.

                      Comment

                      • robox
                        = kapslarz =
                        • 11-2002
                        • 8188

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika baklazanek
                        Natomiast w serialu Oficer, piwo również jest częstym gościem, nie udało mi się jeszcze żadnego rozpoznać, choć kilka rodzajów etykiet już się przewineło.
                        Wczoraj też widziałem jeden odcinek, na butelkach etykiety piwa "Bartek", ale chyba ma mało wspólnego z tym prawdziwym Bartkiem

                        Comment

                        • ART
                          mAD'MINd
                          • 02-2001
                          • 23799

                          Ano właśnie szukałem tego tematu

                          W "5 nieczystych zagraniach" u Larsa von Triera w "gabinecie" stał pokaźny zestaw Belgów, między innymi bodajże Zakazany Owoc (na pierwszym planie)
                          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                          Comment

                          • grzeber
                            Senior
                            • 05-2002
                            • 2868

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika baklazanek
                            Ostatnio widziałem odcinek serialu Dziki na Polsacie. Często się pojawia motyw piwa Żubr, KP z pewnością wyłożyła trochę pieniędzy na ta filmową reklamę.
                            Nie mylisz się ani trochę.
                            Żubr będzie stałym gościem "Dzikiego" .
                            pozdrawiam
                            www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

                            Comment

                            • Doodeck
                              Senior
                              • 05-2003
                              • 1612

                              Dziś w nocy (godz. 0.00 z Wielkiej Soboty na Niedzielę Wielkanocną) TVN zaprasza na projekcję filmu "Big Lebowski". Polecam.
                              Dalekosiężny
                              Obserwator
                              Obiektów
                              Dynamicznie
                              Epatujących
                              Ciekawymi
                              Koncepcjami

                              Comment

                              • pieczarek
                                zwykle cham i prostak
                                • 06-2001
                                • 5011

                                Chodzi nie o film, a o teatr, ale nie będę przecież zakładał nowego tematu.

                                W poniedziałek, 12 września, w 1 programie TVP o 20.15 będzie wystawiane "Małe piwo" Alistaira Beatona.
                                Żurnalista pisze, że w tym przedstawieniu "po spożyciu piwa ze zmutowanego genetycznie chmielu u mężczyzn zanika to, co świadczy o ich płci, a w zamian rosną im ... piersi". Oczywiście, piwo nie jest z chmielu, to tylko przyprawa. Zapewne w tej komedii temat piwny będzie mocno ograniczony (chodzi przecież o sprawę "zanikania" i "rośnięcia"), ale sygnalizuję to przedstawienie.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎