Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2008.06.21-22 - Żywiec, XIII Międzynarodowa Giełda Birofiliów & Festiwal Piwowarów

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • jasiu_piwosz
    Senior
    • 12-2004
    • 620

    #31
    Marusia wybacz mu jest młody i nie zna pewnych przyzwyczajeń bardziej zaawansowanych Forumowiczów.

    Comment

    • StaryKocur
      Senior
      • 01-2002
      • 1521

      #32
      Po dłuższej nieobecności na forum melduję swój pobyt na rzeczonej imprezie w terminie piątek-niedziela. Co do miejsca zakwaterowania, to chętnie się dostosuję do znakomitej tu obecnej większości. Jeśli zaś chodzi o atrakcje dla duszy i ciała, to służę bagażnikiem piwa z zabrzańskiego browaru oraz moim skromnym towarzystwem.
      Piwo pite z umiarem
      nie szkodzi w żadnych ilościach.

      Comment

      • Algis
        Junior
        • 05-2004
        • 4

        #33
        Zywiec

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Żywiec Wyświetlenie odpowiedzi
        Tradycyjnie w trzeci weekend czerwca zapraszamy na trzynastą edycję Międzynarodowej Giełdy Birofiliów w Żywcu. Trudno mi teraz mówić o innych szczegółach poza tym, że napewno impreza trwać będzie 2 dni, tj. piątek i sobota 20-21.06.2008 r. Giełdzie towarzyszyć będzie Festiwal Piwowarów i VI Ogólnopolski Konkurs Piw Domowych.

        Wspólnie z załogą Browamatora popracujemy nad ciekawym programem imprezy. Oczywiście jesteśmy otwarci na podpowiedzi, uwagi i sugestie.

        Osoby chcące sprawdzić swoje dane w naszej bazie adresowej proszonę są o kontakt mailowy pod adresy:
        piwiarnia.zywiecka@grupazywiec.pl
        grzegorz.zwierzyna@grupazywiec.pl

        Zapraszam serdecznie do udziału w imprezie i dyskusji. Wasze

        Juz chyba raz 7 bede w Zywcu,w tym roku przyprowadze birofila z Grecji.Julien Gurickx z Belgiji(najwiekszy kuflarz ponad 6000 kufli) rowniez po raz trzeci zawita do spotkania-czekaja pieknie spotkania w najspanialszym spotkaniu na swiecie,nie moge doczekac!

        Algis Rusys z Litwy

        Comment

        • Ahumba
          Senior
          • 05-2001
          • 8962

          #34
          Na stronie głównej jest reklamówka giełdy z datą 14-15 czerwca, temat dotyczy 21-22 czerwca.
          To która data jest ważna??
          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

          Comment

          • ART
            mAD'MINd
            • 02-2001
            • 23799

            #35
            o kurde, faktycznie, wysłałem info Grześkowi, mam nadzieję że to tylko pomyłka powstała przy tworzeniu bannerka.
            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

            Comment

            • becik
              Senior
              • 07-2002
              • 14999

              #36
              Gdzie tkwi błąd?
              W temacie giełda jest w dniach 21-22.06. Na reklamie na stronie głównej 14-15.06.
              Nie ukrywam, że te rozbieżności są bardzo istotne i powinny być jak najszybciej wyjaśnione

              PS, ślepy jestem nie zauważyłem, że juz ktoś przede mną to zauwazył
              Last edited by becik; 14-03-2008, 20:39.
              Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

              Comment

              • Żywiec
                Senior
                • 12-2001
                • 1571

                #37
                Termin giełdy

                Bardzo przepraszam za zamieszanie ale graficy dali ciała i błędnie wpisali datę 14-15.06.2008. Aktualny jest pierwotny termin czyli 20-21.06.2008. Za zamieszanie przepraszam, biorę to na klatę

                Comment

                • ART
                  mAD'MINd
                  • 02-2001
                  • 23799

                  #38
                  pod wpływem postów Użytkownika browar23 dywagacje na temat noclegów zostały wydzielone do nowego tematu:

                  Wszelkie rozważania na tematy niekonkretnie związane z danym wydarzeniem, wrażenia po imprezach (np. ankiety)
                  - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                  - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                  - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                  Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                  Comment

                  • anooo3
                    Junior
                    • 04-2008
                    • 7

                    #39
                    noclegi

                    w tym roku jade pierwszy raz na giełde do Żywca.prosze polecić mi jakiś fajny nocleg.z góry dziękuje

                    Comment

                    • ART
                      mAD'MINd
                      • 02-2001
                      • 23799

                      #40
                      w poście nr 29 masz listę noclegową
                      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                      Comment

                      • anooo3
                        Junior
                        • 04-2008
                        • 7

                        #41
                        nie chodzi mi o liste z noclegami-bo ją mam .chodzi mi o godne polecenia miejsca do spania

                        Comment

                        • darek99
                          Senior
                          • 04-2002
                          • 2147

                          #42
                          Co lepsze miejsca mogą być już zarezerwowane , podzwoń do pensjonatów i hoteli z listy i sprawdź gdzie mają jeszcze wolne noclegi , proponuję nie czekać na ostatnią chwilę bo mogą być problemy.
                          Czymże jesteś śmierci ! Gdzie jest twój oścień?
                          Skoro my istniejemy, śmierć jest nieobecna,
                          skoro tylko śmierć się pojawi nas już nie ma.
                          Epikur z Samos.

                          Comment

                          • anooo3
                            Junior
                            • 04-2008
                            • 7

                            #43
                            w tamtym roku doradzili mojemu znajomemu noclegi w Wegierskiej Gorce podobnodojazd do Zywca jest dobry. Co Wy na to?

                            Comment

                            • mwa
                              Senior
                              • 01-2003
                              • 5071

                              #44
                              Busem w sam raz-jeśli tylko będziesz w centrum.
                              Pozdrawiam Cię !!!!

                              Comment

                              • anooo3
                                Junior
                                • 04-2008
                                • 7

                                #45
                                a co myślicie o tym żebym zatrzymała się w Międzybrodziu Żywieckim? czy ktoś wie czy są dobre połączenia komunikacyjne z Browarem Żywiec?

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎