Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przy piwie o siatkówce

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Rafcz
    Member
    • 07-2007
    • 53

    #16
    Brawo!!!. Jest złoto!!!. Ciężki mecz ale jakże udany. Trochę ochłonąłem (+ chłodzenie wewnętrzne Ciechanem i Świeżym z Kormorana) zanim siadłem do neta. Niesamowite jest jak się ogląda w TV mecz o Mistrzostwo Europy ekip, które się miesiąc wcześniej widziało na żywo. Teraz czas na mecze dziewczyn - oby było też tak dobrze.

    Comment

    • genea
      Senior
      • 02-2006
      • 1515

      #17
      Gratulacje dla naszej złotej czternastki
      Zbieram wszystko związane z browarem Stella Artois.
      Bractwo Piwne

      Czasami najlepszym wyjściem jest wyjście na piwo...
      Wolę być znanym piwoszem niż anonimowym alkoholikiem...

      Comment

      • genea
        Senior
        • 02-2006
        • 1515

        #18
        Polscy kibice opuszczając halę po finale Mistrzostw Europy w siatkówce z przyzwyczajenia skandowali : "NIC SIĘ NIE STAŁO ! POLACY! NIC SIĘ NIE STAŁO !"

        Zbieram wszystko związane z browarem Stella Artois.
        Bractwo Piwne

        Czasami najlepszym wyjściem jest wyjście na piwo...
        Wolę być znanym piwoszem niż anonimowym alkoholikiem...

        Comment

        • mazur87
          Senior
          • 04-2009
          • 171

          #19
          Jest złoto - gratulacje!!!

          Ale to co zrobił Kurek w meczu z Bułgarami to mistrzostwo świata:
          W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.
          Lech... Zawsze się dzieje.... ;-))
          Niech zwycięża Lech.... Wielki Kolejorz KKS!!!

          Comment

          • YouPeter
            Senior
            • 05-2004
            • 2379

            #20
            No to dzisiaj i premier został złotym medalistą ME

            Tak mnie zastanawia fakt, że jak to jest że piłkarzom wystarczy awansować do ME i już odznaczają trenera, a siatkarze to muszą mistrzostwo zdobyć żeby tego zaszczytu dostąpić.
            Bo kto piwa nie pije ten jest wywrotowcem, świadomie uszczuplającym dochody państwa, bezideowcem.

            Comment

            • jacer
              Senior
              • 03-2006
              • 9875

              #21
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika YouPeter Wyświetlenie odpowiedzi
              No to dzisiaj i premier został złotym medalistą ME

              Tak mnie zastanawia fakt, że jak to jest że piłkarzom wystarczy awansować do ME i już odznaczają trenera, a siatkarze to muszą mistrzostwo zdobyć żeby tego zaszczytu dostąpić.

              Został medalistą i siatkarzy uśmiercił wręczając im odznaczenia tak jak przewiduje protokół w stosunku do ludzi zmarłych.

              Tragedia.
              Milicki Browar Rynkowy
              Grupa STYRIAN

              (1+sqrt5)/2
              "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
              "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
              No Hops, no Glory :)

              Comment

              • YouPeter
                Senior
                • 05-2004
                • 2379

                #22
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacer Wyświetlenie odpowiedzi
                Został medalistą i siatkarzy uśmiercił wręczając im odznaczenia tak jak przewiduje protokół w stosunku do ludzi zmarłych.

                Tragedia.
                Nie chcę upolityczniać tego tematu w z tym medalem dla premiera napisałem dla żartu (z drugiej strony bardzo ładny gest ze strony Castellaniego). Ale też nie wyobrażam sobie przypinania medali do sportowych koszulek reprezentacji. Takie rzeczy przypina się na klapę marynarki jak to miało miejsce po zdobyciu v-ce mistrzostwa świata. Toż to prawie technicznie jest niemożliwe A Kancelaria Prezydenta urażona jak zwykle rozbuchała sprawę.
                Bo kto piwa nie pije ten jest wywrotowcem, świadomie uszczuplającym dochody państwa, bezideowcem.

                Comment

                • pieczarek
                  zwykle cham i prostak
                  • 06-2001
                  • 5011

                  #23
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika YouPeter Wyświetlenie odpowiedzi
                  ...Kancelaria Prezydenta urażona jak zwykle ....
                  Tusk jest piękny, Kaczory są brzydkie, Kancelaria urażona jak zwykle - poetyka typowa dla GazWyb-u.

                  Comment

                  • YouPeter
                    Senior
                    • 05-2004
                    • 2379

                    #24
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pieczarek Wyświetlenie odpowiedzi
                    Tusk jest piękny, Kaczory są brzydkie, Kancelaria urażona jak zwykle - poetyka typowa dla GazWyb-u.
                    Nie, mylisz się. Nie jest to poetyka GW. Choć nie głosowałem na tego prezydenta, to go szanuję ponieważ jest prezydentem Polski, a więc jest i moim prezydentem.

                    A chodziło mi dokładnie o to:

                    Zgodnie w rozporządzeniem Prezydenta RP »w sprawie opisu, materiału, wymiarów, wzorów rysunkowych oraz sposobu i okoliczności noszenia odznak orderów i odznaczeń« orderów nie nosi się na ubiorach sportowych, roboczych i ochronnych.
                    Dlatego wspomniałem o tym że nie pasuje przypinać takich odznaczeń na koszulki sportowe tylko do klapy marynarki.
                    Last edited by YouPeter; 15-09-2009, 21:43.
                    Bo kto piwa nie pije ten jest wywrotowcem, świadomie uszczuplającym dochody państwa, bezideowcem.

                    Comment

                    • pieczarek
                      zwykle cham i prostak
                      • 06-2001
                      • 5011

                      #25
                      Mi chodziło o określenie "jak zwykle". To jest dosłowne powtarzania sloganów GazWyb-u.

                      Prezydent "jak zwykle zawetował", chociaż wetuje kilka razy mniej niż Kwaśniewski.
                      Prezydent "jak zwykle urażony", chociaż to Tusk zionie miłością.
                      Itd, itp.

                      Comment

                      • Krzysiu
                        Krzysiu
                        • 02-2001
                        • 14936

                        #26
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika YouPeter Wyświetlenie odpowiedzi
                        Nie chcę upolityczniać tego tematu ...
                        Temat sam się upolitycznił, jak minister od fikołków odwołał spotkanie ekipy siatkarzy z prezydentem. A potem zaczęła się licytacja, dzięki komu w siatkówce jesteśmy potęgą, w przeciwieństwie do piłki nożnej.

                        Comment

                        • pirackamuza
                          Senior
                          • 12-2004
                          • 1903

                          #27
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu Wyświetlenie odpowiedzi
                          (...) dzięki komu w siatkówce jesteśmy potęgą (...)
                          Prezydent powinien za to odznaczyć premiera, a premier prezydenta.
                          Toruń przeprasza za Radio Maryja
                          www.bobofruty.pl

                          Comment

                          • Pancernik
                            Senior
                            • 09-2005
                            • 9733

                            #28
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pirackamuza Wyświetlenie odpowiedzi
                            Prezydent powinien za to odznaczyć premiera, a premier prezydenta.
                            Ja nawet mam wizję, DO CZEGO powinni sobie te ordery nawzajem przypiąć...




                            PS. A i tak najlepsze były foty ze spotkania Pana Prezydenta RP z naszym złoto-srebrnym kulomiotem i piwoszem, Tomaszem Majewskim...

                            Comment

                            • Jadoo
                              Senior
                              • 10-2008
                              • 339

                              #29
                              Ah te złotka... Wygrały, to ważne. Za to ja pierwszy raz odwiedziłem Atlas Arenę i pierwszy raz na siatkówce byłem, i ile w wydaniu kobiecym ta dyscyplina jest nieco flegmatyczna i mdła to atmosfera naprawdę byla zabawna. Mimo całego tego piknikarstwa dobrze się bawiłem, a największe ciary miałem podczas gali otwarcia. Do następnego

                              Comment

                              • Rafcz
                                Member
                                • 07-2007
                                • 53

                                #30
                                No i po paru dniach bez neta nadrabiam zaległości w czytaniu i pisaniu. No i w piwie, bo na tym szkoleniu to tylko koncerniaki były,brrr
                                No i dzisiejszy mecz zasługuje na wypicie czegoś dobrego - na poprzedni z Holenderkami to aż żal było patrzeć, a dzisiejszy niczego sobie. No to czas na z okazji zwycięstwa.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎