Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Warka, Strong

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dedark
    Junior
    • 03-2003
    • 8

    Kup sobie nowa Warke warzona w Zywcu, od razu zmienisz zdanie.

    Comment

    • ANDRO
      Senior
      • 10-2001
      • 640

      Po raz któryś tam z kolei dałem szansę temu piwku od kiedy się pojawiło na rynku. I smakowało mi jak herbata. Lubię herbatę ale nie słodzę . Aa to właśnie była słodzona herbata. Jak czytam moje posty z początku to mi wstyd. Nie wiem tylko czy za siebie czy za Producenta.
      Andro z wyspy jednej takiej.
      http://www.bahama.uznam.net.pl/

      Comment

      • dedark
        Junior
        • 03-2003
        • 8

        ANDRO napisał(a)
        Po raz któryś tam z kolei dałem szansę temu piwku od kiedy się pojawiło na rynku. I smakowało mi jak herbata. Lubię herbatę ale nie słodzę . Aa to właśnie była słodzona herbata. Jak czytam moje posty z początku to mi wstyd. Nie wiem tylko czy za siebie czy za Producenta.
        A przypatrzyles sie choc producentowi??? Piwo ktore piles bylo piles bylo wyprodukowane przez Browary Warka. Przyjrzyj sie i kup piwo warzone w Zywcu. Zapewniam Cie, ze jesli nie lubisz slodkiego piwa, bedzie Ci smakowac. Byc moze wiekszosc braci piwnej uzna mnie za dziwnego czleka, lecza ja wciaz bede bronil swego zdania.

        Comment

        • cielak
          Senior
          • 03-2004
          • 2890

          A może napijcie się VOLTA STRONGA i się wam sprawa wyjaśni??
          zupka chmielowa dobra i zdrowa!!

          Comment

          • Milenium
            Junior
            • 07-2003
            • 2

            Jest to niezwykle urokliwe i delikatne w smaku piwo acz kolwiekl całkiem mocne. Życze miłej konsumcji dobrze schłodzonego (ciepłe traci swoje walory).

            Moja ocena: [4.75]
            ---------------
            Ocena usunieta z rankingu.
            Poczawszy od 22.I.2003, oceny bez sensownego uzasadnienia ich przez oceniajacego, beda usuwane z rankingu.
            Art, Admin

            ---------------

            Comment

            • ATN
              Junior
              • 07-2004
              • 3

              Najochydniejsze piwo jakie w życiu piłem... Smak, czyli to co w piwie najważniejsze psuje i tak bardzo średnie wrażenie ogólne...

              Moja ocena: [1.4]
              ---------------
              Ocena usunieta z rankingu.
              Poczawszy od 22.I.2003, oceny bez sensownego uzasadnienia ich przez oceniajacego, beda usuwane z rankingu.
              Art, Admin

              ---------------

              Comment

              • dziku
                Senior
                • 12-2002
                • 1992

                ATN napisał(a)
                Najochydniejsze
                FCJP najohydniejsze...

                Kto nie wierzy niech spróbuje jak Warka smakuje...
                Dziku


                Comment

                • Twilight_Alehouse
                  Chmielowisko.pl
                  • 06-2004
                  • 6310

                  Kiedyś bardzo lubiłem to piwo... Potem gust zaczął mi się troche zmieniać, po pierwsze zacząłem unikać koncerniaków, po drugie przestały mi smakować piwa mocniejsze (za wyjatkiem koźlaków, porterów i klasztornych). Nie piłem Warki Strong chyba ze dwa lata i postanowiłem sprawdzić jak smakuje teraz...
                  Etykieta dosć juz klasyczna i utrwalona w świadomości. Szkoda tylko, że wizerunek Pułaskiego się zmienił, zdecydowanie wolałem ten wcześniejszy.
                  Kolor bardzo ciemny, aż ciężko go określić... ciemno złoty? pomarańczowo-złoty?
                  Piana wysoka, ale dość szybko opada, zostawiając cieniutki kożuszek. Na szczęście łyki odmierzają się ładnie na kuflu.
                  Zapach silny, słodowy, delikatna nuta chmielowa. Ładny, muszę pryznać.
                  Nasycenie dobre, a zważywszy że to piwo mocne, to wręcz bardzo dobre.
                  Smak bardzo ciężki, bardzo słodki. Piwo to jest bardzo często krytykowane właśnie za ową słodkość, a mi takie coś nigdy nie przeszkadza. Poza tym silny smak słodowy i delikatna goryczka. Nie jest to nic wybitnego i na pewno nie do powtarzania, ale mimo wszystko cieszę się, że odświeżyłem sobie smak tego piwa.

                  Moja ocena: [3.9]

                  Comment

                  • solfernus
                    Senior
                    • 08-2004
                    • 1025

                    strong - czy nie ma na niego mocnych?

                    Dawnymi laty bardzo lubiłem to piwo.Ale teraz faktycznie jest o jakąś
                    połowę gorsze.Jednak nadal po nie sięgam głównie dlatego, że
                    nie mogę kupić mocnego i nie gorzkiego piwa.
                    Szkoda,że nie mogę już kupić np. KAPERA z Gdanska albo EUROSPECJAL Zywca.Fajny jest KOZLAK Ambera ale za drogi
                    Zbieram podstawki piwne po 1 szt z każdego browaru powiązanego z Polską, oraz po 1 szt z każdego państwa świata.

                    Comment

                    • piwowar2
                      Senior
                      • 11-2001
                      • 588

                      Dotarla do mnie Warka w puszce(pierwszy raz w puszce, bo jak sam kupuje, to zawsze w butelce), jak sie nie myle z Elblaga. Niczym nie przypomina smaku prawdziwej, warenskiej Warki. Pilem z niechecia.

                      Comment

                      • becik
                        Senior
                        • 07-2002
                        • 14999

                        piwowar2 napisał(a)
                        warenskiej Warki
                        wareckiej

                        Swoją drogą czy nie powinno się tej elbląskiej Warki oceniać jako EB - Warka Strong?
                        Co z tego, że marka ta sama jak piwa i browary różne? Oceniamy dwa piwa z dóch browarów pod jednym szyldem, powinno być inaczej gdyż są to niestety zupełnie inne piwa.
                        Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                        Comment

                        • piwowar2
                          Senior
                          • 11-2001
                          • 588

                          No i kolor - prawie jak jasne piwo.

                          Comment

                          • docent
                            Senior
                            • 10-2002
                            • 5205

                            Warka Strong beczkowa pita w 'Acernie' na lubelskiej starówce. Moja dziewczyna gustuje w tym piwie i mówi że właśnie tu podają najlepszego Stronga w mieście. Kolor jasnobursztynowy i już od razu uprzedzę, że to jedyna dobra rzecz w tym piwku. Reszta to cienizna. Śladowa ilość piany i to już od początku (skandal!), po minucie piana opuszcza nas na zawsze. Zapach wyraźny słodowy - dla mnie zbyt słodowy. Nasycenie bardzo słabe, piwo jest totalnie puste i wygazowane w smaku. W dodatku jest przesadnie słodkie. Pamiętam Warkę Strong z 1994 r. To było wspaniałe doświadczenie smakowe, do dziś trzymam etykietę z tego piwa... Teraz to mocna lemoniada dla Pań...fatalna rzecz

                            Moja ocena: [1.925]
                            Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
                            Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
                            Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
                            Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

                            Comment

                            • Gambrinus
                              • 06-2001
                              • 696

                              Waka Strong pojawila sie w Nowym Jorku w butelkach jako Warka beer (do tej pory byla w puszkach). Moje wrazenia pokrywaje sie w 100% z opisem zawartrym w poscie kolegi docenta. Ulepkowaty plyn bez piany i gazu. Chmiel niewyczuwalny w zapachu, ale istnieje sladowa goryczka. Ogolnie 3 (2-5) - bo nie smierdzi, nie skwasniele i wypilem do konca...
                              Popieraj małe browary!!!
                              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                              Comment

                              • wookash
                                Junior
                                • 11-2004
                                • 8

                                Podobnie jak wielu sięgam po Stronga jak nie ma nic innego pod ręką. Jest dla mnie zbyt złodkie i za mało chmielowe. Kumpela podpowiedziała mi ciekawy sposób na Stronga (tak jakoś wyszło że Strong to damska rzecz ) Wystarczy pić Stronga z cytryną lub lemonką jak meksykańską Coronę i nudna słodycz znika. Na początku wydawało mi się że to marnowanie piwa ale w tym wypadku działa. Spróbujcie sami.
                                Perła Chmielowa smaczna i zdrowa!

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎