Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Warka, Strong

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Vassal
    Gość
    • 07-2003
    • 2

    Piwo o interesującym kolorzei opakowaniu. Ale smak odrzuca od razu. Piłem te piwo z przymusem (nie chcialem go wylać). Nie polecam!!!

    Moja ocena: [1.625]
    ---------------
    Ocena usunieta z rankingu.
    Poczawszy od 22.I.2003, oceny bez sensownego uzasadnienia ich przez oceniajacego, beda usuwane z rankingu.
    Art, Admin

    ---------------

    Comment

    • Kristofcw
      Junior
      • 01-2004
      • 2

      SMAKUJE PO EGZAMINIE Z MIKROEKONOMII

      Ja właśnie to piwo pije (jako drugie po Piast Premium) i wiecie co ? Smakuje mi. Wprawdzie może dlatego że łagodzi stres po egzaminie ...

      Comment

      • bury_wilk
        Senior
        • 01-2004
        • 2655

        Warka jaka jest każdy widzi... Ale po kolei. A więc najlepiej wypada kolorek. Jest cudowny, bursztynowy, z odpowiednią głębią. W kolorku pływają bombelki. Mogłoby być ich ciut mniej, ale nie jest źle i w piciu absolutnie nie przeszkadza. Nad kolorkiem powinna być piana i nawet jest, ale krótko... Kolorek ma też zapach. Nie szczególnie intensywny, chmielowy, łagodny, ale zdradza, że czai się power. Jak się już nawąchamy, to kolorek zaczyna też smakować. I smakuje nieźle. Czuć sporo słodu, trochę chmielu. Lekka goryczka, a właściwie jej posmak pojawia się już po przełknięciu. Jest można powiedzieć ciężkawe, ale w sumie, kto powiedział, ze takie ma nie być?

        Moja ocena: [4.175]
        Lubię kiedy się zieleni
        Lubię jak się piwo pieni...

        ...najlepiej z Browaru Szlacheckiego!

        Comment

        • Walley
          Junior
          • 02-2004
          • 3

          Piwo jesli chodzi o mnie to tak jakby dla kobiety - ze wzgledu na smak ale troszke za mocne jak dla nich. Piana czasem sie pojawi ale jak juz to na krotko. Ciezko wypic wiecej niz 2-3.

          Moja ocena: [3.45]
          ---------------
          Ocena usunieta z rankingu.
          Poczawszy od 22.I.2003, oceny bez sensownego uzasadnienia ich przez oceniajacego, beda usuwane z rankingu.
          Art, Admin

          ---------------

          Comment

          • Andrewbrw
            Senior
            • 03-2004
            • 932

            Warka mocna! dobra jest!

            Jest to na pewno piwo kontrowersyjne ze wzgledu na to ze cieszy sie glownie powodzeniem u kobiet-ze wzg na slodkawy smak- ale nie ulega watpliwosci mimo wszystko ze jest to bardzo, bardzo dobre piwo mocne, piekna barwa,sliczna piana,genialny oryginalny smak!nie ma co narzekac!!!!
            moja ocena[4.9 ]

            Comment

            • ART
              mAD'MINd
              • 02-2001
              • 23799

              zacznij proszę pisać wreszcie jakieś konkrety. co krok opisy typu "oryginalny smak" nie przybliżają nam tego cóż za smak odczuwałeś podczas spożywania.
              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

              Comment

              • Andrewbrw
                Senior
                • 03-2004
                • 932

                Więc ....., smak tego piwa można porównać z bisocjacją Koestlera,,, tj. jest takie dziwne ale sympatyczne nakładanie się smaków słodkawego z leciutką goryczką. Może wtedy byłem w stanie inkubacji że napisałem tylko oryginalny smak,ale ostatecznie problem twórczy został rozwiązany!

                Comment

                • emef
                  Member
                  • 05-2002
                  • 49

                  inny smak?

                  mam pytanko - wiecie coś może o jakiejś zmianie w warce s.?
                  piłem ją kilka dni temu a wcześniej w okolicach wakacji i wydaje mi się że smak trochę się zmienił (na plus).
                  może tak tylko mi się wydaje ale z ciekawości pytam czy ktoś też to zauważył?

                  Comment

                  • becik
                    Senior
                    • 07-2002
                    • 14999

                    albo po prostu napiłeś sie oryginalnej warki wareckiej, a nie np elbląskiej
                    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                    Comment

                    • emef
                      Member
                      • 05-2002
                      • 49

                      smak c.d.

                      tak konkretniej - wydaje mi się że jest troszkę mniej słodka, bardziej "wytrawna"

                      Comment

                      • kishar
                        Senior
                        • 10-2003
                        • 1691

                        Niestety z braku w knajpie innego piwa jestem zmuszony pić warke od czasu do czasu i co zauwazyłem? to że jej smak sie zmienia, raz jest pijalna a raz smakuje jak syrop co zdarzyło się ostatnio i zdarza coraz cześciej.

                        Comment

                        • Bartomelov
                          Junior
                          • 05-2004
                          • 9

                          Nie lubię Warki, jest zbyt słodka. Dodatkowo ta którą wypiłem zalatywała w smaku jakimiś ziołami, co skojarzyło mi się z wermutem (winem z ziołami). Nie dla mnie i Warka i wermut. Więcej jej sporzywał nie będę.

                          Comment

                          • Rolek
                            Senior
                            • 08-2001
                            • 1038

                            Bartomelov napisał(a)
                            (...) Nie dla mnie i Warka i wermut. Więcej jej sporzywał nie będę.
                            Morze to i dobże?

                            Comment

                            • Kijek
                              Member
                              • 05-2004
                              • 78

                              Piwo jest za drogie jak na swój smak i zdecydowanie za słodkie.




                              http://republika.pl/bartowels_basia

                              Comment

                              • Odoakr
                                Senior
                                • 07-2003
                                • 330

                                Kupiłem Warkę Strong jakieś dwa tygodnie temu (tylko z tego powodu, iz zmieniła sie etykieta) i niestety musiałem je wypić. Ja dla mnie jest drogie i obrzydliwe! Ma ładny, ciemnobursztynowy kolor, smak jak syrop piwny, a zapach jak... ananas? CO2 nie stwierdzono. Nastepnym razem wymienie sie na tą etykietę, a sam nie będę się tym truł. Choć jesli chodzi o Warka Jasne Pełne to jest to jedno z lepszych "masowych" piw....

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎