Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kaszëbskô Kóruna, Kartësczi Mnich

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Oskaliber
    Senior
    • 05-2010
    • 727

    #16
    Kolor: Złoty, mętny.
    Piana: Biała, dosyć gęsta, średnio trwała. Opada do kożucha. Oblepia szkło.
    Zapach: Słód, diacetyl i trochę chmielu.
    Smak: Średnio treściwe. Słodowość, trochę chmielu, mocny diacetyl. Goryczka średnio niska.
    Wysycenie: Dosyć wysokie.
    Ogółem: Jak dla mnie to jest to samo piwo co Wieżyca pod inną nazwą. Niezbyt udane przez dominujący diacetyl.
    BeerFreak.pl

    Comment

    • dadek
      Senior
      • 09-2005
      • 4538

      #17
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Żółty, piwo mętne. [4.5]
      Piana: Po nalaniu przez barmankę była wysoka najwyżej na 1 cm i składała się z wielkich bąbli na powierzchni a trochę mniejszych poniżej. Znikła po 3 minutach, pozostała mgiełka z obręczą oraz nieliczne plamy na szkle. [2]
      Zapach: Aromatyczna, sucha trawa, może z jakimiś ziołami oraz wyraźne drożdże. Ciekawy. [4]
      Smak: Mocno goryczkowe, czuje się wielość zastosowanych chmieli. Do tego przyjemna słodowa podbudowa z lekkim chlebkiem i nutą owocową. Smaczne piwo, klasyczny pils z minibrowaru. Przyjemnie się pije, wielbiciele chmielowej mocy będą zadowoleni. [4.5]
      Wysycenie: W górnej strefie normy, jak dla mnie mogło by być niższe. [3.5]
      Opakowanie: Pękaty kufel firmowy 0,4 l, podkładka firmowa, nic więcej nie trzeba. [5]
      Uwagi: Piwo próbowane 16.09.14 na miejscu w browarku. 7 zł/0,4 l.

      Moja ocena: [4.05]

      Comment

      • dadek
        Senior
        • 09-2005
        • 4538

        #18
        Lane w browarze:
        Attached Files

        Comment

        • Brodzislaw
          Senior
          • 09-2013
          • 1020

          #19
          Kupiłem pół-litrową butelkę piwa u siebie w małym specjalistycznym sklepiku - cena 7,8 zł.

          Comment

          • Brodzislaw
            Senior
            • 09-2013
            • 1020

            #20
            Kolor jasny, złocisty, lekko zamglony. Piana jasna z drobnych i średnich pęcherzyków, opadła do krążka na powierzchni.
            Aromat słodowy i lekko estrowy, nad którym unosił się delikatnie aromat chmielowy. Wszystko na niskim poziomie. W smaku podobnie. Słodowo, lekko owocowo i biszkoptowo. Minimalna goryczka. Piwo jak na ekstrakt jest wodniste. Wysycenie pomiędzy wysokim a średnim.
            Nic szczególnego piwo dla Janushy.

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎