Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Tapatalk - problemy

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Kulbi
    Member
    • 10-2011
    • 91

    #61
    ART, gdyby forum było dostosowane do najnowszego API Tapatalk to problem platformy by nie występował. Mam wrażenie, że brakuje Ci trochę instynktu samozachowawczego. Jeśli forum nie będzie się rozwijać to po prostu zginie. Porównaj sobie statystyki z poszczególnych sekcji. Scena piwna się mocno rozwija, a ruch w wątkach zamiera. Obserwując przykładowo wątek 'Warszawa' widzę, że wpisy pojawiają sie raz na kilka dni, a rok temu było znacznie lepiej. Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy i wziąć się do roboty. Nie mowię, że jesteście leniwi, ale może warto skierować gdzie indziej zasoby lub zmienić formułę działania, tak aby forum się zapinało finansowo. To jest tylko moja rada jako osoby prowadzącej rożne biznesy od lat.

    Comment

    • ART
      mAD'MINd
      • 02-2001
      • 23799

      #62
      Dziękuję Ci za rady.
      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

      Comment

      • WiHuRa
        • 11-2010
        • 129

        #63
        ART zrób akcje społecznościową, zbierz wolne datki, myśle że odzew będzie bardzo szeroki, za kasę kupisz nowy silnik i serwer.

        Comment

        • anteks
          maruda
          • 08-2003
          • 10738

          #64
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Kulbi Wyświetlenie odpowiedzi
          zmienić formułę działania, tak aby forum się zapinało finansowo. To jest tylko moja rada jako osoby prowadzącej rożne biznesy od lat.
          Można zostać PU i zapiąć finansowo
          Mniej książków więcej piwa

          Comment

          • Kulbi
            Member
            • 10-2011
            • 91

            #65
            Aneks, już byłem. Efekt jest żaden. Chętnie będę wspierał dalej, ale tylko pod warunkiem że coś się zacznie zmieniać.

            Comment

            • ART
              mAD'MINd
              • 02-2001
              • 23799

              #66
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Kulbi Wyświetlenie odpowiedzi
              Aneks, już byłem. Efekt jest żaden. Chętnie będę wspierał dalej, ale tylko pod warunkiem że coś się zacznie zmieniać.
              Wsparcie PU jest dobrowolne i przeznaczane jest w pierwszej kolejności na utrzymanie serwisu jako miejsca umożliwiającego dyskusję na wszelkie piwne tematy. Nie zawsze jak widać idzie w to parze z oczekiwaniami lub czasem wręcz żądaniami darczyńców. Mimo to, gdyby nie garstka tych osób, pewnie dawno bym sobie odpuścił. Natomiast aktualizacja silnika forum wiąże się z aktualizacją całej reszty przyległości na raz, pracuję nad tym, czego nie widać a i czas nie jest z gumy. I tyle w tym temacie.
              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

              Comment

              • zgoda
                Senior
                • 05-2005
                • 3516

                #67
                Ajtam, są ważniejsze sprawy. Czytam głównie przez tapatalk na androidzie i daje się żyć. Wyszukiwarka jest lipna, o.
                Browar Clair de Lune - zapiski literackie, brewing log, na fejsbóku, blog

                Comment

                • amal
                  Member
                  • 06-2003
                  • 52

                  #68
                  Czy tylko ja mam problem z Tapatalk? Mogę jedynie przeglądać forum, bez możliwości ukazania tylko najświeższych postów.

                  Comment

                  • WiHuRa
                    • 11-2010
                    • 129

                    #69
                    Sprawa jeszcze bardziej się pogorszyła. W nowej wersji TT scrollując w dół liste wątków następne wątki się nie wczytują. Klapa.

                    Comment

                    • gajovy
                      Junior
                      • 10-2013
                      • 4

                      #70
                      @ART, a możesz chociaż wyłączyć notyfikacje w mobilnych przeglądarkach, że forum działa z TapaTalk? Będzie przynajmniej jeden krok mniej jeśli ktoś zdecyduje się wejść przez WWW.

                      Comment

                      • zgoda
                        Senior
                        • 05-2005
                        • 3516

                        #71
                        U mnie działa, ale ja mam jakąś starą wersję Tapatalk Pro. Myślę że nie będę się aktualizował.
                        Browar Clair de Lune - zapiski literackie, brewing log, na fejsbóku, blog

                        Comment

                        • ART
                          mAD'MINd
                          • 02-2001
                          • 23799

                          #72
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika gajovy Wyświetlenie odpowiedzi
                          @ART, a możesz chociaż wyłączyć notyfikacje w mobilnych przeglądarkach, że forum działa z TapaTalk? Będzie przynajmniej jeden krok mniej jeśli ktoś zdecyduje się wejść przez WWW.
                          Z tego co kojarzę, akceptacja ciasteczek załatwia sprawę zapamiętania wyboru Użytkownika.
                          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                          Comment

                          • kaczka116
                            Senior
                            • 10-2015
                            • 1350

                            #73
                            W tapatalk nie moge wejsc w liste piw w piwach - konkretne. jest gdzies to podforum czy trzeba szukac inaczej konkretnych piw? bo w piwa polskie nie da rady wejsc inaczej niz przez liste (chyba, ze scrollowac najnowsze komentarze)
                            Nie mów hop zanim nie nachmielisz
                            Untappd

                            Comment

                            • kaczka116
                              Senior
                              • 10-2015
                              • 1350

                              #74
                              czy jest jakiś ogólny bład, że nie można się zalogować na tapatalka czy coś u mnie szwankuję? od paru dni nie mogę się zalogować

                              dzięki z góry za info
                              Nie mów hop zanim nie nachmielisz
                              Untappd

                              Comment

                              • ART
                                mAD'MINd
                                • 02-2001
                                • 23799

                                #75
                                A teraz?
                                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎