Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2015.04.24-26 - Warszawa - Warszawski Festiwal Piwa

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • nonFelix
    Senior
    • 12-2009
    • 109

    2015.04.24-26 - Warszawa - Warszawski Festiwal Piwa

    Warszawski Festiwal Piwa zostaje przeniesiony na Miejski Stadion Legii Warszawa, odbędzie się 24-26 kwietnia. Przerobiliśmy też stronę wydarzenia: http://warszawskifestiwalpiwa.pl/war...-legia-warsaw/

    Zapraszam!
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19167

    #2
    Zatem garść podstawowych informacji:

    Kiedy: 24-26 kwietnia 2015
    Gdzie: Strefa VIP Miejskiego Stadionu "Legii Warszawa" ul. Łazienkowska 3 (wejście od strony zachodniej)
    Organizator: Mazowiecki Oddział PSPD i Jacek Materski
    Wstęp biletowany. Koszt 20 zł
    Zestaw wejściówkowy ze szkłem 85 zł

    Profil FB
    Strona WWW

    Do zobaczenia!
    Last edited by e-prezes; 07-03-2015, 12:12. Powód: edycja

    Comment

    • jacekwerner
      Senior
      • 05-2004
      • 2837

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
      Jan Materski


      Prezesie, litości ...
      Ochotnicza Straż Piwna
      BAZA = 7446

      Comment

      • e-prezes
        Senior
        • 05-2002
        • 19167

        #4
        To jego alter ego

        Comment

        • iron
          Senior
          • 08-2002
          • 6703

          #5
          No ładnie - wejściówka od jesiennej edycji zdrożała 4 razy - niezła inflacja
          bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
          Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
          Rock, Honor, Ojczyzna

          Comment

          • olie
            Senior
            • 06-2011
            • 777

            #6
            To cena za 3 dni, za 1 miało być 10 zł.

            Comment

            • Pendragon
              Senior
              • 03-2006
              • 13949

              #7
              Miało być, ale nie ma. Tzn. brak takiego info na stronie.

              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

              Comment

              • Cooper
                Senior
                • 11-2002
                • 6055

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron Wyświetlenie odpowiedzi
                No ładnie - wejściówka od jesiennej edycji zdrożała 4 razy - niezła inflacja
                Nie inflacja ale gonimy Europę. Cena po przeliczeniu identyczna jak wejście na podobny tegoroczny festiwal w Irlandii z również wliczonym szkłem i (tu już się domyslam) kuponami na kilka małych gratisowych piw.
                Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                Comment

                • nonFelix
                  Senior
                  • 12-2009
                  • 109

                  #9
                  Jednorazowa wejściówka (przedsprzedaż i podczas festiwalu): 10 zł
                  Cały festiwal (przedsprzedaż): 20 zł
                  Zestaw festiwalowy (w tym wejściówka, przedsprzedaż): 85 zł.

                  Comment

                  • iron
                    Senior
                    • 08-2002
                    • 6703

                    #10
                    A - czyli podrożało tylko dwa razy, a nie cztery - co za ulga
                    bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                    Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                    Rock, Honor, Ojczyzna

                    Comment

                    • nonFelix
                      Senior
                      • 12-2009
                      • 109

                      #11
                      Z radością ogłaszamy, że Browar PINTA ufunduje nagrodę główną – Grand Prix Warszawskiego Konkursu Piw Domowych oraz dofinansuje sam konkurs. Nagrodę główną otrzyma piwowar, którego piwo okaże się najlepszym ze wszystkich zgłoszonych. Otrzyma kwotę 3000 zł i, na podstawie swojej receptury, uwarzy piwo w jednym z browarów, w których warzy Browar PINTA. W warzeniu i dopasowaniu receptury do warunków komercyjnego browaru pomoże jeden z założycieli PINTY i jej główny piwowar – Ziemowit Fałat.

                      Więcej informacji: http://warszawskifestiwalpiwa.pl/bro...-piw-domowych/

                      Strona konkursu: http://wkpd.waw.pl

                      Comment

                      • nonFelix
                        Senior
                        • 12-2009
                        • 109

                        #12
                        Uruchomiliśmy sprzedaż karnetów na płatne wykłady i degustacje!

                        Jeśli chcecie się załapać na płatne degustacje i wykłady, to wskazany jest pośpiech, liczba wolnych miejsc topnieje bardzo szybko...

                        Szczegóły tutaj:

                        Comment

                        • VanPurRz
                          Senior
                          • 09-2008
                          • 4229

                          #13
                          II Warszawski Festiwal (Dobrego) Piwa - powidoki

                          Jak wiecie byłem na duże „NIE” przed Festiwalem (głównie chodziło o miejsce ale też pamiętając duże rozczarowanie w zeszłym roku jeżeli chodzi o jakość piw, które były w większości przeciętne).
                          Jednak te 3 dni spędzone w tym roku to był strzał w dziesiątkę – piwa były świetne, przestrzeni dużo, dużo wystawców więc zawsze można było coś ciekawego wybrać, a nie koniecznie stać w kolejkach, wielkim plusem były czyste, przestronne i w dużej liczbie – toalety.
                          Piwa w swojej większości okazały się ciekawe ale przede wszystkim bardzo smaczne. Ogólnie wyróżniłbym dwa nowe browary – Dukla i Nepomucen oraz szalonych Włochów z Lambrate (świetne piwa i zakręceni goście). Załapałem się na trzy całkiem ciekawe wykłady – o podróżach, o goryczce w jedzeniu i o…kacu  Ten ostatni rozwiał marzenia – kaca nie da się uniknąć

                          Przez cały czas trwania Festiwalu można było próbować w dowolnych ilościach – suszoną wołowinę kilku firm – bardzo smaczną. Dla mnie hicior tych dni który utrzymywał mnie przy życiu. Do tego dobra pizza, bardzo dobra plejskavica i niezłe krewetki w cieście. Wybór był spory i to też na plus.

                          Tak więc wielkie brawa dla organizatorów, browarów, wykładowców, twórców suszonej wołowiny i mistrzów kuchni „ciężarówkowej”. To były ciężkie ale warte spędzenia – 3 dni.
                          Poniżej skrócona lista piw które udało mi się spróbować (niestety lista tych których się nie udało jest znacznie większa, ale mam nadzieję, że część z nich zagości w warszawskich lokalach).

                          Bawarska Kometa Camba/Browariat (bardzo dobre, świetnie mnie orzeźwiło), The Kernel – IPA (cudowna IPA), Bednary – Filemon (jedyne piwo które mi nie smakowało), Dukla – Cream Stout, Imperial IPA, Ostatni Sprawiedliwy (przywrócił mnie do życia), Jan Olbracht – Pomarańczarnie Króla, Wrężel – CDA (klasyka CDA o ile można tu użyć tego słowa), Lambrate – Imperial Gisa (uuu pokręcony wędzony porter), Ligera (pyszne APA), Porpora (ciekawa wariacja na temat Bocka z większym chmieleniem), Nepomucen – Grodziskie (orzeźwiające, trochę mi zabrakło większego wędzenia), Stout (fajny klasyczny stout), Żytnie Wędzone IPA (jest i żyto i wędzenie, ciekawe), Wąsosz – Steve (trochę mnie rozczarował), Szałpiw – Funky Cherry (pyszny kwas), Niuda (delikatne, jasne z wyraźnym chmieleniem), Reden – Milkołak (pycha), Krzyż Południa (bardzo smaczna nowość), Raduga/Waszczukowe – WIT-Amina CH (świetny WIT o charakterze IPA), Raduga – Key Largo (bardzo dobry stout), Słodowy Dwór – Dolina Jakubowa (klasyka angielska), Białowieskie (smaczne), Podgórz- Sheldonada (od tego zacząłem festiwal, i to fajnie zacząłem), Stu Mostów – Żytnie (wyraźne żyto, smaczne), Mordyr (coś wędzonego to było), jasne klasyki czeskie na stoisku Czeskiej Baszty były świetną odskocznią od piw "kraftowych"

                          Piłem jeszcze kilka których nie mogę sobie przypomnieć nazw (zgubiłem zapiski) – były to na pewno jakieś powykręcane kwaso-portery Ciekawe ale na jedno małe 

                          Niestety były też straty – bluza dresowa GEDO (czarno-czerwona).
                          Last edited by VanPurRz; 27-04-2015, 09:17.
                          "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                          Comment

                          • czeskabaszta
                            Senior
                            • 12-2010
                            • 765

                            #14
                            Nie wiem czy pamiętasz, ale sprzedawaliśmy Ci w sobotę pod koniec dnia Evil Twin Yin@Yang, tak dla twojej statystyki.
                            Festiwal rzeczywiście na wielki plus.
                            Pozdrawiamy,

                            CzB
                            AB
                            Czeska Baszta
                            Pivo píti, vesel býti, to je rajské živobytí!
                            https://www.facebook.com/czeskabaszta

                            Comment

                            • tristan_tzara
                              Senior
                              • 12-2007
                              • 1038

                              #15
                              Nie sądziłem że VanPurRz będzie taki zachwycony tym kraftem
                              Ja byłem tylko w sobotę ale bawiłem się świetnie. Lokalizacja przezajebista, możliwość wyjścia z piwem na trybuny była super. Wybór piw też powalał choć z uwagi na dzień, już nie zalapałem się na kilka interesujących mnie piw. Co dziwne nie spotkałem piw zepsutych, ba, nawet z lekkimi błędami. No może oprócz skwaszonego portera z widawy ale ten się skwasił w świetny sposób
                              Zaskoczeniem było że nigdy nie czekałem w kolejce do toalety a te były czyste. Jak na wielkość imprezy jest to godne odnotowania. Gratulacje dla organizatorów i mam nadzieję że na następnej imprezie będzie jeszcze grubiej!

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎