Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2008.02.23 - Warszawa, IX Zimowa Giełda Kolekcjonerska

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • szefunio
    Senior
    • 01-2007
    • 481

    Wczoraj po raz pierwszy odwiedziłem warszawską giełdę. Było sympatycznie, chociaż trzeba pomyśleć o większej sali, bo tłum uniemożliwiał swobodne poruszanie się. Tylko dlaczego rozpoczęła się tak rano - wiele osób się spóźniło.
    Robię to co lubię - produkuję piwo.

    Comment

    • Dziubak
      Member
      • 08-2005
      • 67

      Podziękowania dla organizatora, było tłumnie lecz bardzo miło, mogę mieć nadzieje że za rok będzie jeszcze więcej kolekcjonerów (no i większa sala).

      Comment

      • Infam
        Senior
        • 05-2005
        • 715

        Pomimo wielkiej motywacji strach nie pozwolił mi sprawdzić interakcji augmentinu z piwem, a ogólny stan - pozostać na imprezie dłużej niż to miało miejsce. Tak więc byłem na samej końcówce giełdy i na nieźle rokującym początku w BA. Może jakieś relacje z późniejszych walk?
        Następnym razem obiecuję, co następuje:
        1. Nie brać ww. specyfików i nadrobić spożycie piwa,
        2. Spróbować zmotywować Panią Żonę do zrobienia prawa jazdy, wyprania tapicerki w aucie (Art, przepraszam za tą kremówkę , jak spodnie?) i czynnego udziału w poprawie komunikacji na imprezie.

        Dzięki za spotkanie!
        "Dużo to nie znaczy Dobrze
        Dobrze znaczy dużo"

        Comment

        • Adasko74
          Senior
          • 06-2007
          • 156

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika szefunio Wyświetlenie odpowiedzi
          Wczoraj po raz pierwszy odwiedziłem warszawską giełdę. Było sympatycznie, chociaż trzeba pomyśleć o większej sali, bo tłum uniemożliwiał swobodne poruszanie się. Tylko dlaczego rozpoczęła się tak rano - wiele osób się spóźniło.
          Hej , też odwiedziłem warszawską giełde, Impreza troche organizowana na ostatnią chwile(pomogłem troche we wnoszeniu stołów i ławek),ogólnie było fajnie ,dużo kolekcjonerów z całej Polski oraz Litwy,,Słowacjii,no może troche powinna być wieksza sala (tłok był okropny).Organizator bardzo sie postarał,chociaż zapomniał o załatwieniu sobie mikrofonu i jakiś głosnik ze wzmacniaczem (Andrzej Lepper miał taki w sejmie),no a te losowanie to wielka parodia była-powinien rozdać każdemu z wystawców piwko i upominki zaraz po przybyciu,po co te zamieszanie. Zabrakło także konkursów.Ogólnie to 4 z minusem.Może będzie lepiej.Pozdrawiam

          Comment

          • rafi_
            Member
            • 05-2005
            • 58

            WItam. Giełda bardzo fajna, przywiozlem sporo nowych podstawek :-) Moglo byc tylko troche jasniej w srodku.

            pozdrawiam Rafal

            Comment

            • ART
              mAD'MINd
              • 02-2001
              • 23799

              Giełda udana, było ciasno i gwarno Pierwszy raz byliśmy na zimowej. Niestety nic do zbioru nie przybyło ale towarzysko było super. Dzięki organizatorowi i pomocnikom za trud. Za rok uda się na pewno lepiej! Termin, sala i stoły to główne bolączki.

              Infamie - kremówki na gaciach swych nie stwierdziłem
              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

              Comment

              • Krzych15
                Senior
                • 10-2002
                • 596

                Giełda OK! Sporo przybyło do zbioru.Ceny za pół stolika nie do zaakceptowania (15zł!!),mam wrażenie że ta giełdę organizowała jedna osoba czy w Warszawie nie ma grupy osób które mogły by pomóc organizatorowi - on spisał się dobrze - robił co mógł.
                krzych
                Dzień bez piwa to stracony dzień.

                Comment

                • Robaczek
                  Member
                  • 02-2005
                  • 63

                  Giełda udana, trochę podstawek do zbioru przybyło. Ceny za stolik nie do zaakceptowania (30 PLN za cały, 15 PLN za pół!!!) Spory tłok na giełdzie, który można było trochę rozładować likwidując jeden rząd stołów i ławek, który był pusty. Poza tym mam wrażenie, że giełdę zorganizował jeden organizator, któremu pod koniec giełdy gardło zaczęło odmawiać posłuszeństwa.
                  Piwo to jedyny napój, który może poszczycić się piękną, gęstą pianą.

                  Comment

                  • beny
                    Senior
                    • 03-2001
                    • 984

                    Wzorowe pismo stwierdzające sponsoring i wykonanie podstawki giełdowej przez browar Konstancin
                    Z piwnym pozdrowieniem
                    Radosław Kwiecień

                    http://npn.mybrute.com/ - skop mi tyłek :P

                    Comment

                    • sopista
                      Senior
                      • 01-2003
                      • 1747

                      To pierwsza giełda gdzie za stolik pobierało się opłaty. Ale jeśli to wyskoczyło w ostatniej chwili może i było uzasadnione. Ale opłata 15 zł za pół stolika to spora przesada. Brak możliwości przejścia, praktycznie uniemożliwiała obejrzenie czegokolwiek. Jednak były i plusy. Udało się "zmniejszyć" swą kolekcję o dwa browary i omówić sprawę kolejnych. Doszło też troszkę nowości. Bardzo dziękuję też za etykiety i piwo z CzPiP. Mimo wszystko do zobaczenia za rok.

                      Comment

                      • wizura
                        Senior
                        • 01-2007
                        • 199

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Grothesk Wyświetlenie odpowiedzi
                        Hmmm... 15zł za stolik?
                        Słowo "kasować" pasuje jak ulał do kontekstu przy takiej cenie :-) i raczej chyba postoję sobie w Warszawie, a co, młode nogi!

                        Zastanawiam się tylko, czy nie dało się wypożyczyć ławek z jakiejś pobliskiej szkoły? W sobotę i tak nikt ich nie używa więc może jeszcze nie jest za późno...?
                        Grothest, jako Pierwszy Krytyk Imprez Giełdowych, oceń!, Zobaczymy!, czy obiektywny Twój osąd będzie.

                        Comment

                        • mwa
                          Senior
                          • 01-2003
                          • 5071

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wizura Wyświetlenie odpowiedzi
                          Grothest, jako Pierwszy Krytyk Imprez Giełdowych, oceń!, Zobaczymy!, czy obiektywny Twój osąd będzie.
                          Stoły musiały kosztować 15zł bo ostatnio jakiś ślązok społ na tych stołach co doprowadziło do oburzenia organizatorów. I po co było takie fotki robić. A mnie i tak w tym roku nie było.
                          Pozdrawiam Cię !!!!

                          Comment

                          • becik
                            Senior
                            • 07-2002
                            • 14999

                            Stoły po 30 zł to faktycznie przegięcie.
                            Loteria z numerkami....miałem nr 6, ktoś z 9 zrealizował losa na mój numer, a potem rozdawający stwierdził, ze to ja mam 9-tkę dałem sobie spokój z realizacją losu i wyrzuciłem go. To tyle z zastrzeżeń.

                            Poza tym giełda i klimat na niej super i chyba wszyscy liczą na wieksza salę w przyszłym roku.
                            Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                            Comment

                            • adi_999
                              Senior
                              • 11-2004
                              • 425

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
                              Stoły po 30 zł to faktycznie przegięcie.
                              Loteria z numerkami....miałem nr 6, ktoś z 9 zrealizował losa na mój numer, a potem rozdawający stwierdził, ze to ja mam 9-tkę dałem sobie spokój z realizacją losu i wyrzuciłem go. To tyle z zastrzeżeń.

                              Poza tym giełda i klimat na niej super i chyba wszyscy liczą na wieksza salę w przyszłym roku.
                              warszawska cena
                              mój zbiór etykiet http://picasaweb.google.com/112278001030728908988

                              Comment

                              • franekf
                                Senior
                                • 06-2004
                                • 944

                                Moje wrażenia jak najbardziej pozytywne (no, może poza ściskiem - ciężko było się przemieszczać z plecakiem) - udało mi się poznać osobiście wiele osób z browar.biz, co mnie najbardziej cieszy, no i dzięki nikicie_banicie udało mi się spróbować poretra z Dojlidów . Podziękowania dla Slavoya i Marusi za piwko, zgodnie z zaleceniami czeka cierpliwie w lodówce na degustację. Fotek zrobiłem sporo, ale większość jakaś nieostra jest - ciekawe czemu? To co się nadawało do publikacji, wrzuciłem do galerii.
                                Birofilia Trapistów poszukiwane - sprawdź co mam
                                http://mojedegustacje.blogspot.com/ - mój blog o alkoholach; ostatni wpis - Królewskie Porter
                                Piwny Janusz bez Teku

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎