Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Stary Browar Rzeszów, Stout

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Stary Browar Rzeszów, Stout

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • GreenFox
    Senior
    • 12-2013
    • 273

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Czarny i nieprzejrzysty, ładnie opalizujący - idealny dla stouta [5]
    Piana: To co można było zaakceptować jeszcze w bitterze, tutaj jest nie do przyjęcia, piana smutna nikła i szybko zanika [2]
    Zapach: Paloność i kawowość, lekka estrowość, aromat bardzo przyjemny w odbiorze [4.5]
    Smak: Piwo zaskakująco treściwe, jak na niezbyt wysoki ekstrakt, jest delikatna słodowość, lekka kwaskowatość, posmaki kawowe, jest goryczka od palonych słodów [4.5]
    Wysycenie: Troszkę zbyt wysokie jak na stouta [4]
    Opakowanie: No i dlaczego ten sam kufel? [3]
    Uwagi: Pierwsza recenzja Piwo bardzo przyjemne w odbiorze, a dla lubiących stouty i ogólnie ciemniejsze piwa - bardzo dobra alternatywa do kupowania Guinessa za dwa razy większe pieniążki w pobliskiej knajpie irlandzkiej

    Moja ocena: [4.175]

    Comment

    • dlugas
      Senior
      • 04-2006
      • 4014

      #3
      Kolor: Czarny i nieprzejrzysty
      Piana: miałem butelkę do której nalano piwo wprost z nalewaka, ale i tak była
      Drobna i średnia. Mało obfita, lekko beżowa. Opadła do niewielkiego kożuszka, ale zdobiła szkło
      Zapach: Paloność, lekki tytoń oraz gorzka czekolada

      Smak: Po pierwszym łyku pomyślałem, lekko wodniste (ale nie aż w takich klimatach jak guinness) Z każdym kolejnym łykiem było coraz lepiej. Jest dość wyraźna paloność, czarna kawa, delikatna gładkość od owsa. Na finiszu przyjemnie kawowo kwaskowe. Im dalej w pokal tym smaczniej. Goryczka obecna (taka palono-czekoladowa 70%)

      Wysycenie:tak jak w przypadku piany, trudno mi oceniać, ale to co miałem było w sam raz

      Opakowanie: bączek/granat 0,33l. Etykieta w formie naklejki. podany pełny skład:woda, słód jęczmienny i owsiany, chmiel, drożdże.

      Uwagi: Fota na dniach. Piwo smaczne, warte wydanych 8zł za taką malutką flaszkie. Myślę, że można je pić przez cały wieczór.
      Zdecydowanie do powtórki.
      Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
      Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
      FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

      Comment

      • dlugas
        Senior
        • 04-2006
        • 4014

        #4
        Zapraszamy na pierwszą piwną premierę tego tygodnia!
        Nasi Browarnicy specjalnie z okazji dnia św. Patryka uwarzyli nową partię pysznego Stouta Emotikon wink

        Czarny kolor i gęsta kremowa piana to jego znaki rozpoznawcze.

        W smaku wyczujemy palone i czekoladowe aromaty pochodzące z palonego jęczmienia. Aromaty chmielowe są zepchnięte na dalszy plan. W zapachu wyczuwamy natomiast: kawę zbożową, czekoladę i śmietanę.

        Piana jest gęsta i ma konsystencję bitej śmietany. Piwo jest bardzo treściwe w smaku przypominając owsiankę. Wykazuje także niskie nagazowanie.

        Zawartość ekstraktu 14 st Plato, zaw. alkoholu ok. 5,7%
        źródło "fanpage FB"
        Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
        Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
        FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎