Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bankrutujący kontraktowiec

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • WojciechT
    Senior
    • 09-2012
    • 2546

    Bankrutujący kontraktowiec

    Hej, po piwnym światku chodzą spekulacje, iż jeden z bardziej znanych kontraktowców ma problemy finansowe i najprawdopodobniej zakończy działalność; jak twierdzi jeden z blogerów, ma to być kontraktowiec warzący raczej nienajlepsze piwa. Jak sądzicie (a może wiecie) - który to może być?
  • oberzine
    Senior
    • 02-2012
    • 228

    #2
    a może nie ma gdzie warzyć?

    Comment

    • Rogerson
      Senior
      • 08-2012
      • 421

      #3
      Przez chwilę pomyślałem że Ninkasi, bo trudno mi znaleźć logiczne wytłumaczenie dlaczego ktoś ich piwa w ogóle kupuje, ale oni nie są jednym z bardziej znanych kontraktowców.

      Comment

      • Jasiek77
        Senior
        • 03-2014
        • 107

        #4
        "warzący raczej nienajlepsze piwa." Przepraszam, że zapytam; czy chodzi tu może o tzw. szczochy tudzież szczyny, których konsumpcja kończy się rzygiem tudzież zlewem? Bon appetit.
        Johnny Bonnano

        Comment

        • e-prezes
          Senior
          • 05-2002
          • 19159

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Rogerson Wyświetlenie odpowiedzi
          Przez chwilę pomyślałem że Ninkasi, bo trudno mi znaleźć logiczne wytłumaczenie dlaczego ktoś ich piwa w ogóle kupuje, ale oni nie są jednym z bardziej znanych kontraktowców.
          Też ich obstawiałem w pierwszej kolejności. Choć po ostatniej rozróbie i Spirifer by się załapał.

          Comment

          • emes
            Nadszyszkownik Chmielowy
            • 08-2003
            • 4275

            #6
            Jak nie wiadomo który, to nieładnie wymieniać nazwy, które raczej nie mają z tą sytuacją nic wspólnego, a wpłynie to ujemnie na ich działalność poprzez nieuzasadnione plotki i niczym "bycza żółć" będzie powielana przez tłum ludzi, którzy nie mają pojęcia o czym mówią.

            Comment

            • e-prezes
              Senior
              • 05-2002
              • 19159

              #7
              Najmocniej przepraszam, ale wydaje mi się, że Ci którzy wiedzą nie powiedzą a cały wątek jest do zamknięcia.

              Comment

              • zgoda
                Senior
                • 05-2005
                • 3516

                #8
                Nie ważne co mówią, ważne że mówią.
                Browar Clair de Lune - zapiski literackie, brewing log, na fejsbóku, blog

                Comment

                • Cooper
                  Senior
                  • 11-2002
                  • 6055

                  #9
                  E tam. Dobrze że nie chodzi o jakiś zwykły browar
                  Nawet jak zbankrutują to se założą firmę na inną osobę z inną nazwą. Kontraktówek ci u nas pod dostatkiem.
                  Widać kupili kilka worków spleśniałego słodu bo na czym kontraktówka może sie przejechać. Przecież nie na sprzęcie

                  PS: tak, wiem jestem złosliwy i trolluję ale jakoś nie jestem fanem browarów konkraktowych i ciężko mi wydusić łzę.
                  Niejeden jeszcze padnie z tych istniejących.
                  Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                  1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                  Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                  Comment

                  • pioterb4
                    Senior
                    • 05-2006
                    • 4322

                    #10
                    Dziwi mnie mimo wszystko ta niechęć do kontraktowców, bo z perspektywy rynku polskiego gdyby nie ten twór to w plebiscycie browar.bizu wybieralibyśmy piwo roku spośród piw miodowych i strong lagerów a nie z wachlarza możliwości który obecnie mamy.

                    Comment

                    • e-prezes
                      Senior
                      • 05-2002
                      • 19159

                      #11
                      Nie do końca... Restauranty też sporo wniosły. Dotychczas to one, np. Bierhalle mocno się udzielały.
                      Last edited by e-prezes; 17-01-2015, 15:15.

                      Comment

                      • pioterb4
                        Senior
                        • 05-2006
                        • 4322

                        #12
                        Czyli browary które w plebiscycie raczej nie mają znaczenia ze względu na mocno zakrojony obszar działania. Poza tym no nie oszukujmy się, ze Bierhalle wpłynęło jakoś na obraz rynku piwnego AD 2015. Co Bierhalle uwarzyło spektakularnego do roku 2012 czyli do powstania Pinty? Alta, koelscha, jasną i ciemną pszenicę, marcowe. Te piwa które piłem były bdb, ale nie czarujmy się, że na globalnym rynku Bierhalle odcisnęło jakiekolwiek piętno.

                        Comment

                        • e-prezes
                          Senior
                          • 05-2002
                          • 19159

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pioterb4 Wyświetlenie odpowiedzi
                          gdyby nie ten twór to w plebiscycie browar.bizu wybieralibyśmy piwo roku spośród piw miodowych i strong lagerów a nie z wachlarza możliwości który obecnie mamy.
                          Do tego się odniosłem. I dalej uważam, że trochę za daleko ektrapolowałeś.

                          Comment

                          • Biniauer
                            PremiumUżytkownik
                            • 06-2013
                            • 123

                            #14
                            Ja w Bierhalle (Łódź) piłem dobry Milk Stout i super Rachmarzena (w zasadzie to piwo spowodowało, że zafascynowały mnie piwa wędzone). Więc nie umniejszałbym zasług restauracyjnych.

                            Comment

                            • pioterb4
                              Senior
                              • 05-2006
                              • 4322

                              #15
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Biniauer Wyświetlenie odpowiedzi
                              Ja w Bierhalle (Łódź) piłem dobry Milk Stout i super Rachmarzena (w zasadzie to piwo spowodowało, że zafascynowały mnie piwa wędzone). Więc nie umniejszałbym zasług restauracyjnych.
                              Przed 2012 rokiem?

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎