Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2015.02.21 - Gdańsk, III Giełda Kolekcjonerów Piwnych Akcesoriów

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • oikinol
    Member
    • 12-2003
    • 45

    2015.02.21 - Gdańsk, III Giełda Kolekcjonerów Piwnych Akcesoriów

    Dnia 21 lutego 2015 Zapraszamy na III spotkania (giełde) Kolekcjonerow Akcesori Piwnych w BROWARZE PIWNA ul. Piwna 50/51 w Gdansku w godzinach czas 09:00 - 13:00 .
  • skandal
    Senior
    • 05-2002
    • 1439

    #2
    Kraków jest w ten sam dzień...

    Comment

    • e-prezes
      Senior
      • 05-2002
      • 19165

      #3
      Niestety nie uniknie się takich dublowań terminu. Nie wszyscy jeżdżą na krakowską giełdę z północy, a taki Człuchów często gromadzi kolekcjonerów, których trudno spotkać gdzie indziej. Jeśli termin okaże się dla organizatorów kiepski to go zmienią w przyszłym roku.

      Comment

      • skandal
        Senior
        • 05-2002
        • 1439

        #4
        Nie zauważyłem żeby pobliskie do tego terminy były zajęte. Byłem w Krakowie rok temu i teraz też się wybieram. Z całym szacunkiem ale 3miasto to największa wioska na północy i pod względem kolekcjonerskim również. Jak giełda bedzie w tym samym terminie to już w ogóle nie ma szans żeby ktoś z polski na nią przyjechał bo ludzie wybiora dużą giełdę. Prawda jest taka że w Gdańsku podczas tych kilku różnych spotkań/giełd frekwencja była słaba. Mam nadzieję że to się będzie zmieniać.

        Comment

        • solfernus
          Senior
          • 08-2004
          • 1025

          #5
          Co prawda mieszkam na drugim końcu naszego pięknego kraju i się nie wybieram ale uważam, że termin jest mało przemyślany. Koliduje on z większą i dużo starszą giełdą w Krakowie. Organizacja w Browarze Piwna to może być strzał w "10" tylko ten termin mało fortunny.
          Zbieram podstawki piwne po 1 szt z każdego browaru powiązanego z Polską, oraz po 1 szt z każdego państwa świata.

          Comment

          • solfernus
            Senior
            • 08-2004
            • 1025

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika skandal Wyświetlenie odpowiedzi
            Nie zauważyłem żeby pobliskie do tego terminy były zajęte. Byłem w Krakowie rok temu i teraz też się wybieram. Z całym szacunkiem ale 3miasto to największa wioska na północy i pod względem kolekcjonerskim również. Jak giełda bedzie w tym samym terminie to już w ogóle nie ma szans żeby ktoś z polski na nią przyjechał bo ludzie wybiora dużą giełdę. Prawda jest taka że w Gdańsku podczas tych kilku różnych spotkań/giełd frekwencja była słaba. Mam nadzieję że to się będzie zmieniać.
            Może jak pisze skandal byłoby więcej giełdowiczów na np. pierwszą sobotę marca?
            Zbieram podstawki piwne po 1 szt z każdego browaru powiązanego z Polską, oraz po 1 szt z każdego państwa świata.

            Comment

            • ARTHUR
              Senior
              • 07-2004
              • 2338

              #7
              Czy ktoś wybiera się ze Szczecina?

              Comment

              • oikinol
                Member
                • 12-2003
                • 45

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika skandal Wyświetlenie odpowiedzi
                Nie zauważyłem żeby pobliskie do tego terminy były zajęte. Byłem w Krakowie rok temu i teraz też się wybieram. Z całym szacunkiem ale 3miasto to największa wioska na północy i pod względem kolekcjonerskim również. Jak giełda bedzie w tym samym terminie to już w ogóle nie ma szans żeby ktoś z polski na nią przyjechał bo ludzie wybiora dużą giełdę. Prawda jest taka że w Gdańsku podczas tych kilku różnych spotkań/giełd frekwencja była słaba. Mam nadzieję że to się będzie zmieniać.
                Przykro mi Michale ze nasze rodzinne strony nazywasz : ,,największa wioska na północy" , urozilo to nie ktorych kolegow z okolicy.....Co do terminów to BROWAR PIWNA nie jest naszym prywatnym folwarkiem !! Korzystamy z goscinoscii chęci organizacji , właścicieli browaru - za co jestesmy wdzieczni .
                Mam również nadzieje ze miejsce gieldy oraz bliskie położenie dodatkowych browarow w Gdansku , Sopocie i powstajacego w Gdyni będzie przyciągać większą rzesze kolekcjonerów z południa Polski.
                Michale , BROWAR PIWNA nie posiada wielkiego zaplecza na naloty kolekcjonerów z całej polski ....chętnie wysłuchamy wszystkich opinii na ten temat ,zapraszam gorąco do pomocy w organizacji . Może ogromna giełdę ,można by było zorganizować w Twojej okolicy.....np Bielkówku....pomyśl o tym....pozdrawim

                Comment

                • skandal
                  Senior
                  • 05-2002
                  • 1439

                  #9
                  Urodziłem się w Gdyni i mieszkam tu całe życie. Wiem co pisze. Pod wieloma względami gospodarczo-społecznymi 3miasto to dno. Idz pochodz po Gdańsku w piatek wieczorem a później jedz np. do Krakowa-liczba ludzi na ulicach Cię zdziwi...
                  Miałem w planach organizację giełdy w Kolbudach jakieś 9 lat temu ale jak zobaczyłem jakie jest powodzenie spotkań organizowanych przez kolegę Roberta, dodając do tego dojazd do Kolbud z Gda to straciłem ochotę. Współpraca z Bielkówkiem nie jest możliwa. Niemniej będe wspierał inicjatywy giełdowe i chętnie bym sie pojawił ze swoimi kartonami ale akurat nie w tym terminie.

                  Comment

                  • MLT
                    Senior
                    • 12-2003
                    • 1045

                    #10
                    A ja wybieram giełde w Gdańsku, a nie w Krakowie. "3miasto to dno", mocne. Jakby co to zawsze można się wyprowadzic.

                    Comment

                    • cembaluk
                      Member
                      • 10-2013
                      • 39

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika skandal Wyświetlenie odpowiedzi
                      [..] Z całym szacunkiem ale 3miasto to największa wioska na północy i pod względem kolekcjonerskim również. [...]
                      a ja myślałem, że Wrocławskie okolice to kolekcjonerskie ... powiedzmy... przedmieścia
                      piotr

                      Comment

                      • as59
                        Member
                        • 08-2007
                        • 58

                        #12
                        Giełda w browarze Piwna

                        Elbląska grupa kolekcjonerów birofilów wybiera się do Gdańska w dużym składzie.Pozdrowienia dla organizatorów. Andrzej

                        Comment

                        • skandal
                          Senior
                          • 05-2002
                          • 1439

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika MLT Wyświetlenie odpowiedzi
                          A ja wybieram giełde w Gdańsku, a nie w Krakowie. "3miasto to dno", mocne. Jakby co to zawsze można się wyprowadzic.
                          Nie no pewnie, żyjemy w kraju mlekiem i miodem płynącym. 1600zł na rekę i wymarzona praca w Amazonie to symbol dobrobytu. Ale jak masz uprawnienia na wózek widłowy to już kariera stoi otworem. Jakby co to w 2008 jak wszyscy wyjeżdżali za granicę do pracy, stwierdziłem że zostaje w PL i zrobie tutaj coś. I robie na swoim, tylko się jakoś sytuacja w pięknym kraju nie poprawia ale skoro twierdzisz że jest tak super dla wszystkich to życzę słodkiego miłego życia.
                          Od czasu pierwszej (?) w Gda giełdy przy okazji festiwalu piwnego na Placu Zebrań Ludowych w bodaj 2007r (do czasu organizowanych tych przez Oikinola), na której frekwencja była niezła (10 wystawiających?) to na kolejnych były kilka stałych osób + po jakimś czasie ekipa z Elbląga. To chyba jak na warunki tak dużej aglomeracji dość słabo.

                          Comment

                          • oikinol
                            Member
                            • 12-2003
                            • 45

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika as59 Wyświetlenie odpowiedzi
                            Elbląska grupa kolekcjonerów birofilów wybiera się do Gdańska w dużym składzie.Pozdrowienia dla organizatorów. Andrzej
                            Dzieki za poparcie oczekujemy takich kolekcjonerow.....gdzie nie pojade czy to Warszawa ...czy Zywiec....i Martin , u Ciebie , lubie w spokoju pogrzebać ...i zawsze cos ciekawego znajde....Andrzeju ....

                            Comment

                            • wzmacniacz
                              Senior
                              • 06-2002
                              • 143

                              #15
                              "skandal" masz problem !!!!
                              Pozdrawiam

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎