Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nowe piwa na rynku (wyprodukowane W POLSCE) - TYLKO komentarze

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    tu chyba będzie szybciej więc i ja poproszę:

    Perła Lublin - Goolman Gold, alk 6% (bez podanej zaw. ekstr.)

    Okocim, Romper Premium, alk 3,7%, bez podanej zaw.ekstraktu
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

    Comment

    • ART
      mAD'MINd
      • 02-2001
      • 23799

      nie będzie szybciej, bo je już wprowadziłem

      tak czy owak wcześniej przeczuwałem że pojawi się tu zaraz Twoje ponowne zgłoszenie
      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

      Comment

      • abernacka
        Senior
        • 12-2003
        • 10837

        Mam nadzieję, że się nie powtarzam. Browar Amber wypuścił na nasz rynek piwo o nazwie "Złoty Lew". Jest to piwo jasne Premium, posiada ekstrakt 12,5% a alkoholu ma 5,8%. Piwo te występuje jedynie w wersji beczkowej.
        Piwna turystyka według abernackiego

        Comment

        • Pepek
          Senior
          • 04-2003
          • 1499

          I tu mam problem. Nie wiem, czy jest to "mutacja" tegoż Bacy, czy też nowy wyrób Relakspola.

          A zatem:
          Bacowy Mocny, alk. - 7%, ekstrakt nieujawniony.
          Różnice względem Bacy Mocnego, to nieujawnienie ekstraktu oraz to, że na kontrze nie jest napisane, że wyprodukowano je dla firmy Kazimierz Motyka i Spółka [KMiS] w Chrzanowie.

          Comment

          • Rude_Boy
            Senior
            • 09-2004
            • 195

            Browar BOSS : Joker Mocne - ekstraktu brak, alkohol 7,0% obj. , 330ml ( bączek ), cena 1,25zł , kapsel firmowy tzn goły z datą .

            Comment

            • ART
              mAD'MINd
              • 02-2001
              • 23799

              dziekuję - dodane.

              dodane także nowe piwa z Bierhalle.
              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

              Comment

              • Aldach
                Senior
                • 07-2003
                • 1269

                Grybów - Super Piwko. Brak podanego ekstraktu, 4.7% alkoholu. 500 ml. butelka Euro, goły kapsel.

                Comment

                • Aldach
                  Senior
                  • 07-2003
                  • 1269

                  Kiper, Bock beer. Butelka 0.33, kapsel firmowy. Zawartość alkoholu 7%, ektraktu nie podano. Etykieta i kontra w całości anglojęzyczne. Z kontry wynika, że jest ono wysyłane za ocean - tamtejszym importerem jest firma Alta Marketing Co. z Ontario.
                  Nie jestem pewien, czy napewno jest to nowe piwo, czy tylko eksportowa wersja jakiegoś już istniejącego.

                  Comment

                  • Twilight_Alehouse
                    Chmielowisko.pl
                    • 06-2004
                    • 6310

                    Koźlak z Kipera to nie jest wersja eksportowa, bo na rynku polskim go podobno nie ma. Można wiedzieć skąd go zdobyłeś?

                    Comment

                    • Aldach
                      Senior
                      • 07-2003
                      • 1269

                      Na giełdzie w Tychach kupiłem od kogoś, nie wiem jednak kto to był. Po degustacji muszę jednak stwierdzić - taki z niego Koźlak jak z koziej d... trąba. Moim zdanie jest to najzwyklejsze w świecie mocne piwo, które z niewieloma znanymi mi koźlakami nie ma zupełnie nic wspólnego

                      Comment

                      • Wujcio_Shaggy
                        Senior
                        • 01-2004
                        • 4628

                        Jabłonowo, Belfast Limited Edition, Blg nie podano, alk. 10%...
                        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                        Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

                        @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

                        Comment

                        • Rude_Boy
                          Senior
                          • 09-2004
                          • 195

                          Browar Van Pur - Kramer Strong (dla EKO) : alkohol 6,6 % obj. , ekstraktu brak , butelka zwrotna 500 ml , cena 1,39 zł

                          Comment

                          • ART
                            mAD'MINd
                            • 02-2001
                            • 23799

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Wujcio_Shaggy
                            Jabłonowo, Belfast Limited Edition, Blg nie podano, alk. 10%...
                            ten Belfast to ciemny czy jasny? niby oczywiste, ale się wolę dopytać, bo z Jabłonowem nigdy nie wiadomo
                            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                            Comment

                            • Twilight_Alehouse
                              Chmielowisko.pl
                              • 06-2004
                              • 6310

                              A mnie bardzo ciekawi czy to Belfast 10% alk., czy ciemny Imperator?
                              Last edited by Twilight_Alehouse; 25-10-2005, 17:12.

                              Comment

                              • mste
                                Gość
                                • 01-2005
                                • 152

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Twilight_Alehouse
                                A mnie bardzo ciekawi czy to Belfast 10% alk., czy ciemny Imperator?
                                To chyba bedzie mieszanka Imperatora, *23* i Belfasta

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎