Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Sklep Browaru - komentarze

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23799

    Sklep Browaru - komentarze

    Proszę o zamieszczanie uwag dotyczących Sklepu Browaru, który to dzisiaj rozpoczął funkcjonowanie

    temat "techniczny": http://www.browar.biz/forum/showthread.php?t=49421
    zakupy: http://www.browar.biz/sklep.php
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • zAjkA
    Senior
    • 12-2004
    • 1089

    #2
    Nareszcie otwarty długo oczekiwany sklep . Mam nadzieję że niedługo oferta zostanie poszerzona o wszelkiego rodzaju piwne gadget'y i nietylko. Według mnie pomysł z tym sklepem to strzał w 10. Pozdrawiam
    Browar Kapitański- Warzone na pełnym morzu

    Comment

    • WES
      Senior
      • 11-2003
      • 111

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART
      Proszę o zamieszczanie uwag
      Jedyną uwagą są ... gratulacje.
      -
      Wspiera i rozwija Piwowarstwo Amatorskie

      Comment

      • robox
        = kapslarz =
        • 11-2002
        • 8188

        #4
        Fajnie, że sklep ruszył, oby można w nim było kupić wiele ciekawych rzeczy

        Comment

        • kubciu
          Senior
          • 02-2003
          • 438

          #5
          Fajna sprawa z tym sklepem
          Będę cierpliwie czekał na poszerzenie oferty

          Comment

          • Cyrkonia
            Senior
            • 10-2001
            • 1936

            #6
            Prawidłowo, sprzedając książki przez Internet, powinno się podać jeszcze:
            - ISBN jeśli jest
            - nazwę wydawnictwa i rok wydania
            - liczbę stron



            Ogólnie - bardzo fajnie z tym sklepem
            Ocena dobra na początek
            www.stat-gra.pl

            Comment

            • ART
              mAD'MINd
              • 02-2001
              • 23799

              #7
              liczba stron jest podana w opisie, może lepiej by to inaczej wyróżnić. ISBNu niestety nie ma, więc nie podaję, wydawnictwo własne więc też nie podałem nazwy . Niestety z powodu braku ISBNu vat 22%
              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

              Comment

              • ART
                mAD'MINd
                • 02-2001
                • 23799

                #8
                A właśnie - czy kodem ISBN można opatrzyć już wydrukowaną książkę - czy musi być nadrukowany? Nie ukrywam, że 22% VATu podbija ostro cenę.
                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                Comment

                • Cyrkonia
                  Senior
                  • 10-2001
                  • 1936

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART
                  liczba stron jest podana w opisie, ... wydawnictwo własne więc też nie podałem nazwy
                  Skoro jest coś takiego jak "Cechy produktu" to lepiej te strony w to wrzucić.
                  Warto popatrzeć jak opisuje książki www.merlin.com.pl - według mnie najlepiej funkcjonujący POLSKI sklep internetowy
                  A z nazwą wydawnictwa ....... kolega nie chce reklamować sam siebie?

                  No ale jak zwykle się czepiam
                  www.stat-gra.pl

                  Comment

                  • Shlangbaum
                    Senior
                    • 03-2005
                    • 5828

                    #10
                    Warto by na stronie produktu zamieścić odnośniki do forum, na których użytkownicy browaru mówią o danym produkcie.

                    Krakowski Konkurs Piw Domowych !

                    Comment

                    • Shlangbaum
                      Senior
                      • 03-2005
                      • 5828

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART
                      A właśnie - czy kodem ISBN można opatrzyć już wydrukowaną książkę - czy musi być nadrukowany? Nie ukrywam, że 22% VATu podbija ostro cenę.
                      Na codzień zajmuję się wydawaniem publikacji w Kole Naukowym Historyków Studentów UJ
                      i poradzę, że KAŻDA książka musi posiadać numer ISBN jeśli ma być sprzedawana i włączana do Bibliografii Biblioteki Narodowej, jeżeli ma być to wydawnictwo okolicznościowe, lub rozdawanw a nie sprzedawane wystarczy numer ISSN. Tryb przyznawania numeru jest bardzo prosty -mogę przesłać załącznik i zasady wypełniania tego formularza. Ponadto wszystkie wydawnctwa należy w liczbie 16 sztuk przesłać jako obowiązkowe egzemplarze biblioteczne -też mogę przesłać rozporządzenie ministra.

                      Krakowski Konkurs Piw Domowych !

                      Comment

                      • ART
                        mAD'MINd
                        • 02-2001
                        • 23799

                        #12
                        Dziękuję za chęć pomocy


                        ...aż 16 sztuk?
                        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                        Comment

                        • dziku
                          Senior
                          • 12-2002
                          • 1992

                          #13
                          ISBN - rzecz ważna szczególnie dla publikacji "akademickich". Nieraz tylko dzięki temu numerowi praca "naukawa" staje się "naukową" i w ogóle ważną pozycją w biografii.
                          Oczywiście czy numer ISBN mieć - kwestia kalkulacji. Z jednej strony VAT, z drugiej kwestia przesłania egzemplarzy bibliotecznych. Zdarzało mi się redagować wydawnictwa książkowe bez ISBN-u - taka była decyzja klienta.
                          Numer ISSN przysługuje wydawnictwom periodycznym (czasopisma itp).
                          Obecne przepisy wymagają umieszczania numerów ISBN / ISSN również w postaci kodów paskowych.
                          Dziku


                          Comment

                          • ART
                            mAD'MINd
                            • 02-2001
                            • 23799

                            #14
                            ok, ale czy mogę się zgłosić do Biblioteki Narodowej by przyznano mi pulę numerów i jeden z nich umieścić np. w formie naklejki na już gotowym wydawnictwie?
                            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                            Comment

                            • kangurpl
                              Senior
                              • 03-2002
                              • 2660

                              #15
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART
                              Dziękuję za chęć pomocy


                              ...aż 16 sztuk?
                              Tyle bibliotek w Polsce ma prawo do egzemplarza obowiązkowego (Narodowa do 2 sztuk).
                              Świat należy do młodzieży, młody robi - stary leży.
                              "W niebie nie ma piwa, więc pijmy je tutaj."

                              "denerwować się - mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych"

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎