Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Sklep Browaru - komentarze

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dziku
    Senior
    • 12-2002
    • 1992

    #16
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART
    ok, ale czy mogę się zgłosić do Biblioteki Narodowej by przyznano mi pulę numerów i jeden z nich umieścić np. w formie naklejki na już gotowym wydawnictwie?
    Co do puli numerów to tak. Jak z wydawnictwa jeździłem w tych sprawach do W-wy to przyznawano tylko pulę ISBN. Najmniej chyba było 5 numerów, ale nie pamiętam już dokładnie. Ponieważ drukowaliśmy więcej to i potrzebowaliśmy ich więcej. Oczywiście musisz mieć jako podmiot gospodarczy zarejestrowaną działalność wydawniczą.
    Co do tego czy ISBN można umieścić na gotowym druku - przyznam, że nie wiem. W swojej pracy nie spotkałem się z taką sytuacją. Postaram się to sprawdzić. ISBN musiałbyś chyba stemplować, ale kod paskowy wymagałby już naklejenia.
    Dziku


    Comment

    • clarq
      Senior
      • 09-2003
      • 187

      #17
      Gratulacje
      Mam nadzieje, że asortyment będzie się powiększał.
      Proponuje kilka udoskonaleń:
      - możliwość zapisania na stałe adresu (adres do wysyłki oraz adres do faktury)
      - wprowadzenie akceptacji kart płatniczych.
      -------------------
      Grupie Żywiec mówie stanowcze NIE!
      Guinnessowi i innym ALE mówie stanowczo TAK!
      Smacznym piwom (także jasnym) mówie TAK.

      Comment

      • Shlangbaum
        Senior
        • 03-2005
        • 5828

        #18
        No i asortyment się powiększył. No to teraz jeszcze chmiel i drożdże i Art będzie kapuchę trzepać na Mikrobrowarze Wielkobronowickim A tak na prawdę, to wystarczyłoby żeby się jakiś karmelowy słód pojawił.

        Krakowski Konkurs Piw Domowych !

        Comment

        • Twilight_Alehouse
          Chmielowisko.pl
          • 06-2004
          • 6310

          #19
          Chmiel by się przydał

          Comment

          • e-prezes
            Senior
            • 05-2002
            • 19168

            #20
            a ja bym z chęcią zobaczył suche danstary.

            Comment

            • ART
              mAD'MINd
              • 02-2001
              • 23807

              #21
              oj wiele rzeczy się jeszcze przyda Nad róznymi nowościami pracujemy razem z Maggykiem
              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

              Comment

              • e-prezes
                Senior
                • 05-2002
                • 19168

                #22
                ojojoj trochę ciekawych surowców się pojawiło, a ja aktualnie nie bardzo mam co zamawiać niemniej bardzo dobrze, że rośnie powoli, ale konkurencja.

                Comment

                • emes
                  Nadszyszkownik Chmielowy
                  • 08-2003
                  • 4275

                  #23
                  Chyba warto dołączyć do oferty chmiel granulowany. Chociaż nie wiem jak jest z jego popytem w stosunku do szyszek. Ja np tylko granulowany kupuję, jest bardzo wydajny, praktyczny i wygodny w użyciu. W Bierhalle zauważyłem, że tak jak ja, chmiel granulowany po prostu się wsypuje do brzeczki i gotuje, bez żadnych siateczek itp rzeczy. Żadnych "fusów" nie trzeba odławiać, granulat się po prostu całkowicie "rozpuszcza" w czasie chmielenia. Za jakiś czas jego zapasy mi się wyczerpią, więc będę go poszukiwał

                  Comment

                  • ART
                    mAD'MINd
                    • 02-2001
                    • 23807

                    #24
                    no żesz, zapomniałem wprowadzić
                    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                    Comment

                    • Shlangbaum
                      Senior
                      • 03-2005
                      • 5828

                      #25
                      Fajnie ostatnio sklep wygląda jeżeli chodzi o surowce. Ponieważ mam zapasy w domu to zamówię coś dopiero w lutym. A tak z innej beczki to możeby wprowadzić w sklepie browaru punktację z Payback.pl ??

                      Krakowski Konkurs Piw Domowych !

                      Comment

                      • ART
                        mAD'MINd
                        • 02-2001
                        • 23807

                        #26
                        jeśli chodzi o różnorakie funkcjonalne usprawnienia to na pewno inne rzeczy są obecnie priorytetowe, choćby płatność kartami, kurier etc. co nie oznacza że kiedyś nie będę się przyglądał dodatkowym "ciekawostkom".
                        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                        Comment

                        • zAjkA
                          Senior
                          • 12-2004
                          • 1089

                          #27
                          Będąc ostatnio w Browamatorze zauważyłem iż można tam kupić ramkę na tablicę rejestracyjną z napisem "Uwaga piwowar za kierwonicą-Browamator.pl". Przeszło mi przez myśl aby taką nabyć ale pomyślałem że lepsza byłaby z napisem "Browar.biz- Polski Serwis Pwiny" Po obu stronach mogłoby się znajdować logo a po środku ów napis. Sądzę że to dobry pomysł gdyż wielu z nas dużo podróżuje samochodami dzięki czemu można by trochę zareklamować nasz serwis .
                          Browar Kapitański- Warzone na pełnym morzu

                          Comment

                          • Shlangbaum
                            Senior
                            • 03-2005
                            • 5828

                            #28
                            Do czasu, kiedy coś takiego pojawiłoby się w sklepie, może lepiej jak kupisz na allegro taką za 6 zł http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=112056676 i wydrukujesz sobie naklejkę na odpowiednim papierze

                            Krakowski Konkurs Piw Domowych !

                            Comment

                            • zAjkA
                              Senior
                              • 12-2004
                              • 1089

                              #29
                              Oglądałem ramki wcześniej na allegro i owszem jest taka możliwość aby zrobić własną nakleję. Mimo wszystko wolałbym oryginalną sklepową
                              Browar Kapitański- Warzone na pełnym morzu

                              Comment

                              • kony
                                breweriarz
                                • 08-2005
                                • 1701

                                #30
                                Kiedyś na allegro były do kupienia ramki z dowolnym napisem (nie naklejką!) za ok 11 PLN/ kpl.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎