Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Gadżety elektroniczne

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kalifat
    Senior
    • 10-2004
    • 1168

    Gadżety elektroniczne

    Poszukuję wszelkich gadżetów elektronicznych dotyczących polskich browarów.
    Może ciut uściślę.

    Jak zapewne dobrze myślę, wiekszość z Was lata po internecie nie tylko po stronach BrowarBizowych, ale też po wielu innych stronach.

    Skoro tak, to zapewne od czasu do czasu trafiacie na różnego rodzaju banery, reklamówki piw, reklamówki kampanii piwnych, tapety związane z polskimi browarami, czasem na stronach browarów można to znaleźć jako PREZENTY.
    Ja co jakiś czas przeczesuję net właśnie w poszukiwaniu takich rzeczy, ale gdybyście mi forumowicze pomogli to bardzo byłbym rad (nie chodzi o kraj Rad ).

    Gdyby ktoś zechciał mi pomóc w takim zbieractwie to bardzo prosiłbym o informacje o znaleznionych gadżetach na adres kalifat@wp.pl najlepiej w formie:
    - rodzaj gadżetu: XXXX, browar XXXX, link XXXX
    lub
    - rodzaj gadżetu: XXXX, browar XXXX a gadżet w załączniku

    Istotne dla mnie jest to, żeby taki gadżet był zciągalny z netu na komputer.


    Aha i dotychczas stosowana moja klasyfikacja gadżetów:
    - baner reklamowy browaru nieruchomy (np. obrazek jpg)
    - baner reklamowy browaru ruchomy (np. obrazek gif)
    - baner reklamowy piwa (j.w.)
    - baner reklamowy kampanii piwnej (j.w.)
    - tapeta
    - wygaszacz
    - gra java
    - gra flash
    - film
    - info o portalach sponsorowanych: Sponsor/Rodzaj_strony (np. http://www.reddsgo.pl/)

    chyba nie pominąłem niczego

    Poszukuję również STARYCH takich gadżetów. Stary w tym wypadku to trochę dziwne określenie, bo trudno tu mówić o wieku czegoś takiego. Stare to takie, którego już nigdzie się nie uwidzi, a może ktoś kiedyś w przypływie emocji zgrał do siebie na komputer.
    bla bla bla
  • Krzych15
    Senior
    • 10-2002
    • 596

    #2
    Sporo kiedyś takich rzeczy ściągałem, ale najlepiej jak bym Ci to wszystko na płytkę zgrał, jak reflektujesz odpisz .Czas realizacji 2006 rok.
    krzych
    Dzień bez piwa to stracony dzień.

    Comment

    • mwa
      Senior
      • 01-2003
      • 5071

      #3
      Ja mam ok. 3 Gb , więc jak chcesz to pisz (4 płytki cd).
      Pozdrawiam Cię !!!!

      Comment

      • michioso
        Senior
        • 10-2002
        • 112

        #4
        Jeśli temat nadal aktualny, to ja równiez moge pomóc. Posiadam tapety z browarów polskich oraz z browarów zagranicznych, wygaszacze, jakies pretenacje oraz gierki
        Reflektuje kolega ??? chętnie sie podziele, moge Ci równiez kilka podesłac bys sobie zobaczył.

        Comment

        • kalifat
          Senior
          • 10-2004
          • 1168

          #5
          Temat oczywiście aktualny, a im starsze "bajery", im bardziej unikatowe - tym lepsze.

          Zapewne aktualność tego tematu będzie niegasnąca, bo spece od reklamy wszelakiej wciąż coś kombinują, a samemu na pewno tego nie ogarnę i luuuuuuuki spore będą.

          ps1. no chyba, że wszyscy porobią te swoje portale we flashach i innych psiejstwach, tak, że będę musiał zciągać cały portal, a wtedy to chyba sobię daruję

          ps2. a propos listy gadżetów (zapomniałem dodać)
          - E-kartki (mogą być same obrazki, a mogą być i wysłane na ww. adres - choćby z życzeniami "blablabla" )
          bla bla bla

          Comment

          • michioso
            Senior
            • 10-2002
            • 112

            #6
            Kolego Kalifat w takim układzie postaram Ci się pomóc.
            Niestety teraz mam mało wolnego czasu, ale jak znajdę chwile podeślę Ci kilka.
            Jak coś kontaktuj się ze mną przez PW.
            Z piwnym pozdrowieniem

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎