Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czarnków, Czarnkowskie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23799

    Czarnków, Czarnkowskie

    Piwo gotowe do oceny
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • Bombadil13
    • 05-2005
    • 2479

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: złoty, bardzo apetyczny [4.5]
    Piana: taka sobie, dość gruba, szybko opada i mało gęsta [3.5]
    Zapach: intensywny, śliczny słodowy, ach... aż chce się więcej [5]
    Smak: Noteckie?... Być może... słodowy z przyjemną goryczką, co tu gadać rewelacja [5]
    Wysycenie: nic dodać nic ująć [5]
    Opakowanie: bączek 0,33, złote w kolorystyce, całkiem sympatyczne, firmowego kapsla jednak brak! [4.5]
    Uwagi: Piwo wdarze od Domu Piwa. :-) (NIEPASTERYZOWANE)
    Padło na forum stwierdzenie, że to, to samo piwo co Noteckie, nie potrafię tego jednoznacznie stwierdzić, ale być może... w każdy razie rewelacja

    Moja ocena: [4.8]
    Last edited by Bombadil13; 13-04-2006, 21:19.
    Poszukuję

    Comment

    • cielak
      Senior
      • 03-2004
      • 2890

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: bursztyn [4]
      Piana: przy nalaniu wielka, po chwili utrzymuje sie 2cm, drobno bąblowa pianka, pozostająca do końca picia. [4]
      Zapach: wyraźny chmielowo-słodowy, lekko owocowy [4]
      Smak: słodowo-chmielowy, z przewagą słodowego i miłą lekką goryczką po przełknięciu [4]
      Wysycenie: Niby piana trzyma ale nic nie widać i słabo czuć [3]
      Opakowanie: But. Bączek 0,33lit. ,etykieta nie powala, kapsel golas. [3]
      Uwagi: Kolejne piwo z Jesiennej Giełdy Tyskiej. Na etykiecie napisano "niepasteryzowane". Może i to przwda bo piwko zacne. Szkoda że mało czuć gazu. Ogólnie super.

      Moja ocena: [3.9]
      zupka chmielowa dobra i zdrowa!!

      Comment

      • Pogoniarz
        † 1971-2015 Piwosz w Raju
        • 02-2003
        • 7971

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Ciemno-złoty,klarowny [4.5]
        Piana: Obfita,wręcz niebywale obfita,musiałem sporo czasu odczekać ,by nalać do szkła o pojemności 0.5 l z butelki opojemności 0.33l.Po pewnym czasie pozostawiła na szkle obwódkę [4.5]
        Zapach: Chmielowo-kwiatowy,bardzo wyraźny. [4.5]
        Smak: Pełny,czuję aromaty kwiatowe i chmielowe.Pychota. [4.5]
        Wysycenie: Są malusie pęcherzyki,ale pracują dość leniwie i prawie ich nie widać. [3]
        Opakowanie: Ot bączek,jak bączek, informacje zdawkowe,etykieta taka sobie. [3]
        Uwagi: Dzięki Abernacka za przywiezienie tego piwka.Bardzo dobre

        Moja ocena: [4.35]


        Prawie jak Piwo
        SZCZECIN

        Comment

        • woosaa
          Senior
          • 07-2005
          • 1548

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: bardzo ładny bursztynowy i klarowny [5]
          Piana: gesta,obfita i powoli opada,tworzy minimalny dywanik do końca [4.5]
          Zapach: intensywny chmielowo-słodowy [4.5]
          Smak: myślę że wzorowy jeśli chodzi o pilsa,bardzo dobra goryczka z lekkim akcentem słodowo-kwiatowym [5]
          Wysycenie: smiało mozna napisać że idealne,w kufelku tego tak nie widac lecz w ustach to dopiero rewelacja [5]
          Opakowanie: bardzo prosta etykieta na bączku,zwykły kapsel,dobrze że podano zaw.alkoholu i ekstraktu [3]
          Uwagi: Czarnkowskie tak jak inne piwa z tego browaru to poprostu I LIGA !!! PZDR

          Moja ocena: [4.675]
          mb WOS

          Comment

          • Promil03
            Senior
            • 10-2007
            • 2833

            #6
            Piwo powróciło z ekstraktem na poziomie 12,1%, alkohol 5%. Nie ma nic o braku pasteryzacji ani o niskiej pasteryzacji.
            Piwo niesmaczne. Czuć charakterystyczne dla czarnkowskich piw posmaki, które przebija niestety silna woń i smak alkoholu.
            Data 24.08.2012. Cena 1,70 w sklepie firmowym browaru. Nie polecam.

            Comment

            • becik
              Senior
              • 07-2002
              • 14999

              #7
              Ocena z ARTomatu

              Kolor: Piękny ciemnozłoty bursztyn [5]
              Piana: mierna, opada zaraz po nalaniu do cienutkiego kożuszka, nie osadza sie na szkle [2.5]
              Zapach: dośc intensywny, bardzo przyjemny, czuć świeżość, chmiel, słód - po prostu lato [4.5]
              Smak: dość pełne, wybija sie dobrze zarysowana i dość mocna goryczka z dobrym chmielowym posmakiem, który zostawia w ustach bardzo miłe wrażenie - szczgólnie uczucie świeżości, w tle lekkie slodowe akcenty [4.5]
              Wysycenie: parę bąbelków mniej i byłoby tip top [4.5]
              Opakowanie: prosta etykieta na bączku, biały kapsel, mi sie podoba [4.5]
              Uwagi: Bardzo smaczne piwo, gdybym wiedział, że jest aż tak dobre wziąłbym więcej. Zakupione w sklepiku firmowym przy browarze

              Moja ocena: [4.325]
              Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

              Comment

              • Twilight_Alehouse
                Chmielowisko.pl
                • 06-2004
                • 6310

                #8
                Ocena z ARTomatu

                Kolor: Ciemne, nasycone złoto. [5]
                Piana: Dość wysoka. Opada szybko do cienkiej warstwy, ale nieźle trzyma się na ściankach. [4]
                Zapach: Słodowy, ale trochę mdły, z ledwie wyczuwalnym chmielem i dziwnie mocnym alkoholem. [3]
                Smak: Słodowość niezbyt silna, goryczka solidna, choć nie do końca przyjemna.
                Piwo raczej wytrawne, ale zbyt alkoholowe jak na ten ekstrakt. [3.5]
                Wysycenie: Zdecydowanie za niskie. [3]
                Opakowanie: Bączek, etykieta brzydka, jak robiona na kolanie. [2.5]
                Uwagi: Pite 10 lipca 2012 r.

                Moja ocena: [3.375]

                Comment

                • Kwadri
                  Senior
                  • 10-2009
                  • 1216

                  #9
                  Ocena z ARTomatu

                  Kolor: Złoty, klarowny. [4.5]
                  Piana: Nieduża, szybko opadła do małego pierścienia i strzępków. Później cienki pierścień. [3]
                  Zapach: Słodowy, średnio intensywny. Początkowo wyraźny DMS, później zanika, ale tło nieprzyjemne, przypominające piwa z Piotrkowa. [2.5]
                  Smak: Słodowa podstawa, tu też wyczuwalne warzywka i nawet mocna goryczka, której posmak całkiem długo zostaje i dominuje w finiszu. [3]
                  Wysycenie: Średnie, ku nieco wyższemu. [4]
                  Opakowanie: Bączek z białą, prostą etykietą. Na niej rysunek browaru w Czarnkowie. Parametry podane, kapsel golas. [3]
                  Uwagi: Z datą 27.X.2012.

                  Moja ocena: [2.95]
                  www.lkschmielowice.futbolowo.pl

                  Comment

                  • Javox
                    PremiumUżytkownik
                    • 11-2009
                    • 6130

                    #10
                    Piwo Jasne

                    Piana... średnia, szybko opadająca...
                    Gaz... średni...
                    Zapach... słodowy...
                    Kolor... bursztynowy...
                    Smak... start to strzał metaliczności... potem trochę lepiej, goryczka staje się bardziej przyjazna...
                    Grafika... prosta, z usprawiedliwieniem "etykieta zastępcza"...

                    Chyba trafiłem na jakieś lepsze bo spodziewałem się gorszego smaku...
                    Attached Files

                    Comment

                    Przetwarzanie...
                    X
                    😀
                    🥰
                    🤢
                    😎
                    😡
                    👍
                    👎