Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czarnków, Czar

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23792

    Czarnków, Czar

    Piwo gotowe do oceny
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • woosaa
    Senior
    • 07-2005
    • 1548

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: bardzo ładny złocisty,klarowny [5]
    Piana: biała,w miare gęsta,powoli opada tworząc delikatny dywanik,osadza sie na ścianach kufelka [5]
    Zapach: świeży aromat chmielowy z dodatkiem lekkosłodowym i delikatnie owocowym [4.5]
    Smak: jak dla mnie super dobrana goryczka,ładna kompozycja smakowa z bardzo delikatnym w oddali akcentem owocowym [5]
    Wysycenie: mogło by być mocniejsze, [4]
    Opakowanie: tradycyjna czarnkowska flaszeczka z firmowym kapslem bez kontry i krawatki z niezbyt wyszukaną etykietą,jest podana zaw.alk i ekstraktu [4]
    Uwagi: kolejna mutacja Noteckiego,oczywiście na bardzo dobrym poziomie.PZDR

    Moja ocena: [4.725]
    mb WOS

    Comment

    • e-prezes
      Senior
      • 05-2002
      • 19165

      #3
      Szkoda, że piłem niezbyt schłodzone, ale smakowało jak Noteckie NP. Zakupione w przybrowarnej knajpie.

      Comment

      • MarcinKa
        Senior
        • 02-2005
        • 2729

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Ładny złoty, klarowny. Do 12,5 troszkę ciemniejszy by nie za szkodził. [4]
        Piana: Słaba. Przez krótki czas tylko niewielka, z dużymi bąblami. Szybko opadła do grubego kożucha. Tak pozostało już przez dłuższy czas. Do końca pozostawiała duże ślady na ściankach kufla. [3]
        Zapach: Chmielowy z nutami niepasteryzowanymi. Całkiem mocny. W początkowej fazie picia pojawiają się nuty słodowe. Zapach zdecydowanie zachęca i mówi, że mamy do czynienia z dobrym piwem. [4.5]
        Smak: Na pierwszym planie chmiel. Czuć, że piwo jest niepasteryzowane. Słodowość niewielka. Silna goryczka na koniec. Posmak gorzko chmielowy. Bardzo dobry smak. Piwo piłem na dzień przed końcem ważności, i było w znakomitej formie, może nawet dobrze mu zrobiło to potrzymanie. [4.5]
        Wysycenie: Świetnie pasuje do charaktery piwa. Jest mocne i do końca. Bąbelki są średniej wielkości. [4.5]
        Opakowanie: Ładne kolorystycznie, skromne graficznie. Ładnie zgrana nazwa z miejscowością gdzie jest warzone. Ma swój urok. Parametry podane, kapsel firmowy. [4]
        Uwagi: Bardzo dobre piwo, szczególnie na upał. Dla mnie najlepsze polskie niepasteryzowane piwo, razem z Ciechanem. Mojemu kończył się okres ważności i chyba zrobiło się ciut bardziej ostre, goryczkowe, co mi bardzo odpowiadało (pierwsze, wypite parę dni wcześniej było równie dobre). Piwo zakupiona w przybrowarnianej Pijalni Piwa w Czarnkowie na zlocie.

        Moja ocena: [4.3]
        To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎