Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Łódzkie, Chat z zaprawą malinową

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23794

    Łódzkie, Chat z zaprawą malinową

    Piwo gotowe do oceny
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: dojrzałego żyta, mętne ale jest to skutkiem zagęszczone soku malinowego [4]
    Piana: drobniutka, biala, szybko opada, nie zostaje na szkle [3]
    Zapach: słodkawy, przypomna zapach z gąsiora z winem domowej roboty wymieszanego z zapachem sztucznego soku malinowego, chemia jest wyraźnie wyczuwalna [2]
    Smak: nooo, dośc miła niespodzianka, wytrawny, slodycz w minimalnym stopniu wyczuwalna, gorzkawośc jest z typu goryczki owocowej wyciskanej z soku ze świeżych owoców (maliny), ktore jeszcze do końca nie dojrzały. Ogólnie pełne w smaku, sprawia miłe wrażenie co jest dużą niespodzianką [4]
    Wysycenie: bez zarzutu [5]
    Opakowanie: kolejne kiczowate z serii łodzkich chatów, gładki kapsel, etykieta w tonacji bordowo-rózowej [3]
    Uwagi: Jak na piwo smakowe smakuje mi, ale że nie jestem ich zwolennikem i amatorem sięgać po nie nie będę

    Moja ocena: [3.2]
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

    Comment

    • kloss
      Senior
      • 03-2003
      • 2526

      #3
      Czego wymagać.
      Piwny soczek dla Carrefoura.

      Comment

      • adam16
        Senior
        • 02-2001
        • 9865

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Mętnawe, barwy herbacianej [4]
        Piana: Najpierw chciała wyjść z kufla (biała, drobnoziarnista), a po chwili już jej nie było. [3]
        Zapach: Malinowo-chemiczny. [2.5]
        Smak: Jak zapach. Ale są na rynku mniej malinowe, a bardziej chemiczne. [3.5]
        Wysycenie: Prawidłowe [4.5]
        Opakowanie: Grafika beznadziejna. Do tego krzywo naklejone etykiety. [3]
        Uwagi:

        Moja ocena: [3.15]
        Browar Hajduki.
        adam16@browar.biz
        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

        Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

        Comment

        • GioCare
          Senior
          • 09-2007
          • 137

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: ładny, ciemny karmel. U podstawy kufla jasnozłoty kolor. Gdyby patrzeć od podstawy: kolor dojrzałej pomarańczy wymieszany z karmelem wpadający w odcień wiśniowo-rubinowy. [4]
          Piana: lepiej tego nie skomentuje... Zero totalne! [1]
          Zapach: odrzucający, brzydki zapach zepsutych sfermentowanych owoców (w tym wypadku malin) i zepsutego piwa. Fuj! Okropny zapach. [1.5]
          Smak: Wyraźny smak malin, lekko wyczuwalny smak słodkiego słodu jęczmiennego, natomiast zero posmaku chmielu. Lekko odczuwalna goryczka. Jak dla mnie bardzo smaczne piwo, delikatny smak owoców. Bliźniak lub klon malinowego Redd'sa. [5]
          Wysycenie: W sam raz jak dla takiego gatunku piwa. Lekko nasycone CO2, nie wypełnia i nie "ściska gardła" (podobne do pieczenia gardła gdy pijemy coś bardzo mocno gazowanego). Dzięki temu mamy ochotę na więcej. [5]
          Opakowanie: Opakowanie bardzo ładne! Kolor różowy i fioletowy świetnie pasują do siebie. Srebrny, lśniący napis idealnie komponuje się na fioletowo-różowym tle. Tylko kapsel jakiś taki... nijaki. Mógłby być dwukolorowy, w odcieniach opakowania, a nie taki typowo złoty [4.5]
          Uwagi: Smaczne i niedrogie piwo, które chętnie od czasu do czasu sobie wypiję. Polecam wszystkim, którzy uwielbiają owocowe piwa!

          Piwo zakupione w sklepie "Carrefour" na Zielonych Wzgórzach w Białymstoku

          Moja ocena: [3.3]
          ╔═╗
          ║═╬╦╦═╦═╦═╗
          ╠═║║║╬║╩╣╔║
          ╚═╩═╣╔╩═╩╝UŻYTKOWNIK
          ════╚╝══════════

          - GIOCARE - Polski produkt wyprodukowany dla Biedronki lecz już niespotykany :(
          "Ten, kto wymyślił piwo, był mędrcem"
          http://www.kp.pl/

          Comment

          • GioCare
            Senior
            • 09-2007
            • 137

            #6
            Piwo CHAT z zaprawą malinową - 0,5l Alk. 4,5% Obj. za 2zł w Carrefourze w Białymstoku
            Attached Files
            ╔═╗
            ║═╬╦╦═╦═╦═╗
            ╠═║║║╬║╩╣╔║
            ╚═╩═╣╔╩═╩╝UŻYTKOWNIK
            ════╚╝══════════

            - GIOCARE - Polski produkt wyprodukowany dla Biedronki lecz już niespotykany :(
            "Ten, kto wymyślił piwo, był mędrcem"
            http://www.kp.pl/

            Comment

            • MarcinKa
              Senior
              • 02-2005
              • 2729

              #7
              Ocena z ARTomatu

              Kolor: Ładny czerwonawy kolor, rabarbarowy trochę. Lepiej by było gdyby był ciemniejszy, soczysty. No ale nie jest źle. [4]
              Piana: O dziwo niezła, a jak na owocowe aromatyzowane piwo to nawet dobra. Duża i średnio trwała. Jednorodna, biała, drobniutka. Duże zaskoczenie i plus. [4]
              Zapach: Malinowy, lekko chemiczny i mocny. Typowy zapach produktu z aromatami malinowymi. Piwa ciężko się doszukać. [3.5]
              Smak: Dominuje nuta aromatów malinowych. Ale da się wyczuć również leciutką nutką „piwną” i słabą goryczkę na koniec. Za to należy się +, bo przeważnie w takich piwach kompletnie nie czuć piwa. Posmak gorzkawo malinowy. Chemia w piwie wyczuwalna, ale strawna. [3.5]
              Wysycenie: Mocne i trzyma się do końca. Gdyby były ciut drobniejsze bąbelki, byłoby idealne. [4.5]
              Opakowanie: Ocena taka sama jak w przypadku wersji z aromatem tequili. Beznadziejna tandetna grafika i brzydka kolorystyka, chociaż dopasowana do rodzaju piwa. Plusem jest dla mnie to, ze jest to seria. Do tego goły kapsel i brak zawartości ekstraktu. Nazwa również beznadziejna. [2]
              Uwagi: Jeśli kupować (w tym momencie) aromatyzowane piwo o smaku malinowym, to właśnie to (piszę o butelkach, puszkowych nie znam). W ogóle wśród wszystkich aromatyzowanych jest jednym z lepszych. Po raz kolejny przekonałem się, że Łódzkich piw nawet z najniższej półki nie należy się obawiać.

              Moja ocena: [3.55]
              To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

              Comment

              • żąleną
                Sojowe Oddziały Bojowe
                • 01-2002
                • 13239

                #8
                Czy ktoś ma pojęcie, jaka jest wykładnia browaru w kwestii wymowy tej nazwy?

                Comment

                • rotmistrz
                  Senior
                  • 06-2005
                  • 469

                  #9
                  Ocena z ARTomatu

                  Kolor: czerwonawy, klarowny [3]
                  Piana: biała, szybko siadła pozostawiając kożuszek na licu, pozostawiała ślad na szkle [3.5]
                  Zapach: malinowy z lakką nutą chmielową [3.5]
                  Smak: malinowy, słodkie, lekko kwaskowe [3.5]
                  Wysycenie: pracowalo początkowo intensywnie później spadło do ledwie odrywających się bąbelków [2]
                  Opakowanie: słaba kolorystyka i brak pelnej informacji o piwie brak ekstraktu, goły kapsel [2]
                  Uwagi:

                  Moja ocena: [3.325]

                  Comment

                  • Twilight_Alehouse
                    Chmielowisko.pl
                    • 06-2004
                    • 6310

                    #10
                    Ocena z ARTomatu

                    Kolor: Głębokie złoto, leciutko opalizujący. [4]
                    Piana: Zaskakująco wysoka. Opada jednak do cienkiej kołderki, niewiele zostawiając na ściankach. [3.5]
                    Zapach: Chemiczny niestety, ale nie taki straszny. Trochę kojarzy się z domowym winem malinowym. W tle odrobina słodowości. [3.5]
                    Smak: Słodzikowa słodycz, lekka kwaskowość (wyraźny kwasek cytrynowy) i dominująca malina. Czuć lekką goryczkę, po części chmielową, a po części jakby pochodzącą z pestek. [4]
                    Wysycenie: Odrobinę za niskie. [4.5]
                    Opakowanie: Puszka o znośnej stylistyce, ale niestety zbyt przypominającej Redd'sa. Zrozumiałe to ze względów marketingowych, ale minus za brak oryginalności. [3]
                    Uwagi: W ramach "stylu" jest niezłe.

                    Moja ocena: [3.75]

                    Comment

                    • chitos
                      Senior
                      • 02-2009
                      • 195

                      #11
                      Ocena z ARTomatu

                      Kolor: Jasnobursztynowy, klarowny. [4]
                      Piana: Drobnopęcherzykowa, do końca utrzymuje się kożuszek na nim. [4]
                      Zapach: Przede wszystkim sztuczny malinowy oraz bardzo słabo słodowy. [3]
                      Smak: Dominuje smak malinowy z delikatnym słodem. Czasem do smaku przebija się minimalna goryczka. Ogólnie piwo jest przyzwoite w smaku, nie jest za bardzo słodkie. [3.5]
                      Wysycenie: Średnie, ale pasuje do piwa. [4]
                      Opakowanie: Opakowanie proste a zarazem rzucające się w oczy. Większość informacji podanych poza ekstraktem. [4.5]
                      Uwagi: Przyzwoite piwo smakowe. Lepsza alternatywa od popularniejszych marek.

                      Moja ocena: [3.475]

                      Comment

                      Przetwarzanie...
                      X
                      😀
                      🥰
                      🤢
                      😎
                      😡
                      👍
                      👎