Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Gościszewo, Naturalne

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23799

    Gościszewo, Naturalne

    Piwo gotowe do oceny
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • skandal
    Senior
    • 05-2002
    • 1439

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: co tu dużo pisać-w sam raz-bursztynowy [5]
    Piana: no i tu klapa totalna-w 2 wypitych piwach piana tylko zaraz po nalaniu do szklanki, Rycerz pity chwile wcześniej niał dużą czapę-do poprawy!! [2]
    Zapach: chmielowy z odrobinką słodowości, lekki i miły [5]
    Smak: zupełnie inny niż w Rycerzu. Przeważa goryczka i nie ma słodkawego posmaku. Gorycz idealnie wywarzona, cudo! [5]
    Wysycenie: Mimo że nie ma piany to bąbelki ulatują z dna długo i jest ich w sam raz. [5]
    Opakowanie: kwestia gustu ale mi się etykiety podobają, takie naturalne bo tłem jest tkanina, na kontrze wszystkie dane [5]
    Uwagi: kolejne świetne piwo z Gościszewa, i zupełnie inne niż Rycerz, świetnie się razem uzupełniają. Jestem w raju!

    Moja ocena: [4.7]

    Comment

    • mario123
      Senior
      • 01-2003
      • 250

      #3
      Piwo Naturalne to z pierwszej dostawy ze sklepu "SMAK" zachwyciło mnie. Było zupełnie inne niż Rycerz.
      Niestety piwo Naturalne z dzisiejszej dostawy "wali" Rycerzem, a to ostatnie jest dla mnie nie do picia już od dłuższego czasu.

      Comment

      • dyrektor
        Pomorska Ława Piwna
        • 05-2005
        • 1039

        #4
        Gościszewo wprowadza do Naturalnego kartonik na 10 piw. Kartonik wydaje mi się bardzo wzorowany do tych Amberowskich z Żywym.
        Attached Files
        http://www.for-nails.pl/
        http://stanbud.biz/
        https://www.facebook.com/pages/Sklep...89562121174566

        Comment

        • kopyr
          Senior
          • 06-2004
          • 9475

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dyrektor Wyświetlenie odpowiedzi
          Gościszewo wprowadza do Naturalnego kartonik na 10 piw. Kartonik wydaje mi się bardzo wzorowany do tych Amberowskich z Żywym.
          To co, bojkocik?
          blog.kopyra.com

          Comment

          • dyrektor
            Pomorska Ława Piwna
            • 05-2005
            • 1039

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
            To co, bojkocik?
            Znaczy się wzorowany, a nie plagiat. Jak się wzorować to na najlepszych (patrz. Simon)
            http://www.for-nails.pl/
            http://stanbud.biz/
            https://www.facebook.com/pages/Sklep...89562121174566

            Comment

            • kopyr
              Senior
              • 06-2004
              • 9475

              #7
              A butelka Koźlaka z Barlana to było wzorowanie czy plagiat? Oczywiście ironizuję, ale to pokazuje, że coś, co odniosło sukces, zawsze znajdzie naśladowców.
              blog.kopyra.com

              Comment

              • mario123
                Senior
                • 01-2003
                • 250

                #8
                Tak jak napisał Skandal piwo Naturalne miało kolor bursztynowy.
                Niestety w obecnej edycji jest za jasne. Myślę, że jest to zwykły Rycerz.

                Comment

                • JAckson
                  Senior
                  • 05-2004
                  • 6122

                  #9
                  Ocena z ARTomatu

                  Kolor: Kolor lipowego miodu. Trochę może zbyt jasny, ale ogólnie dobry. Klarowny, bez dodatków [4]
                  Piana: Piwo prosto z lodówki, ale nie przemrożone. Jednak piana bardzo mizerna. Momentalnie redukuje się do mizernej obrączki. [2]
                  Zapach: Bardzo przyjemna mieszanka słodowo-chmielowa. Świerzy i zachęcający do wypicia. Nie czuć alkoholu. Bardzo słabe nuty kwiatowe. [4.5]
                  Smak: Smak naprawdę dobry. Bardzo pasuje mi wyważenie pomiędzy chmielem i słodem. Pozostawia przyjemny, słodowy posmak. Ogólnie piwo kojarzy mi się ze świeżością. Słabo wyczuwalny alkohol. [4.5]
                  Wysycenie: Słabizna [3]
                  Opakowanie: Jest dobre, choć pod pewnymi względami średnie [4]
                  Uwagi: Dzięki dla Piotrrata (o ile dobrze kojarzę) za smaczną wymiankę na Zlocie

                  Moja ocena: [4.125]
                  MM961
                  4:-)

                  Comment

                  • e-prezes
                    Senior
                    • 05-2002
                    • 19167

                    #10
                    Pije się dość przyjemnie, choć mam wrażenie, że to tylko jakaś odsłona Rycerza.

                    Comment

                    • Simon
                      † 1964-2008 Piwosz w Raju
                      • 02-2001
                      • 993

                      #11
                      kradzież praw autorskich

                      Niestety, ale muszę znowu się odezwać w przykrej sprawie:
                      motyw na kartonie piwa Naturalne jest lustrzanym odbiciem motywu na pierwszej stronie folderu browaru Amber, jak i na pierwszej stronie www.browar-amber.pl ( strona jaka pokazuje się po weryfikacji wieku )
                      Motyw ten został wyprodukowany na nasze zlecenie - zapłaciliśmy za projekt, ale i za prawa autorskie do niego.
                      Szkoda, że niektórzy wybierają drogę "na skróty"...
                      Simon

                      Comment

                      • Maidenowiec
                        Senior
                        • 07-2004
                        • 2287

                        #12
                        Coś szczęścia nie macie, ale z drugiej strony proszę jak się na Was wzorują
                        Surowce i akcesoria piwowarskie i serowarskie - Piwodziej.pl

                        Thou shallt not spilleth thy beer!

                        Przy wysokim stężeniu alkoholu organizm człowieka znajduje się blisko śmierci i instynktownie dąży do przedłużenia rodu.

                        Comment

                        • Marusia
                          Senior
                          • 02-2001
                          • 20211

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Simon Wyświetlenie odpowiedzi
                          Niestety, ale muszę znowu się odezwać w przykrej sprawie:
                          motyw na kartonie piwa Naturalne jest lustrzanym odbiciem motywu na pierwszej stronie folderu browaru Amber, jak i na pierwszej stronie www.browar-amber.pl ( strona jaka pokazuje się po weryfikacji wieku )
                          Motyw ten został wyprodukowany na nasze zlecenie - zapłaciliśmy za projekt, ale i za prawa autorskie do niego.
                          Szkoda, że niektórzy wybierają drogę "na skróty"...
                          Hehe, ale jaja - właśnie odpaliłam stronkę Ambera - faktycznie TEN SAM wzór!
                          Swoją drogą, nie wpadłabym na to, że to jakiś zastrzeżony motyw, bo nie jest jakoś wielce oryginalny - ale - fakt jest faktem - zrzynka nawet bez drobnej zmiany!

                          Kurka, ten Simon jak coś wymyśli zaraz się inne browary za to biorą, tylko czekać jak nam chłopaka zabiorą na głównego dyrektora d/s marketingu w największym koncernie światowym i wtedy będziemy musieli się przestać do niego odzywać
                          www.warsztatpiwowarski.pl
                          www.festiwaldobregopiwa.pl

                          www.wrowar.com.pl



                          Comment

                          • e-prezes
                            Senior
                            • 05-2002
                            • 19167

                            #14
                            Będziesz miała Tyskiego czy Żywca do woli... żyć nie umierać
                            Last edited by e-prezes; 19-09-2007, 19:42.

                            Comment

                            • Budvar
                              Senior
                              • 09-2005
                              • 265

                              #15
                              Ocena z ARTomatu

                              Kolor: jasna słomka, niczym nie urzeka [3]
                              Piana: tu również słabizna (niby jest, ale znika jak kamfora), więc pierwsze doznania (wzrokowe) wypadają bladziuchno... [3]
                              Zapach: tu wreszcie zaczyna się coś dziać ! zapach przyjemny, ożywczy, z wyraźną słodowo-kwiatową nutą [4]
                              Smak: w pierwszej chwili zaznacza się wyraźna goryczka (dobrze !), ale już po chwili okazuje się, że jest ona dobrze zbalansowana (jeszcze lepiej !); piwo treściwe, bardzo smaczne, bez śladu alkoholu [4.5]
                              Wysycenie: w porządku [4]
                              Opakowanie: oj, zabrakło inwencji, zabrakło... nachalne podszywanie się pod amberowskie Żywe raczej zniechęca niż przekonuje, przypadkowym amatorom raczej też nie wpadnie w oko... [1.5]
                              Uwagi: Jak dotąd moim jedynym doświadczeniem z Browarem Gościszewo był "Rycerz", z którego większość trafiła do zlewu (być może źle trafiłem ?). W tym wypadku jednak reputacja browaru została odbudowana...

                              Moja ocena: [3.925]

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎