Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jędrzejów [ex. Strzelec], Deep National Premium

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23799

    Jędrzejów [ex. Strzelec], Deep National Premium

    Piwo gotowe do oceny
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • Galadhen
    Junior
    • 05-2008
    • 5

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Słomkowy, małe zachęcający, jakiś blady. [3]
    Piana: Piana gruboziarnista, szybko znika [3.5]
    Zapach: Zapach wyraźny, wyczuwalne chmielowe nutki, zachęca do spróbowania. [3.5]
    Smak: W smaku wodniste, nie czuć specjalnie alkoholu, ale też innych wyraźnych smaków. Gdzieś tam daleko w tle przebija się nutka słodowa. Nie ma wcale goryczki. [2.5]
    Wysycenie: Jakieś tam jest... moim zdaniem zbyt małe. [2.5]
    Opakowanie: Puszka jak to taniego piwa, nie zachwyca, ale też nie ma się do czego specjalnie przyczepić. [2.5]
    Uwagi: Ogólnie jakość piwa jest adekwatna do ceny. Nie spodziewałem się rarytasu smakowego, ale jak na taką cenę to piwo okazuje się być całkiem niezłe, w porównaniu do innych piw z tej kategorii cenowej.

    Moja ocena: [2.975]

    Comment

    • Garrota
      Member
      • 12-2006
      • 46

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: słomkowy [1.5]
      Piana: znikająca błyskawicznie [2]
      Zapach: ulotna woń skisłego czegoś [1.5]
      Smak: wyrywa język. cężko go potem zneutralizować [1]
      Wysycenie: smak zabija miarodajną ocenę [2]
      Opakowanie: zielony kolor puszki uspokaja [3]
      Uwagi:

      Moja ocena: [1.45]

      Comment

      • granat862
        Senior
        • 12-2004
        • 945

        #4
        Piwem tym zostałem poczęstowany przez przyszlego teścia który kupił to w Lidlu
        W smaku lekkie, trochę wodniste, może być dobre na upały.
        Na puszcze brak danych w jakim browarze zostało uwazone. Tylko mała wzmianka o RU
        Szklanka wody nie jednemu człowiekowi juz zaszkodziła, natomiast szklanka Pilznera nigdy."

        Comment

        • chemmobile
          Senior
          • 03-2009
          • 2168

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Słomkowy, bardzo jasny. Chyba nawet jaśniejszy od sprzedawanego również w Lidlu Perlembachera. [3]
          Piana: Średnio ziarnista i nietrwała. [2]
          Zapach: Intensywność na poziomie średnim. Słodowy, ale taki jakby "rozcieńczony. [3.5]
          Smak: Smak? Ale to nie ma żadnego smaku. Leciutko kwaskowata woda gazowana. Tak cienkiego piwa chyba nigdy jeszcze nie piłem. Ocenę 1 można u mnie dostać za wyraźnie niedobry i odrzucający smak. Muszę nieco zmodyfikować moją skalę i pod "jedynkę" zakwalifikować również brak smaku. Może to piwo ma jakieś nuty smakowe, ale muszą być na tyle słabe, że nawet nagazowanie jest w stanie je zakryć. [1]
          Wysycenie: Porównywalne do tzw. wód mineralnych średnio gazowanych. Czyli wyczuwalne, ale nie agresywne. [4]
          Opakowanie: Jasnozielona puszka cieszy oko. Mało jakichkolwiek charakterystycznych elementów graficznych - [3]
          Uwagi: 0,5l pucha z Lidla w cenie 1,45 zł. W kategorii cena/jakość daję 3,5/5 pkt., bo za pół litra wody gazowanej nie dałbym więcej, niż 1 zł. Nie polecam nawet z ciekawości, bo w tym wynalazku niczego się nie doszukacie w smaku. Jedynie zapach świadczy o tym, że to może być piwo.

          Moja ocena: [2.325]
          Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
          Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

          Comment

          • becik
            Senior
            • 07-2002
            • 14999

            #6
            Ocena z ARTomatu

            Kolor: nawet cienkie piwo powinno mieć swój kolor, to ma barwę wody z bardzo lekkim zabarwieniem zółtawo-złocistym, do tego jeszcze rozwodnionym [1.5]
            Piana: jakaś jest zaraz po nalaniu, szybko opada, zostaje cieniutki kożuszek, marne krzaczki na szkle [2.5]
            Zapach: tez prawie nie istnieje, musiałem wsadzić noc do szkła żeby coś wyczuć, to co czuć to leciutka fermentacyjna woń słodu [2]
            Smak: co to jest smak w tym piwie, dobre pytanie, można go porównać do 100ml typowego pilsa do którego dolało się 1 litr wody, po prostu napój orzeźwiający z lekkim słodowo-goryczkowym posmakiem [2]
            Wysycenie: zdecydowanie za dużo, szczypie w język, w podniebienie choc w smaym szkle nie widać ani jednego bąbelka [3.5]
            Opakowanie: dość prosta, marketowa, lidlowa puszka, bez rewelacji [2.5]
            Uwagi: 1,49 zł w Lidlu, to tylko woda o smaku piwa, tak jak wody smakowe Nałęczowianki (z tym, że one mają dobry smak), można wypić ale po co?

            Moja ocena: [2.125]
            Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

            Comment

            • moracz
              Senior
              • 11-2009
              • 121

              #7
              Doskonale wiem, że nie jest to piwo z najwyższej półki. Ot wyrób powiedzmy sobie 'stołowy', za niewielkie pieniądze, znośny chyba tylko do jakiegoś ciężkiego obiadu. Sprawdzał się w tej roli, aż... do dzisiaj. Abstrahując od tego w jaki sposób to niskich lotów piwo znalazło się w domu, () pierwszy raz w moim (krótkim co prawda) żywocie, byłem zmuszony do wylania piwa. Po otwarciu nic nie zwiastowało tego, co miało nastąpić. Kolor... jak zwykle, nawet piana się pojawiła, podniosłem szklanicę do ust, a aromat znajdującej się w niej cieczy był co najmniej niepokojący. Po pierwszym niewielkim łyku uderzył mnie zapach i smak apteczno-zielarski w jak najbardziej negatywnym znaczeniu zestawienia tych słów. Ponadto smak i aromat zwietrzałego piwa i swąd czegoś co przypominało mającą dłuższy kontakt z powietrzem wodę mineralną. Ku przestrodze: data ważności 18.04.2011r. partia oznaczona jako "25J 15:43" Obrzydliwe. Z 3 otwartych piw każde identycznie beznadziejne, co wyklucza ewentualną 'felerną' puszkę.

              P.S. Post powstawał około 10 minut, ze względu na wątek dotyczący poprawności językowej artykułów pojawiających się na stronie browaru z Lwówka Śląskiego

              Comment

              • dryx
                † 1966-2017 Piwosz w Raju
                • 04-2002
                • 1735

                #8
                Alkohol 4 %, ekstraktu nie podano, producent RU. Prosty design, typowy dla marketowych produktów. Piana krótkotrwała, szybko opada. Kolor jasno-słomkowy. Zapach może jest , ale ciężko go zidentyfikować. W smaku wodniste, bardzo lekkie, brak jakiś walorów, ot taka piwna nagazowana woda. Nagazowanie w sam raz i jest to jedyna zaleta tego piwa. Dziękuje, więcej nie do powtórzenia.
                Attached Files

                Comment

                • Bardock
                  Junior
                  • 05-2009
                  • 6

                  #9
                  Ocena z ARTomatu

                  Kolor: Jasny, nawet bardzo. Piwo jest typu Lager, więc owy odcień nie zaskakuje, taki powinien być. [4]
                  Piana: Średnio trwała, dosyć ziarnista. [3.5]
                  Zapach: Zbytnio czuć wodę, nie jest też specjalnie intensywny. [2.5]
                  Smak: Przyjemny, bardzo lekki. Piwo świetnie 'wchodzi' ze względów smakowych, chociaż mogłoby być mniej wodniste. [3.5]
                  Wysycenie: Wysycenie na dobrym poziomie, tylko trochę brakuje do ideału. [4]
                  Opakowanie: Naprawdę ładna zielona puszka. Opakowanie jest proste, ale wykonane tak jak trzeba. [4]
                  Uwagi:

                  Moja ocena: [3.225]

                  Comment

                  • Bardock
                    Junior
                    • 05-2009
                    • 6

                    #10
                    Kolor: Jasny, nawet bardzo. Piwo jest typu Lager, więc owy odcień nie zaskakuje, taki powinien być. [4]
                    Piana: Średnio trwała, dosyć ziarnista. [3.5]
                    Zapach: Zbytnio czuć wodę, nie jest też specjalnie intensywny. [2.5]
                    Smak: Przyjemny, bardzo lekki. Piwo świetnie 'wchodzi' ze względów smakowych, chociaż mogłoby być mniej wodniste. [3.5]
                    Wysycenie: Wysycenie na dobrym poziomie, tylko trochę brakuje do ideału. [4]
                    Opakowanie: Naprawdę ładna zielona puszka. Opakowanie jest proste, ale wykonane tak jak trzeba. [4]
                    Uwagi: Cena w okolicy półtorej złotówki jest znakomita. Jeśli szukamy lekkiego piwa do grilla czy na upały, to polecam.

                    Moja ocena: [3.225]

                    Comment

                    • Twilight_Alehouse
                      Chmielowisko.pl
                      • 06-2004
                      • 6310

                      #11
                      Ocena z ARTomatu

                      Kolor: Słomeczka, aż do przesady. [2]
                      Piana: Znikła błyskawicznie niemal do zera. [1.5]
                      Zapach: Bardzo słaba słodowość. [2]
                      Smak: Mocno gazowana woda mineralna wymieszana z piwem w proporcjach 4:1. Lekka kwaskowatość i minimalna słodowość to jedyne, co da się wyczuć.
                      Nie powiem, że to jest niedobre, bo zwykła oda nie jest niedobra. Oceniam tu jednak piwo, nie wodę, więc ocena niska. [1.5]
                      Wysycenie: Ogromne. [1.5]
                      Opakowanie: Całkiem fajna zielona puszka. Wzornictwo zachowawcze, ale nieźle skomponowane. [3.5]
                      Uwagi:

                      Moja ocena: [1.8]

                      Comment

                      • wrednyhawran
                        Senior
                        • 07-2010
                        • 1784

                        #12
                        Ocena z ARTomatu

                        Kolor: Jaśniutka słomka, dosyć klarowne. [2.5]
                        Piana: Praktycznie brak, po nalaniu cienka warstwa bardzo szybko zanika niemal całkowicie. [1.5]
                        Zapach: Słodki, słodowy, trochę małowyraźny, rozmyty, ale nie odtrąca. [3]
                        Smak: Kwaskowa woda o smaku słodowym, bez cienia goryczki. Zupełny brak treści oraz jakichkolwiek cech, o których by można było coś napisać, poza nijakością. To bardziej napój orzeźwiający niż piwo. [2]
                        Wysycenie: Wydaje sięzdecydowanie za duże nawet jak na tak lekkie piwo. [2]
                        Opakowanie: Zielono srebrna pucha, nazwa zmieniona na Deep Original Bitter Lager, ale kogo to obchodzi Producent nie podany, ekstrakt oczywiście też nie. [2.5]
                        Uwagi: Piwo zdecydowanie na dwóję. Nie odrzuca i tylko za to tak wysoka ocena. Dobrze orzeźwia i gasi pragnienie ale walorów jakichkolwiek smakowych nie posiada. Nie do powtórki.

                        Moja ocena: [2.35]
                        Czy jest coś lepszego niż piwo? - Dwa piwa!
                        Małe Piwko Blog
                        Małe Piwko Blog na facebooku
                        Domowy Browar Demon

                        Comment

                        • wrednyhawran
                          Senior
                          • 07-2010
                          • 1784

                          #13
                          Dorzucam fotkę bardziej aktualną i z nową nazwą. Prawdę mówiąc nie wiem czy to w ogóle wciąż ten sam producent, bo oczywiście na opakowaniu go nie podano.
                          Attached Files
                          Czy jest coś lepszego niż piwo? - Dwa piwa!
                          Małe Piwko Blog
                          Małe Piwko Blog na facebooku
                          Domowy Browar Demon

                          Comment

                          Przetwarzanie...
                          X
                          😀
                          🥰
                          🤢
                          😎
                          😡
                          👍
                          👎