Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Lidl - Grafenwalder Hefe Weissbier 5l

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • pio_tr23
    Member
    • 12-2006
    • 47

    Lidl - Grafenwalder Hefe Weissbier 5l

    Od 9.06.2008 - 15.06.2008 w ofercie tygodnia GRAFENWALDER Hafe Weissbier 5l beczka za 33,33zł
  • kogra
    Senior
    • 03-2005
    • 139

    #2
    A skąd masz takie info, bo na ich stronie nie ma nic takiego w ofercie tygodnia.

    Comment

    • pio_tr23
      Member
      • 12-2006
      • 47

      #3
      Z ulotki reklamowej, która dotarła pod moje drzwi.

      Comment

      • abernacka
        Senior
        • 12-2003
        • 10837

        #4
        Ba! Mało tego od poniedziałku również w ofercie GRAFENWALDER PILS ( beczka 5l) w cenie 29,99zł.
        Last edited by abernacka; 07-06-2008, 20:13.
        Piwna turystyka według abernackiego

        Comment

        • Cooper
          Senior
          • 11-2002
          • 6055

          #5
          3,33 zeta za 0,5 litra pszeniczniaka Made in GDR to taka okazja ? No chyba że coś żle licze.
          Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
          1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

          Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

          Comment

          • Cooper
            Senior
            • 11-2002
            • 6055

            #6
            o 2,99 zeta za 0,5 sikowatego pilsa (post Abernackiego "wskoczył" gdy pisałem swój poprzedni) już nawet nie bedę sie wypowiadał. W Irlandii Grafenwalder Pils to jedno z najtańszych piw w Lidlu a Lidl to z kolei jeden z najtańszych tu sklepow choć tutaj raczej sprzedaja to piwo tylko w puszkach i butelkach 0,5 a nie 5-litrowych puszkach. Po prostu zdziwiła mnie "okazyjność" cenowa tej oferty jak na polskie warunki
            Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
            1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

            Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

            Comment

            • Pogoniarz
              † 1971-2015 Piwosz w Raju
              • 02-2003
              • 7971

              #7
              Jak czytałem gdzieś w sieci LIDL wynosi się z Polski(podobno nie wytrzymał konkurencji),może dlatego taka cena-choć i tak niezbyt malutka.W Niemczech można kupić puszkę 0.5 l za jakieś 1.80 pln. (już z kaucją za puszkę)


              Prawie jak Piwo
              SZCZECIN

              Comment

              • anteks
                maruda
                • 08-2003
                • 10738

                #8
                ale jeśli się nie mylę tysie w puszcze 5l też jest droższe niż 10 szt 0,5
                Mniej książków więcej piwa

                Comment

                • abernacka
                  Senior
                  • 12-2003
                  • 10837

                  #9
                  Co prawda nie ma co prównywać Lidlowego pszeniczniaka do pszenicy z Flensburger Brauerei ale dziś widziałem tego drugiego w opakowaniu 5l w cenie 72zł. Tak więc cena 33zł wydaje się ceną umiarkowaną jak na nasze polskie warunki.
                  Piwna turystyka według abernackiego

                  Comment

                  • kopyr
                    Senior
                    • 06-2004
                    • 9475

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz Wyświetlenie odpowiedzi
                    Jak czytałem gdzieś w sieci LIDL wynosi się z Polski(podobno nie wytrzymał konkurencji),może dlatego taka cena-choć i tak niezbyt malutka.W Niemczech można kupić puszkę 0.5 l za jakieś 1.80 pln. (już z kaucją za puszkę)
                    Lidl zdementował te rewelacje. Co nie znaczy oczywiście, że nie było w nich ziarna prawdy (to moje domysły). Póki co jednak oficjalnie Lidl zostaje.
                    blog.kopyra.com

                    Comment

                    • abernacka
                      Senior
                      • 12-2003
                      • 10837

                      #11
                      Warto dodać, ów pszeniczniak jest warzony w Lindenbrauerei Unna.
                      Piwna turystyka według abernackiego

                      Comment

                      • zAjkA
                        Senior
                        • 12-2004
                        • 1089

                        #12
                        Zakupiłem wczoraj z ciekawosci i przyznam że nie żałuję. Może nie jest to pszenica najwyższych lotów ale można ją pić bez wybrzydzania. W smaku lekka, rześka a zarazem orzeźwiająca. Mogłaby bardziej rozpływać się w ustach. Smakuje jak kompot pszeniczny. Słabo wyczówalne drożdże. Kupię jeszcze ze 2 beczki na zapas.
                        Browar Kapitański- Warzone na pełnym morzu

                        Comment

                        • dzidek1960
                          Senior
                          • 01-2003
                          • 1548

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zAjkA Wyświetlenie odpowiedzi
                          Zakupiłem wczoraj z ciekawosci
                          Ja postąpiłem podobnie i z tego samego powodu , lecz z degustacją muszę poczekać aż skończę z antybiotykami. Opinia zAjki sugeruje, że nie będę narzekał.
                          "Ma jednak kraj polski napój warzony
                          z pszenicy, chmielu i wody, po polsku
                          piwem zwany; a gdy nic nadeń lepszego
                          do pokrzepienia ciała, jest nie tylko rozkoszą
                          mieszkańców, lecz i cudzoziemców
                          wybornym smakiem"
                          Jan Długosz, Historie Piwne
                          Moja strona www w początkowym okresie budowy

                          Comment

                          • flood
                            Senior
                            • 06-2008
                            • 182

                            #14
                            Zajka - napisz gdzie były dostępne - ja sprawdziłem kilka Lidlów - i tylko Pilsa znajduję.

                            pzdr
                            flood

                            Comment

                            • Tomasz_Moczarski
                              Senior
                              • 12-2007
                              • 182

                              #15
                              Czyli jednak się nie opłaca? To lepiej kupić w.. choćby Tesco Svyturysa Wheat po 3,19 za sztukę x10 - to wszyscy będą hepi
                              koncerniak = prawie jak piwo :D
                              Ostatnie testy: Minibrowar MajEr z Gliwic!
                              reklama: Ski Jump Mania - fajna gra przeglądarkowa!
                              Sonda prezydencka użytkowników GooglePlus

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎