Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2012.05.26 - Tychy, 40-sta Międzynarodowa Giełda Birofiliów

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • tyskikufel
    Senior
    • 04-2003
    • 772

    2012.05.26 - Tychy, 40-sta Międzynarodowa Giełda Birofiliów

    ŚLĄSKI KLUB BIROFILÓW ZAPRASZA NA 40 JUBILEUSZOWĄ GIEŁDĘ BIROFILÓW W TYCHACH W DNIU 26 MAJA 2012 R, KTÓRA ODBĘDZIE SIĘ NA STADIONIE ZIMOWYM ULICA de GAULLE 2 W GODZINACH 8-14 , SPONSOREM IMPREZY JEST BROWAR KSIĄŻĘCY TYCHY
    ORAZ NASZE STOWARZYSZENIE ,PYTANIA W TEJ SPRAWIE MOŻNA WYSYŁAĆ NA ADRES E-MAIL brandysmarek@poczta.onet.pl, lub telefon 602739656
  • karin861
    Senior
    • 02-2006
    • 597

    #2
    Myślałam ze giełda jest 19 maja? tak jak była wcześniej zapowiadana? Już bilety kupiłam na sobotę 19 maja a teraz czytam info o 26 maja?
    Zbieram polskie podstawki piwne. Zapraszam na moją stronę www: http://kolekcje-kariny.cba.pl

    Comment

    • Mafar
      Senior
      • 04-2003
      • 1262

      #3
      Teraz musisz przebukować bilety
      Polakom gratulujemy Brackiego

      Gdy rozum śpi budzą się demony

      Comment

      • karin861
        Senior
        • 02-2006
        • 597

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mafar Wyświetlenie odpowiedzi
        Teraz musisz przebukować bilety
        Nie da rady, są bezzwrotne.
        Zbieram polskie podstawki piwne. Zapraszam na moją stronę www: http://kolekcje-kariny.cba.pl

        Comment

        • zeko
          Senior
          • 07-2004
          • 708

          #5
          26 maja . W sam raz urodzinowy wypad na giełdę
          Polakom gratulujemy BRACKIEGO
          "Jest jedna zasadnicza rzecz określająca wyjątkowość człowieka - pasja"
          http://picasaweb.google.com/d.jochman

          Comment

          • Rzeszowiak
            Piwny Radykał
            • 04-2009
            • 1596

            #6
            Po co kupować bilety z 3-miesięcznym wyprzedzeniem?

            Comment

            • karin861
              Senior
              • 02-2006
              • 597

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Rzeszowiak Wyświetlenie odpowiedzi
              Po co kupować bilety z 3-miesięcznym wyprzedzeniem?
              Moja sprawa, był w dobrej promocji. Wolę jechać za 5zł niż za 55zł w jedną stronę. Czyż nie?
              Zbieram polskie podstawki piwne. Zapraszam na moją stronę www: http://kolekcje-kariny.cba.pl

              Comment

              • Mafar
                Senior
                • 04-2003
                • 1262

                #8
                10 zł to nie taka wielka strata . Postawię Ci jedno tyskie i będziesz jeszcze mniej stratna
                Polakom gratulujemy Brackiego

                Gdy rozum śpi budzą się demony

                Comment

                • Rzeszowiak
                  Piwny Radykał
                  • 04-2009
                  • 1596

                  #9
                  10 zł to cena jednej podkładki Konstancina na allegro. Szybko odrobisz
                  Last edited by Rzeszowiak; 28-02-2012, 06:22.

                  Comment

                  • karin861
                    Senior
                    • 02-2006
                    • 597

                    #10
                    Nie chodzi mi o odrabianie żadnych strat i pieniądze, tylko o sam fakt, że było zapewnianie o terminie 19 maja z giełdą, a teraz jest zmiana na 26 maja. Tylko o to chodzi. Każdy miał prawo miał porobić sobie plany z takim wyprzedzeniem jakim chciał. Więc po co te złośliwe komentarze?
                    Zbieram polskie podstawki piwne. Zapraszam na moją stronę www: http://kolekcje-kariny.cba.pl

                    Comment

                    • Grothesk
                      Senior
                      • 11-2005
                      • 811

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Rzeszowiak Wyświetlenie odpowiedzi
                      10 zł to cena jednej podkładki Konstancina na allegro. Szybko odrobisz
                      Aleś pocisnął torpedę...

                      Myślę, że tu nie o sam bilet chodziło a o raczej o termin, w związku z zaklepaniem czasu wolnego lub urlopu. Bilet polskiegobusa, można na całe szczęście odsprzedać po kosztach zakupu na Allegro, sam wielokrotnie kupowałem a raz nawet sprzedałem rezerwację, której nie mogłem wykorzystać w podanym terminie, bo plany mi się zmieniły.

                      Myślę jednak, że Karina do Tychów finalnie przyjedzie. Zawsze można też dogadać się z ludźmi z własnego podwórka nadwiślańskiego i pojechać automobilem wspólnie. Zawsze to milej i ciut taniej.

                      Tomasz

                      Comment

                      • karin861
                        Senior
                        • 02-2006
                        • 597

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Grothesk Wyświetlenie odpowiedzi
                        Aleś pocisnął torpedę...
                        Zupełnie zbytecznie właśnie, bo nie wiem jaki to miało cel? Ja tu nie wchodzę by pisać złośliwości lub głupoty tylko w innych celach m.in. by dowiadywać się o giełdach i prowadzić mądre konwersacje.

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Grothesk Wyświetlenie odpowiedzi
                        Myślę, że tu nie o sam bilet chodziło a o raczej o termin, w związku z zaklepaniem czasu wolnego lub urlopu. Bilet polskiegobusa, można na całe szczęście odsprzedać po kosztach zakupu na Allegro, sam wielokrotnie kupowałem a raz nawet sprzedałem rezerwację, której nie mogłem wykorzystać w podanym terminie, bo plany mi się zmieniły.
                        Nie, nie chodziło wyłączenie o bilet. Chodziło właśnie o zaklepanie czasu jak to dobrze ująłeś. Po prostu w terminie 26 maja nie mam jak się wyrwać A plany na 3 miesiące przed każdy ma prawo sobie robić, zwłaszcza, że był podany termin inny wcześniej a teraz jest inny... i zupełnie nie rozumiem przytyków w moim kierunku. Przestałam się już tym przejmować, bo to nagminne zachowanie na tym forum, które albo trzeba olać i podpalić albo tu nie wchodzić. Ja wybieram opcję pierwszą.


                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Grothesk Wyświetlenie odpowiedzi
                        Myślę jednak, że Karina do Tychów finalnie przyjedzie. Zawsze można też dogadać się z ludźmi z własnego podwórka nadwiślańskiego i pojechać automobilem wspólnie. Zawsze to milej i ciut taniej.
                        Tomku, tak jak mówiłam, tu nie chodzi o pieniądze, tylko o czas. Niestety 26 maja już mam inne plany i niestety w związku ze zmianą wcześniej zapowiadanego terminu 19 maja (na który zrobiłam sobie specjalnie wolny czas) nie dam rady pojawić się na giełdzie. Myślałam po prostu, że jak ktoś coś potwierdza terminem to robi to odpowiedzialnie, zwłaszcza, że to 40 giełda a nie 1 czy 2. No trudno, w zamian za to albo odsprzedam bilety, albo wybiorę się gdzieś na południe pozwiedzać, bo mam bilet do Katowic w dwie strony. A do Tychów zawitam być może na jesień tego roku. Szkoda, że tak się stało, bo na prawdę chciałam bardzo przyjechać.

                        Pozdrawiam,
                        Karina
                        Last edited by karin861; 28-02-2012, 10:04.
                        Zbieram polskie podstawki piwne. Zapraszam na moją stronę www: http://kolekcje-kariny.cba.pl

                        Comment

                        • anteks
                          maruda
                          • 08-2003
                          • 10738

                          #13
                          taka zmiana to też "wcinanie" sie w terminy innych giełd
                          Mniej książków więcej piwa

                          Comment

                          • Grothesk
                            Senior
                            • 11-2005
                            • 811

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks Wyświetlenie odpowiedzi
                            taka zmiana to też "wcinanie" sie w terminy innych giełd
                            A w którą giełdę się wcięli?

                            Comment

                            • anteks
                              maruda
                              • 08-2003
                              • 10738

                              #15
                              Wszelkie rozważania na tematy niekonkretnie związane z danym wydarzeniem, wrażenia po imprezach (np. ankiety)
                              Mniej książków więcej piwa

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎