Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2012.05.26 - Tychy, 40-sta Międzynarodowa Giełda Birofiliów

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • krypol85
    Senior
    • 05-2011
    • 177

    #16
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Grothesk Wyświetlenie odpowiedzi
    Aleś pocisnął torpedę...
    Tomasz
    Brawo Tomek Czasem odpowiedzi niektórych ludzi "niby" na poziomie wiadomo jakie są.

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mafar
    10 zł to nie taka wielka strata . Postawię Ci jedno tyskie i będziesz jeszcze mniej stratna
    10zł a 110zł - fakt jedno Tyskie wszystko złagodzi - błagam

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika karin861
    Ja tu nie wchodzę by pisać złośliwości lub głupoty...
    Widać niektórzy tylko po to!

    Zmiana terminu który był niby na 100% (też taką dostałem informację z "pierwszej ręki") to przysłowiowe "robienie z gęby dupy" - sam teraz wątpię że tam będę. Pozdrawiam
    Moja kolekcja:
    http://krypol85.pl

    Comment

    • krypol85
      Senior
      • 05-2011
      • 177

      #17
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bianco8 Wyświetlenie odpowiedzi
      ...dwójce innych potencjalnych uczestników
      Nie chodzi o jednego, dwóch czy dziesięciu! Chodzi o to, że "pierwsza ręka" zapewniała na 100% termin. Sory ale niektórzy ludzie np pracują i muszą z wyprzedzeniem podać termin urlopów, a czasem może i mają inne plany - nie każdy żyje birofilią.
      A poza tym jak ktoś zapewnia termin a potem zmienia to gwarantuję Ci, że nie tylko ta dwójka ma obiekcje. Ale to już nie masz problem.
      Moja kolekcja:
      http://krypol85.pl

      Comment

      • sodom
        Senior
        • 12-2002
        • 351

        #18
        Errare humanum est.

        Comment

        • krypol85
          Senior
          • 05-2011
          • 177

          #19
          Fakt będzie następna i to może już lepsza wiadomość - oby terminu nie zmieniano ( 100%-towego terminu) Nie chodzi tak na prawdę o firmę, tylko o plany - jak jest coś na 100% - to chyba wiadomo co to znaczy - a potem co? - a to dostałem już nie będę powtarzał skąd to sory.
          Moja kolekcja:
          http://krypol85.pl

          Comment

          • kiszot
            Senior
            • 08-2001
            • 8081

            #20
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika krypol85 Wyświetlenie odpowiedzi
            Fakt będzie następna i to może już lepsza wiadomość - oby terminu nie zmieniano ( 100%-towego terminu) Nie chodzi tak na prawdę o firmę, tylko o plany - jak jest coś na 100% - to chyba wiadomo co to znaczy - a potem co? - a to dostałem już nie będę powtarzał skąd to sory.
            A wpadło ci do głowy,że musiało coś wyskoczyć aby zmienic pewny termin? Myslisz,ze zmieniono termin iełdy żeby zrobic ci na złość? Wyluzuj już.
            Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
            1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

            Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
            Mein Schlesierland, mein Heimatland,
            So von Natur, Natur in alter Weise,
            Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
            Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

            Comment

            • krypol85
              Senior
              • 05-2011
              • 177

              #21
              Wpadło, ale jeśli zmienia się taki termin to przydało by się napisać czemu, ale ok już nie wnikam.
              Moja kolekcja:
              http://krypol85.pl

              Comment

              • Grothesk
                Senior
                • 11-2005
                • 811

                #22
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika krypol85 Wyświetlenie odpowiedzi
                Wpadło, ale jeśli zmienia się taki termin to przydało by się napisać czemu, ale ok już nie wnikam.
                Ale na choinkę Ci aż tak szczegółowa informacja? Myślę, że to nie zmieni nic w naszym życiu, fajnie natomiast, że giełda się odbędzie. Z resztą, Jak nie wiadomo o co chodzi to pewnie chodzi o... no ten... no... lód na tafli lodowiska!

                I jeszcze prośba do organizatorów, korzystając z okazji i darmowego czasu antenowego, dopilnujcie proszę aby osoby wydające posiłki (prawdopodobnie firma, która dostała od was "akredytację") zadbała w końcu o higienę. Podawanie kromek chleba tą samą ręką, którą wydawało się pieniądze to brak elementarnych zasad higieny, o kulturze nie mówiąc. Taki mały, malutki detalik a może ulepszyć życie ludziom...

                zdrówka,
                Ja.

                Comment

                • Rzeszowiak
                  Piwny Radykał
                  • 04-2009
                  • 1596

                  #23
                  Skąd takie wielkie oburzenie? Powszechnie wiadomo, że koleżanka sprzedaje podkładki na allegro, więc tylko zaznaczyłem, iż strata jaką niewątpliwie poniesie na zakupie biletów będzie równa zaledwie cenie podstawki z Konstancina.

                  Comment

                  • krypol85
                    Senior
                    • 05-2011
                    • 177

                    #24
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Rzeszowiak Wyświetlenie odpowiedzi
                    Skąd takie wielkie oburzenie? Powszechnie wiadomo, że koleżanka sprzedaje podkładki na allegro, więc tylko zaznaczyłem, iż strata jaką niewątpliwie poniesie na zakupie biletów będzie równa zaledwie cenie podstawki z Konstancina.
                    Koleżanka napisała, że kupiła bilety wcześniej, bo są tańsze - domyślam się, że chodzi nie o kasę tylko o to, że mogła być na tej giełdzie, a nie będzie przez zmiany 100% terminów. Czego też nie lubię stąd to oburzenie. No ale nic z tym się nie zrobi - można tylko trochę ponarzekać
                    Moja kolekcja:
                    http://krypol85.pl

                    Comment

                    • karin861
                      Senior
                      • 02-2006
                      • 597

                      #25
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Rzeszowiak Wyświetlenie odpowiedzi
                      Skąd takie wielkie oburzenie? Powszechnie wiadomo, że koleżanka sprzedaje podkładki na allegro, więc tylko zaznaczyłem, iż strata jaką niewątpliwie poniesie na zakupie biletów będzie równa zaledwie cenie podstawki z Konstancina.
                      Powszechnie wiadomo dwie rzeczy: 1) że kolega też sprzedaje na Allegro (i czy robię Ci przytyki z tego powodu?) 2) wiele osób tu sprzedaje na Allegro, i nie jest to żadna zbrodnia.

                      Poza tym w moim poście nie chodziło o Allegro tylko o ZMIANE TERMINU, który był podawany wcześniej. Ty to sprowadziłeś do rangi jakiś głupich pieniędzy. A zupełnie nie o to chodzi. Więc co ma piernik do wiatraka? Może spójrz na siebie, kolego z którym piwo piłam w Bierhalle.

                      Z pozdrowieniami.
                      Zbieram polskie podstawki piwne. Zapraszam na moją stronę www: http://kolekcje-kariny.cba.pl

                      Comment

                      • Grothesk
                        Senior
                        • 11-2005
                        • 811

                        #26
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika karin861 Wyświetlenie odpowiedzi
                        Powszechnie wiadomo dwie rzeczy: 1) że kolega też sprzedaje na Allegro (i czy robię Ci przytyki z tego powodu?) 2) wiele osób tu sprzedaje na Allegro, i nie jest to żadna zbrodnia.

                        Poza tym w moim poście nie chodziło o Allegro tylko o ZMIANE TERMINU, który był podawany wcześniej. Ty to sprowadziłeś do rangi jakiś głupich pieniędzy. A zupełnie nie o to chodzi. Więc co ma piernik do wiatraka? Może spójrz na siebie, kolego z którym piwo piłam w Bierhalle.

                        Z pozdrowieniami.
                        Kochani, bo zaraz wyjdzie, że się pobijecie kto robi większe obroty na Allegro. I tak wiadomo, że na Allegro sprzedaje najwięcej i najdrożej kolega Ściślak co ma warzelnie bydgoskie na sprzedaż...

                        Odnośnie giełdy, termin oficjalny podano zmieniony, ale z dostatecznym wyprzedzeniem aby pewne swoje plany JESZCZE można było zmienić. Gdyby było to na tydzień do imprezy, to fakt, można by psioczyć. Tu trzeba to po prostu przełknąć i wziąć na klatę. Karina, weź to na klatę!

                        Hanysy i Zagłębioki przyjadą na giełdę, choćby przełożyli ją dzień do otwarcia. Warszawioki, Paciuloki i Gorole wiadomo, muszą dostosować swój grafik dnia, także urlopowy, aby na taką wyprawę się zdecydować. Wierzę, że każdy kto może i chce, dojedzie na miejsce, więc nie róbmy offtopicu a spotkajmy się w Tychach i stuknijmy się Ty.... CIECHANEM!



                        Ja.

                        Comment

                        • tyskikufel
                          Senior
                          • 04-2003
                          • 772

                          #27
                          termin giełdy został zmieniony nie z mojej winy , mi też pasuje data 19 maja, impreza jest na płycie lodowiska która musi być zabezpieczona po corocznych pracach remontowych które odbywają się po zakończeniu sezonu, dlatego poproszono mnie o zmianę terminu lub o zmianę lokalizacji, myślę że to najlepsze miejsce na taką imprezę w Tychach, dużo miejsca, dobra wentylacja , sporo miejsc parkingowych i łatwy dojazd, z mojej strony przeprosiny dla tych co zarezerwowali sobie bilety na 19 maja,

                          Comment

                          • krypol85
                            Senior
                            • 05-2011
                            • 177

                            #28
                            Fakt jest to najlepsza lokalizacja - dojazd z zewnątrz "z zamkniętymi oczami" . Jeszcze nie wiem czy będę, ale jak co to powiedzcie mi czy w tym roku też są zbierane zakrętki na tego chłopczyka? Bo trochę ich mam i jakbym przyjechał to je wezmę.
                            Moja kolekcja:
                            http://krypol85.pl

                            Comment

                            • tyskikufel
                              Senior
                              • 04-2003
                              • 772

                              #29
                              będziemy zbierać plastikowe nakrętki oraz zrobimy licytację na inne potrzebujące dziecko , jesteśmy w trakcie załatwiania legalnego pozwolenia by można to przeprowadzić, na licytacji będzie pula gadżetów od sponsora Tyskich Browarów Książęcych oraz od kolekcjonerów,z mojej strony oprócz kilku piwnych akcesorii będzie wystawiona na licytację butelka polskiego portera z nieistniejącego już browaru

                              Comment

                              • krypol85
                                Senior
                                • 05-2011
                                • 177

                                #30
                                A jakie to gadżety to będzie wiadomo dopiero na giełdzie?
                                Moja kolekcja:
                                http://krypol85.pl

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎