Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2012.05.26 - Tychy, 40-sta Międzynarodowa Giełda Birofiliów

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • tyskikufel
    Senior
    • 04-2003
    • 772

    #46
    licytacja gadżetów dla chorego dziecka rozpocznie się o 10.30 do 11, piwo tyskie ze specjalnym giełdowym kapslem już rozlane i zabutelkowane , kolega pewnie umieści zdjęcie w dziale kolekcjonerstwo, wersja jest limitowana tylko na giełdę, seria 6 pocztówek i podstawka też, mój porter z prywatnej kolekcji na licytację cały czas jest w ciemnym i chłodnym miejscu ten RARYTAS jest z BROWARU WARSZAWA !!!!!!! cena wyjściowa będzie 50 zł ,autentyczny kapsel i etykieta na nim gratis !!!!!!!

    Comment

    • beerek62
      Senior
      • 04-2010
      • 1037

      #47
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tyskikufel Wyświetlenie odpowiedzi
      ... co do szkła to będzie można zdobyć go do swojej kolekcji w konkursach i licytacji,stout
      Co to będzie za szkło - też giełdowe ?
      Beerkowa kolekcja polskiego szkła piwnego
      Poszukuję : 1) szklanka Browar Soma w Warszawie

      Comment

      • tyskikufel
        Senior
        • 04-2003
        • 772

        #48
        specjalnego szkła giełdowego nie będzie, na licytacji będą kufle tyskie PROSTO Z TANKA, są tylko w lokalach z tym piwem oraz szklanki do tyskiego klasycznego

        Comment

        • tyskikufel
          Senior
          • 04-2003
          • 772

          #49
          WAŻNE DLA KOLEKCJONERÓW KAPSLI !!!!!!!!!! do każdego zestawu który otrzyma się po zakupieniu biletu wstępu, będzie dodany kapsel dziewiczy tyski zrobiony tylko na tą giełdę w wersji limitowanej,

          Comment

          • krypol85
            Senior
            • 05-2011
            • 177

            #50
            A mam przy okazji pytanie do prezesa Nie wiesz może czy Klasyczne wchodzi w miejsce Książęcego? Takie pogłoski słyszałem.
            Moja kolekcja:
            http://krypol85.pl

            Comment

            • Abrel
              Senior
              • 05-2007
              • 102

              #51
              książęce jest już wyc ofane .będą w to miejsce dwa inne piwa

              Comment

              • krypol85
                Senior
                • 05-2011
                • 177

                #52
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Abrel Wyświetlenie odpowiedzi
                książęce jest już wyc ofane .będą w to miejsce dwa inne piwa
                Szkoda Moje ulubione wśród piw "zwykłego" formatu... Tyski browar traci u mnie dużo tym posunięciem ale domyślam się, że to jakaś strategia czy coś tam więc nie wnikam. Chyba że jedno z tych nowych piw będzie pokroju Książęcego, to będzie dobrze Dzięki za odpowiedź
                Last edited by krypol85; 19-05-2012, 21:40.
                Moja kolekcja:
                http://krypol85.pl

                Comment

                • tyskikufel
                  Senior
                  • 04-2003
                  • 772

                  #53
                  klasyczne nie jest gorsze od książęcego, a według mnie nawet lepsze, dlatego polecam, a najbardziej to tyskie z tanka,prawdziwe niepasteryzowane piwo

                  Comment

                  • Abrel
                    Senior
                    • 05-2007
                    • 102

                    #54
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Grothesk Wyświetlenie odpowiedzi
                    Ale na choinkę Ci aż tak szczegółowa informacja? Myślę, że to nie zmieni nic w naszym życiu, fajnie natomiast, że giełda się odbędzie. Z resztą, Jak nie wiadomo o co chodzi to pewnie chodzi o... no ten... no... lód na tafli lodowiska!

                    I jeszcze prośba do organizatorów, korzystając z okazji i darmowego czasu antenowego, dopilnujcie proszę aby osoby wydające posiłki (prawdopodobnie firma, która dostała od was "akredytację") zadbała w końcu o higienę. Podawanie kromek chleba tą samą ręką, którą wydawało się pieniądze to brak elementarnych zasad higieny, o kulturze nie mówiąc. Taki mały, malutki detalik a może ulepszyć życie ludziom...

                    zdrówka,
                    Ja.
                    witam. jako jeden z organizatorów tyskiej giełdy ,zgłosiłem firmie ten fakt i zapewniono mnie ,że to się nie powtórzy . Dzięki za takie uwagi na ,które możemy natychmiast reagować. pozdrawiam v-ce prezes Śląskiego Klubu Birofilów

                    Comment

                    • LenDo
                      Senior
                      • 09-2006
                      • 395

                      #55
                      Posiadam jedno wolne miejsce w aucie, na trasie Rzeszów-Tarnów-Bochnia- Myślenice-Oświęcim-Tychy i z powrotem. Koszty niewielkie. Proszę o kontakt jeśli jest ktoś zainteresowany.
                      Last edited by LenDo; 21-05-2012, 19:57.
                      "Zbieracze to szczęśliwi ludzie" J.W.Goethe

                      Comment

                      • tyskikufel
                        Senior
                        • 04-2003
                        • 772

                        #56
                        ostravar bardzo dobry, ale trzeba lubić bardziej wyrazistą goryczkę to czeska szkoła , tyskie jest delikatniejsze

                        Comment

                        • tyskikufel
                          Senior
                          • 04-2003
                          • 772

                          #57
                          na giełdzie w Tychach będzie małe stoisko Grzegorza Zwierzyny z piwami z Frankonii oraz wszystkie rodzaje piwa Pinta,

                          Comment

                          • centon
                            † 2017 Piwosz w Raju
                            • 03-2004
                            • 575

                            #58
                            Witam
                            Ponieważ okazało się że na giełdę nie jadę sam, poproszę miejscowych o jakiś dobry namiar na nocleg w godziwych warunkach , i w niewielkich pieniądzach blisko giełdy
                            Będę wdzięczny za sugestie i namiary
                            pozdrawiam
                            Zbieram etykiety i podstawki z ciężarówkami, karty telefoniczne z motywem piwnym ,podstawki guinness oraz birofilia związane z browarem warszawskim.
                            Ktokolwiek chciałby pomóc w powiększaniu zbioru proszę o kontakt.


                            https://picasaweb.google.com/115486805717439828103

                            Comment

                            • Grothesk
                              Senior
                              • 11-2005
                              • 811

                              #59
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika centon Wyświetlenie odpowiedzi
                              Witam
                              Ponieważ okazało się że na giełdę nie jadę sam, poproszę miejscowych o jakiś dobry namiar na nocleg w godziwych warunkach , i w niewielkich pieniądzach blisko giełdy
                              Będę wdzięczny za sugestie i namiary
                              pozdrawiam
                              Podobno w szpitalu w Tychach mają teraz wakat na łóżka... do końca miesiąca lub nawet dłużej.

                              Nie mogłem się powstrzymać i nie skomentować.

                              pozdrawiam wszystkich Tyszan i nie dajcie się dziadom z NFZeta...


                              Tomek

                              Comment

                              • tyskikufel
                                Senior
                                • 04-2003
                                • 772

                                #60
                                poszukaj w google , wpisz tanie noclegi tychy nad jeziorem , 45-50 zł , stamtąd łatwy dojazd trolejbusem na giełdę linia B , co 15 -20 jest trajtek, ale nie wiem czy są jeszcze wolne miejsca, w tychach tanie noclegi tylko na peryferiach

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎