Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Sulimar, Maćkowe Tradycyjne Jasne

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13949

    Sulimar, Maćkowe Tradycyjne Jasne

    Piwo gotowe do oceny

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie
  • Javox
    PremiumUżytkownik
    • 11-2009
    • 6124

    #2
    Start średnia piana a na dłużej lekka obwódka...
    Zapach słodowy, kolor ciemniejszy bursztyn...
    Gaz średni... może być...
    Smak słodki, zagłuszona jakaś goryczka prawie ulepkiem...
    Butelka bezzwrotna, alk. 5% obj. ekstraktu brak... etykiety hm..."nie wysmakowane"
    Zgodnie z napisem na etykietce poznałem smak niepowtarzalny leżakowanego piwa a kontra dodaje że swobodnie dojrzewało... kapsel czarny...

    Osobiście nie przepadam za takim piwem zwłaszcza za 3,95 zł... do końca ulepek...
    Attached Files

    Comment

    • wrednyhawran
      Senior
      • 07-2010
      • 1784

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Ciemnozłoty, klarowny. Chyba jedyna pozytywna rzecz w tym piwie. [4]
      Piana: Sycząca, gruboziarnista i wodnista. Znika bardzo szybko. Do zera. [1.5]
      Zapach: Słodycz i warzywa plus zapach taniego piwa z Jabłonowa. Nieintensywny. [1.5]
      Smak: Okropny słodko-kwaśno warzywny ulepek. Nie mam nawet do czego tego przyrównać. Kwas i warzywa. Syf. [1]
      Wysycenie: Bardzo wysokie. rozwala pianę i osadza się na ściankach. Ucieka szybko. [2.5]
      Opakowanie: Nic ciekawego. Podobne do pozostałych "Maćkowych". W sumie ładna, kojarzy się z domowymi przetworami. Z tyłu brak info o ekstrakcie, kapsel goły, butelka bezzwrotna. Cena za wysoka. [3.5]
      Uwagi: Cholera, człowiek po pracy chce się napić dobrego piwa, a tu takie kuku. Beznadziejne, okropne piwo. Nie polecam nikomu! Ledwo dopiłem, tylko dlatego, że bardzo mi się chciało pić.

      Moja ocena: [1.575]
      Last edited by wrednyhawran; 07-09-2012, 20:29.
      Czy jest coś lepszego niż piwo? - Dwa piwa!
      Małe Piwko Blog
      Małe Piwko Blog na facebooku
      Domowy Browar Demon

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎