Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Sulimar, Trybunał jasne pełne

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • AaLeX
    Senior
    • 07-2011
    • 575

    Sulimar, Trybunał jasne pełne

    Piwo kupiłem w puszce na stacji benzynowej w Zgorzelcu za 2,5zł. Parametry: alkohol 4,4%, ekstrakt 11,8%. Podany pełny skład. Piwo bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło. Ładna, złota barwa, fajna piana z dobrym lacingiem. Zapach chmielowo-metaliczny. Smak bardzo przyjemny, rześki, czuć chmiel, goryczkę, w tle nuty słodowe, wszystko fajnie zbilansowane. Naprawdę, dobre piwo w dobrej cenie. Podejżewam, że w sklepie jeszcze będzie tańsze, choć do tej pory, w sklepach nie widziałem. Jednak w Polsce da się uwarzyć, smaczne, lekkie, niedrogie piwo. Brawo dla browaru Sulimar. Ocena 6/6.
  • LESNICZYy
    Senior
    • 01-2018
    • 950

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika AaLeX Wyświetlenie odpowiedzi
    Jednak w Polsce da się uwarzyć, smaczne, lekkie, niedrogie piwo. Brawo dla browaru Sulimar. Ocena 6/6.
    Problemem jest powtarzalność jakości , z tym jest niekolorowo . Sulimar przeważnie dało się wypić .

    Comment

    • AaLeX
      Senior
      • 07-2011
      • 575

      #3
      Dokładnie. Sulimar naprawdę trzyma poziom. To piwo to potwierdziło. Inne ich produkty także do mnie przemawiają, np. Trybunał export, który wyróżnia się mocną goryczką, niespotykaną raczej w polskich piwach. Zastanawia mnie tylko nazewnictwo, ich pils jest alkoholowo mocniejszy, mniej goryczkowy jak słabszy export. Mieszkam w Niemczech i tutaj jest totalnie odwrotnie. To pilsy są słabsze i goryczkowe, a exporty mocniejsze i bardziej słodowe.

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎