Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Czy odbędzie się giełda w Warszawie?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Petrus
    Senior
    • 10-2002
    • 381

    Czy odbędzie się giełda w Warszawie?

    Po przejęciu przez Heinekena grupy BraUnion giełda w browarze Warszawskim stoi chyba pod znakiem zapytania co Wy na to?Dodam,że była by to II giełda odbywająca się w sierpniu.
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    #2
    a pierwsza giełda w sierpniu to gdzie ma być?
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

    Comment

    • ART
      mAD'MINd
      • 02-2001
      • 23799

      #3
      zakładam że druga z kolei stołeczna giełda w sierpniu, po pierwszej z ubiegłego roku
      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

      Comment

      • bahtol
        słomiany zapał
        • 10-2002
        • 331

        #4
        Nie bardzo wiem co to ma być za pierwsza giełda w sierpniu ale ponawiam pytanie Petrusa. Czy "ktokolwiek widział ktokolwiek wie" coś na temat letniej giełdy warszawskiej?
        =bahtol=

        Comment

        • becik
          Senior
          • 07-2002
          • 14999

          #5
          ART napisał(a)
          zakładam że druga z kolei stołeczna giełda w sierpniu, po pierwszej z ubiegłego roku
          ale giełdy w warszawskim browarze odbywają się w sierpniu już od bardzo wielu lat, ja przynajmniej uczetniczę w warszawskich sierpniowych giełdach conajmniej od 97 roku
          Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

          Comment

          • darek99
            Senior
            • 04-2002
            • 2147

            #6
            Warszawa 1995.

            Piotrek ma racje, historia sierpniowych giełd warszawskich sięga jeszcze minionego wieku, na dowód tego zamieszczam dwie fotki.

            giełda w Warszawie- rok 1995.
            Czymże jesteś śmierci ! Gdzie jest twój oścień?
            Skoro my istniejemy, śmierć jest nieobecna,
            skoro tylko śmierć się pojawi nas już nie ma.
            Epikur z Samos.

            Comment

            • darek99
              Senior
              • 04-2002
              • 2147

              #7
              Foto 1995.

              Warszawa 1995.
              Attached Files
              Czymże jesteś śmierci ! Gdzie jest twój oścień?
              Skoro my istniejemy, śmierć jest nieobecna,
              skoro tylko śmierć się pojawi nas już nie ma.
              Epikur z Samos.

              Comment

              • darek99
                Senior
                • 04-2002
                • 2147

                #8
                Warszawa 1996.

                Na giełdzie w roku 1996 honorowym gościem na giełdzie był król "Zygmuś", który na okoliczność giełdy zlazł z kolumny
                Attached Files
                Czymże jesteś śmierci ! Gdzie jest twój oścień?
                Skoro my istniejemy, śmierć jest nieobecna,
                skoro tylko śmierć się pojawi nas już nie ma.
                Epikur z Samos.

                Comment

                • Małażonka
                  Senior
                  • 03-2003
                  • 4602

                  #9
                  Przedwczoraj Iron z Adamem16 byli w Browarach Królewskich, gdzie dowiedzieli się, że prawdopodobnie giełda się odbędzie (aczkolwiek niczego się nie obiecuje), z tym, że pod sam koniec sierpnia

                  Comment

                  • witkowskiartur
                    Senior
                    • 03-2003
                    • 561

                    #10
                    Dodzwoniłem się dzisiaj do Browarów Warszawskich i powiedziano mi, że informacje na temat giełdy pojawią się w poniedziałek 14ego, po powrocie jednej pani z działu marketingu z urlopu. Na razie nikt nic nie wie.

                    KONIEC BROWARÓW WARSZAWSKICH.PONAD 150 LAT TRADYCJI DIABLI WZIĘLI

                    Comment

                    • ART
                      mAD'MINd
                      • 02-2001
                      • 23799

                      #11
                      becik napisał(a)
                      ale giełdy w warszawskim browarze odbywają się w sierpniu już od bardzo wielu lat, ja przynajmniej uczetniczę w warszawskich sierpniowych giełdach conajmniej od 97 roku
                      ok. pomyślełem że mogła by to być druga giełda pod egidą nowego właściciela, czyli BU (choć po ostatnich dziwactwach przejęciowych to też argument bez sensu).

                      a teraz z ciekawości - proszę o info czy w 2002 i 2001 odbyła się w tym okresie giełda?
                      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                      Comment

                      • Piecia
                        Senior
                        • 02-2002
                        • 3307

                        #12
                        w 2002 była (nawet w galerii jest fotodokumentacja) a w 2001 o ile się nie myle nie było.
                        Koniec i bomba,
                        Kto nie pije ten trąba !!!
                        __________________________
                        piję bo lubię!

                        Comment

                        • becik
                          Senior
                          • 07-2002
                          • 14999

                          #13
                          przy restaurowanym XZygmusiu tez mam zdjecie, więc 96 rok równiez zaliczyłem, moze i wcześniejsze ale pamięć szwankuje

                          z tego co sięgam pamięcią, w 2001 giełda była, też na powietrzu tylko, ze pod duzym rozstawionym namiotem, ale stuprocentowej pewności nie mam
                          Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                          Comment

                          • ART
                            mAD'MINd
                            • 02-2001
                            • 23799

                            #14
                            Piecia napisał(a)
                            w 2002 była (nawet w galerii jest fotodokumentacja) a w 2001 o ile się nie myle nie było.
                            łojezu chyba za długo nie spałem dzisiaj - chodziło mi oczywiście o rok 2000 a nie 2002 bo ten był w końcu ubiegłym rokiem, a mam go jeszcze nieco w pamięci
                            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                            Comment

                            • grzeber
                              Senior
                              • 05-2002
                              • 2868

                              #15
                              W 2001 giełdy nie było więc zeszłoroczna była pierwszą po rocznej przerwie. W latach poprzedzających 2001 giełdy się odbywały regularnie.
                              pozdrawiam
                              www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎