Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Użytkownicy

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • celt_birofil
    † 2017 Piwosz w Raju
    • 09-2001
    • 4469

    Użytkownicy

    ART - czy byłoby możliwe wprowadzenie również podziału geograficznego? Oczywiście jesli forumowicze będą się poczuwali do wpisywania w porfilach precyzyjnych danych.
    Moim zdaniem ułatwiłoby to rozwijanie forumowych kontaktów.
    Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)
  • djot
    Senior
    • 05-2001
    • 621

    #2
    lokalizacja

    Ja też mogę wpisać że jestem dalekim sąsiadem AM - tylko muszę wstawić więcej aaaaaaaaa i znajdziemy się w jednym przedziael geograficznym

    Comment

    • slavoy
      Senior
      • 10-2001
      • 5052

      #3
      Ja jestem bliskim sąsiadem bosssskiego Bogusia Lindy
      Dick Laurent is dead.

      Comment

      • yendras
        Senior
        • 12-2001
        • 2052

        #4
        Originally posted by slavoy
        Ja jestem bliskim sąsiadem bosssskiego Bogusia Lindy
        Tylko w sensie topograficznym, czy również emocjonalnym ?

        Comment

        • slavoy
          Senior
          • 10-2001
          • 5052

          #5
          Może zapytaj Celta czy czuje coś do Adasia M
          A Boguś mieszka piwo drogi z buta ode mnie. Czasem się go widzi jak pomyka na rowerku. Osobiście nie znam i nie pałam chęcią poznania.
          Niedaleko mieszka też inny Boguś - Łazuka
          Dick Laurent is dead.

          Comment

          • ART
            mAD'MINd
            • 02-2001
            • 23799

            #6
            Re: Użytkownicy

            Originally posted by celt_birofil
            ART - czy byłoby możliwe wprowadzenie również podziału geograficznego? Oczywiście jesli forumowicze będą się poczuwali do wpisywania w porfilach precyzyjnych danych.
            Moim zdaniem ułatwiłoby to rozwijanie forumowych kontaktów.
            jak sobie to wyobrażasz, bo nie nadążam?
            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

            Comment

            • Pudlarz
              Piwiarz sezonowy
              • 01-2002
              • 650

              #7
              W ramach usprawnienia Browaru - jeśli dałoby się gdzieś umieścić alfabetyczny spis podstawek, kapsli itp. znacznie by to ułatwiło zorientowanie się w Galerii Browaru. Przeglądanie całości jest uciążliwe i czasochłonne
              Dobre piwo nigdy nie jest złe
              http://www.janczech.stary.sacz.pl
              (galeria ekslibrisów)

              Comment

              • Kudłaty
                Senior
                • 09-2001
                • 1972

                #8
                Może koło zdjęcia mapke polski dołączyć z zaznaczoną lokalizacją.

                Comment

                • ART
                  mAD'MINd
                  • 02-2001
                  • 23799

                  #9
                  ależ to jest!

                  te sprawy są uporządkowane wg browarow i takze są do nich PRZYporządkowane!

                  jak skorzystasz z listy browarów http://www.browar.biz/browary.php to po wybraniu najpierw kraju, a później danego browaru, to po prawej stronie będziesz miał odnośniki do tychże etykiet/kapsli/podstawek nalężących do tego właśnie browaru.
                  - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                  - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                  - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                  Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                  Comment

                  • yemiołka
                    Senior
                    • 02-2002
                    • 1012

                    #10
                    Re: Re: Użytkownicy

                    ART napisal/a


                    jak sobie to wyobrażasz, bo nie nadążam?
                    a może jakąś tabelkę w "Przedstaw się", do której można by się powpisywać - kto, gdzie.
                    a jeśli jest to technicznie niemożliwe, to może zrobimy osobne wątki, np. Wro., Warszawa, Poznań, Kraków..?
                    i tam będzie lista obecności........
                    przydałby się wykazik ludziów, którzy chcieliby się czasem spotkać np. z jakimś przyjezdnym forumowiczem , a nie zaglądają na "Spotkania" [bo są sierotami ] -> wtedy można by było przed wyjazdem powysyłać do nich PW...............

                    ?
                    **** zbliża ludzi... :-]

                    Comment

                    • oryks
                      Senior
                      • 01-2002
                      • 297

                      #11
                      ART,

                      może zmienić funkcjonowanie "Użytkownicy - Znajdź innych Użytkowników". Obecnie niektóre parametry wyszukiwania są moim zdaniem mało praktyczne, może by dodać wyszukiwanie po np lokalizacji czy innych danych podawanych w profilu.

                      Pozdrawiam

                      Comment

                      • ART
                        mAD'MINd
                        • 02-2001
                        • 23799

                        #12
                        pomyślę o tym.
                        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                        Comment

                        • Andi
                          Senior
                          • 07-2001
                          • 1915

                          #13
                          oryks napisal/a
                          ART,

                          może zmienić funkcjonowanie "Użytkownicy - Znajdź innych Użytkowników". Obecnie niektóre parametry wyszukiwania są moim zdaniem mało praktyczne, może by dodać wyszukiwanie po np lokalizacji czy innych danych podawanych w profilu.

                          Pozdrawiam

                          nie wiem jak to sobie poprzednicy wyobrazaja ale dopuki ja mam mozliwosc korzystania z 7 adresöw E-meil w AOL to moge röwniez wystepowac pod 7 ma imionami na Forun i to kazdy z innego miasta czy kraju.
                          Troche samodyscypliny i poszanowania dla innych i problem zostanie rozwiazany sam w sobie-W koncu nie ma sie czego wstydzic kim sie jest i z kad sie pochodzi-Ale to musza jeszcze inni zrozumiec.A jedno jest pewne kto chce oszukiwac to musi miec bardzo dobra pamiec bo jak zauwazylem niektörzy sie gubia i sami nie wiedza kim sa i pod jakim imieniem wtawiali poprzedni post
                          Kolekcja i wymiana kapsli piwnych

                          http://www.andreas-kronkorken.de

                          Comment

                          • ART
                            mAD'MINd
                            • 02-2001
                            • 23799

                            #14
                            Originally posted by Andi

                            A jedno jest pewne kto chce oszukiwac to musi miec bardzo dobra pamiec bo jak zauwazylem niektörzy sie gubia i sami nie wiedza kim sa i pod jakim imieniem wtawiali poprzedni post
                            jeżeli masz kogoś konkretnego na myśli to napisz o kogo chodzi, może się mylisz. tworzenie złej aury wokół forum nie jest mi na rękę. więc proszę, jeśli masz zarzuty do konkretnych osób to napisz to tutaj albo wyślij mi info na e-mail/PW.
                            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                            Comment

                            • Andi
                              Senior
                              • 07-2001
                              • 1915

                              #15
                              ART napisal/a


                              jeżeli masz kogoś konkretnego na myśli to napisz o kogo chodzi, może się mylisz. tworzenie złej aury wokół forum nie jest mi na rękę. więc proszę, jeśli masz zarzuty do konkretnych osób to napisz to tutaj albo wyślij mi info na e-mail/PW.
                              ja tez nie mam zamiaru tworzyc zlej Aury woköl Forum-ale krytyka prawdy sie nie boi.
                              Moze najpierw Wszyscy Ci co wystepuja pod 2 imieniami sie do tego przyznaja zeby troche rozjasnic profile uzytkowniköw i mozna bylo nawiazac stosunki ale wtedy juz wiadomo z kim-i o to chyba moim poprzednikom chodzilo.
                              Kolekcja i wymiana kapsli piwnych

                              http://www.andreas-kronkorken.de

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎