Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2007.09.01 - Grodzisk Wielkopolski - 28. Międzynarodowa Giełda Birofiliów

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23799

    2007.09.01 - Grodzisk Wielkopolski - 28. Międzynarodowa Giełda Birofiliów

    od Mariana Bochyńskiego otrzymałem informację o grodziskiej giełdzie:

    odbędzie się 1 września 2007 w godzinach 6.30-13.00

    miejsce:
    sala M-GOK ul.Kolejowa 12
    lub
    Grodziska Hala Sportowa - ul. Żwirki i Wigury 1

    W programie m.in.

    w piątek - integracyjne spotkanie przedgiełdowe
    (prawdopodobnie w Motel/21 wieku)od ok 19 do ??

    W sobotę na giełdzie - tradycyjnie świetna zabawa, wielkopolskie piwa regionalne, loteria, poczęstunek oraz oczywiście wymiana kolekcjonerskich rarytasów.

    Kontakt.

    M-Gminny Ośrodek Kultury Grodzisk Wlkp. tel 061/44-45-234

    M. Bochyński 061/44-45-548
    M. Kubiak 061/81-12-660
    K. Juszczak 660-732-985

    dodatkowo piwowarzy domowi mogą wykazać się warząc a la Grodzisza na konkursik:
    klik

    giełda doczekała się własnej strony www:
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23799

    #2
    program imprezy:

    Piątek, 31 sierpnia


    19.00 - Spotkanie integracyjne Motel XXI wieku, ul. Poznańska 388 (planowane uczestnictwo prosimy zgłaszać u organizatorów)


    Sobota, 1 września


    6.30 - Otwarcie giełdy
    7.00 - Powitanie uczestników, informacja o giełdzie, rozpoczęcie zapisów uczestników
    7.30 - Rozpoczęcie lania piwa
    7.45 - Rozpoczęcie wydawania gadżetów
    8.30 - Rozpoczęcie wydawania posiłków
    8.45 - Konkurs wiedzy o sponsorach piwnych i piwie grodziskim
    9.00 - Konkurs degustacji piwa sponsorów
    9.15 - Konkurs zręcznościowy
    9.45-10.00 - Ogłoszenie wyników I Konkurs piwowarów domowych "Prawie jak - Grodzisz"
    10.15 - Losowanie nagród
    13.00 - Zamknięcie giełdy
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

    Comment

    • ART
      mAD'MINd
      • 02-2001
      • 23799

      #3
      Zniżki PKP będą dostępne dla zainteresowanych - do odbioru w Żywcu na giełdzie poprzez: K. Juszczaka i M. Bochyńskiego bądź przez drogą mailową lub pocztą.
      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

      Comment

      • e-prezes
        Senior
        • 05-2002
        • 19167

        #4
        Zapomniałem spytać w Żywcu, jakiego rodzaju są to zniżki?

        Comment

        • ART
          mAD'MINd
          • 02-2001
          • 23799

          #5
          nie wiem, ale telefony są podane i można dzwonić
          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

          Comment

          • Małażonka
            Senior
            • 03-2003
            • 4602

            #6
            Na pociągi pospieszne i osobowe..

            Comment

            • Grothesk
              Senior
              • 11-2005
              • 811

              #7
              No to może ja wtrącę swoje trzy grosze...
              Na stronie głównej browar.biz czytamy informację:

              : 01-09-2007, od: 06:30,
              Grodzisk Wielkopolski:
              » 28. Międzynarodowa grodziska giełda birofili


              Po kliknięciu na link i odwiedzeniu strony organizatorów, czytamy:
              28. Międzynarodowa Giełda Birofiliów Grodzisk Wielkopolski 01.09.2007r


              Co za pacan wpisał giełda "birofili" i co ten zwrot w ogóle oznacza w kontekście wydarzenia jakim jest giełda? Już kiedyś o to pytałem odnośnie innej giełdy, ale jakoś bez echa się odbiło...

              Rzeczownik BIROFIL, w zamyśle kolekcjoner BIROFILIÓW, ma w liczbie pojedynczej w dopełniaczu formę BIROFILA (kogo nie ma? tego starego BIROFILA!), w dopełniaczu liczby mnogiej zaś, prawidłowa jest forma BIROFILÓW (kogo tu nie ma? tych dwóch warszawskich BIROFILÓW)...

              BIROFILIA, to liczba mnoga rzeczownika, który ni mniej ni więcej oznacza "piwne akcesoria kolekcjonerskie" (nie występuje tu w ogóle liczba pojedyncza - podobnie jak z rzeczownikiem "drzwi" lub "spodnie")...

              BIROFILISTYKA zaś, to dział "nauki" (nauki, oczywiście z dużym przymrużeniem oka) poświęcony kolekcjonerstwu birofiliów - artykułów związanych z piwem i piwowarstwem.


              Reasumując... W odczuciu poprawności języka polskiego najwłaściwszą fleksyjnie i semantycznie formą jest zwrot giełda BIROFILIÓW a nie giełda birofili, a broń panie boże birofilii! (pisane przez dwa i). Można powiedzieć giełda birofilska, ale poprawniej brzmi giełda birofilistyczna...

              Czy słyszeliście o giełdach "samochodziarzy" czy giełdach samochodowych? Giełdach ogrodników czy giełdach ogrodniczych? I temu podobne...

              Zauważyłem, że współczynnik kuriozum "fachowej" nomenklatury jest odwrotnie proporcjonalny do wielkości giełdy - im giełda mniejsza tym bardziej egzotyczne jej nazwy!



              Grothesk.

              / Dla podkreślenia wagi moich słów siłacz palnie pięścią w stół!" /

              Comment

              • pieczarek
                zwykle cham i prostak
                • 06-2001
                • 5011

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Grothesk Wyświetlenie odpowiedzi
                Co za pacan wpisał ...
                Pięknie napisałeś. Ale dlaczego idziesz w ślady Emesa, który aktywnie i z werwą udziela się w polityce i każdego, kto się z nim nie zgadza nazywa głupkiem, baranem, złodziejem?

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Grothesk Wyświetlenie odpowiedzi
                Zauważyłem, że współczynnik kuriozum "fachowej" nomenklatury jest odwrotnie proporcjonalny do wielkości giełdy - im giełda mniejsza tym bardziej egzotyczne jej nazwy!
                Jak wobec tego będzie się nazywała organizowana przez Ciebie giełda w Poznaniu? Pierwsza Światowa Wystawa Birofiliów i Targi Kolekcjonerskie Akcesoriów Piwnym, w połączeniu z Prezentacją Piw Domowych i Pokazem Warzenia Piwa ?

                Comment

                • ART
                  mAD'MINd
                  • 02-2001
                  • 23799

                  #9
                  zamiast pacanować po pijaku, wystarczyło nieco grzeczniej zwrócić uwagę. przy odrobinie wyobraźni można było sobie wydumać że wprowadzona nazwa imprezy została nieco przycięta. albo i nie Tak czy owak, subtelność zgłoszenia oceniam na 5
                  - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                  - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                  - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                  Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                  Comment

                  • arcy
                    Senior
                    • 07-2002
                    • 7538

                    #10
                    Jeszcze raz 5 i...

                    Comment

                    • kangurpl
                      Senior
                      • 03-2002
                      • 2660

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pieczarek Wyświetlenie odpowiedzi
                      ...

                      Jak wobec tego będzie się nazywała organizowana przez Ciebie giełda w Poznaniu? Pierwsza Światowa Wystawa Birofiliów i Targi Kolekcjonerskie Akcesoriów Piwnym, w połączeniu z Prezentacją Piw Domowych i Pokazem Warzenia Piwa ?
                      Pieczarku rozbroiłeś mnie z kretesem
                      Twoje
                      Świat należy do młodzieży, młody robi - stary leży.
                      "W niebie nie ma piwa, więc pijmy je tutaj."

                      "denerwować się - mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych"

                      Comment

                      • Grothesk
                        Senior
                        • 11-2005
                        • 811

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pieczarek Wyświetlenie odpowiedzi
                        Pięknie napisałeś. Ale dlaczego idziesz w ślady Emesa, który aktywnie i z werwą udziela się w polityce i każdego, kto się z nim nie zgadza nazywa głupkiem, baranem, złodziejem?
                        Hmmm... Drogi Pieczarku, polytykierem nie jestem i w politykę się nie mieszam - to nie mój, jak to mówią starożytni Węgrzy, reszort Nie nazwałem nikogo ani głupkiem, ani złodziejem - zapytałem się tylko co za PACAN popełnił taką gafę - to chyba nie jest stwierdzenie, za które trzeba się obrażać albo podawać kogoś do sądu za zniesławienie, nie uważasz?

                        Jak wobec tego będzie się nazywała organizowana przez Ciebie giełda w Poznaniu? Pierwsza Światowa Wystawa Birofiliów i Targi Kolekcjonerskie Akcesoriów Piwnym, w połączeniu z Prezentacją Piw Domowych i Pokazem Warzenia Piwa ?
                        Organizowana przeze mnie giełda w Poznaniu będzie nosiła zaszczytne miano pierwszej (nowożytnej ) ogólnopolskiej giełdy birofiliów - NIE birofili, NIE birofilii ani inne dziwne słowotwórstwa, którymi jesteśmy bombardowani na codzień... I tyle!

                        Ogólnopolska Giełda Birofiliów, Poznań 2007 - nawet ładnie brzmi, nie?



                        Grothesk


                        PS. Chciałbym uniknąć sformułowania międzynarodowa, przynajmniej nie na początku "działalności", powolutku, na wszystko jest czas! Wystarczy, że Grodzisk, Żywiec i Tychy są dostatecznie międzynarodowe...

                        Comment

                        • Grothesk
                          Senior
                          • 11-2005
                          • 811

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                          zamiast pacanować po pijaku, wystarczyło nieco grzeczniej zwrócić uwagę. przy odrobinie wyobraźni można było sobie wydumać że wprowadzona nazwa imprezy została nieco przycięta. albo i nie Tak czy owak, subtelność zgłoszenia oceniam na 5
                          Szanowny Arcie, nie przypominam sobie abym kiedykolwiek w swoim życiu był pijany, ale powiedzmy, że to inna kwestia... Wydaje mi się także, że uwagę odnośnie wpisu zwróciłem na tyle grzecznie i na swój sposób wymownie, aby nie dostać po pysku a i "problem" rozwiązano - i jak widzę, po zmianie wygląda o dwa nieba lepiej! Co do subtelności mojej wypowiedzi, niech pokolenia to ocenią...


                          dziękuję za wysłuchanie,
                          oddalę się teraz celem medytacji własnej postury



                          Grothesk

                          Comment

                          • ART
                            mAD'MINd
                            • 02-2001
                            • 23799

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Grothesk Wyświetlenie odpowiedzi
                            Szanowny Arcie, nie przypominam sobie abym kiedykolwiek w swoim życiu był pijany, ale powiedzmy, że to inna kwestia... Wydaje mi się także, że uwagę odnośnie wpisu zwróciłem na tyle grzecznie i na swój sposób wymownie, aby nie dostać po pysku a i "problem" rozwiązano - i jak widzę, po zmianie wygląda o dwa nieba lepiej! Co do subtelności mojej wypowiedzi, niech pokolenia to ocenią...
                            Ponieważ ja wprowadzałem te dane, to chyba jasne jest do kogo adresowałeś swoją wypowiedź. Nie znamy się osobiście i nie jesteśmy raczej jeszcze w takiej zażyłości żebym traktował owo zaszczytne miano pacana w kategorii żartu Więc potraktowałem ów tekst nie mniej nie więcej jako powstały po spożyciu znacznej ilości alkoholu.

                            Zresztą nie rozumiem dlaczego ludzie wolą raczej rozpisywać się na temat jakiś literówek czy wpadek językowych zamiast zgłosić błąd autorowi żeby mógł ów błąd szybko naprawić. Nie jest to wydrukowana gazeta aby usunięcie błędu mogło stanowić jakiś straszny wysiłek. Owszem jakbym zignorował zgłoszenie lub zapomniał o zrobieniu czegoś co miałem uczynić to można to i tak załatwiać, w tym przypadku jednak takie zgłoszenie do mnie nie dotarło. Nie czytam wszystkich postów, niektóre tylko pobieżnie przeglądam, bo czasu na życie by nie starczyło - dlatego zgłaszane gdzieś w czeluściach forum problemy nie są łatwo wychwytywalne.
                            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                            Comment

                            • Grothesk
                              Senior
                              • 11-2005
                              • 811

                              #15
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                              Ponieważ ja wprowadzałem te dane, to chyba jasne jest do kogo adresowałeś swoją wypowiedź.
                              Nie do końca... O tym, że to Ty, dowiedziałem się dopiero teraz, (inaczej wpisałbym "ART PACANIE" a nie "co za pacan" ) Ja naprawdę nic do Ciebie nie mam drogi Arcie a sam problem "fachowego" nazewnictwa zakorzeniony jest o wiele głębiej niż się komukolwiek wydaje... to co napisałem, poza wspomnianym pacanem oczywiście , nie było inwektywą skierowaną wprost do Ciebie, chodziło mi tylko o to, aby osoby, które prowadzą własne strony internetowe czy też przede wszystkim, organizują różnego typu spotkania/giełdy/warsztaty i co gorsza z tym związane, drukują giełdowe gadżety, chociaż chwilę się zastanowiły nad poprawnością tego co, dosłownie, wypisują! I tylko o to mi chodziło. Jak najbardziej rozumiem to, że dla zaoszczędzenia miejsca skróciłeś wpis, zgoda, ale nie do końca było to poprawne, stąd też mój, ok przyznaję, uszczypliwy komentarz...

                              Nie bierz tego do siebie, bo gra nie jest warta świeczki W ramach przeprosin za tego pacana przywiozę Ci jakieś piwo z moich stron i wzniesiemy toast za birofilistyczne aspekty języka polskiego


                              Twoje zdrowie!




                              Grothesk

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎