Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Sklep i lokal roku

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13949

    Sklep i lokal roku

    Słuchajcie, czemu nie organizujemy plebiscytu na sklep i lokal roku? Była chyba tylko jedna edycja 6 lat temu.
    Taki plebiscyt można by bardzo łatwo wprowadzić, poprzez mechanizm, który mamy przy ocenianiu piw. Wystarczy tylko zastanowić się nad tym co oceniamy. Na pewno asortyment, obsługę, ceny, wygląd (klimat), a w przypadku lokali także jakość toalet.
    Teraz na podstawie uzyskanych w danym roku ocen można ogłosić ranking. Tytuł mógłby być wyłącznie honorowy lub z jakimiś gratisami, gdyby znalazł się sponsor

    Zamiast wiecznego planowania, można aby coś zrobić w końcu w tym kierunku. Może się mylę, ale chyba nie jest to trudne i czasochłonne?
    Co sądzicie o tym?

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23792

    #2
    Pomysł oczywiście świetny, mam go nawet w szufladzie od ostatniej edycji
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

    Comment

    • Pendragon
      Senior
      • 03-2006
      • 13949

      #3
      Czas najwyższy zrobić ci rewizję tej obszernej mitycznej szuflady

      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

      Comment

      • anteks
        maruda
        • 08-2003
        • 10738

        #4
        W czasie grudniowego spotkania
        Mniej książków więcej piwa

        Comment

        • sienioo
          Senior
          • 12-2008
          • 177

          #5
          Można taki konkurs podpiąć pod piwo roku, jako dwie dodatkowe kategorie, a może i trzy: lokal, sklep, minibrowar restauracyjny.

          Comment

          • żąleną
            Sojowe Oddziały Bojowe
            • 01-2002
            • 13239

            #6
            To nie szuflada, a raczej kufer Rincewinda ze "Świata dysku", który w środku był znacznie większy niż na zewnątrz.

            Comment

            • TeDy_beer
              Senior
              • 06-2011
              • 283

              #7
              Jestem za. Promowanie dobrych sklepów na forum ogólnym przy pomocy plebiscytu przysłuży się kupującym i sprzedającym.
              AMEN i :stout:
              Browar Domowy Małe Ale
              Członek Polskiego Stowarzyszenia Piwowarów Domowych

              Comment

              • PiwnicaZamkowa
                codziennie od 16:00
                • 05-2011
                • 805

                #8
                Odświeżam ten temat jako bardzo fajny i interesujący.Mam jednak pewne uwagi. Może zamiast wybierania lokalu,sklepu,minibrowaru roku nadawać dobrym punktom certyfikaty browar.biz.To nie jest nowy pomysł.W przeszłości w PRLu takie nominacje były bardzo pożądane i cenione.Wyobrażam sobie,że wyboru dokona komisja złożona z szanowanych wyjadaczy browar.biz.Należy zauważyć,że taka akcja będzie też dobrą reklamą naszego piwnego portalu.Myślę,że koszty całej akcji,bo napewno będą,są w stanie ponieść zainteresowane lokale.
                pozdrawiam Krzysztof

                Comment

                • kony
                  breweriarz
                  • 08-2005
                  • 1701

                  #9
                  Takie coś funkcjonuje w Irlandii. Na szybach lokali można wypatrzyć naklejki informujące, że tutaj można wypić piwo z irlandzkich browarów rzemieślniczych. Akcję firmuje właśnie irlandzki odpowiednik browar.bizu

                  Comment

                  • PiwnicaZamkowa
                    codziennie od 16:00
                    • 05-2011
                    • 805

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kony Wyświetlenie odpowiedzi
                    Takie coś funkcjonuje w Irlandii. Na szybach lokali można wypatrzyć naklejki informujące, że tutaj można wypić piwo z irlandzkich browarów rzemieślniczych. Akcję firmuje właśnie irlandzki odpowiednik browar.bizu
                    Dlatego uważam,że warto .
                    Teraz tylko czekajmy jak Pendragon się za to weżmie
                    Last edited by PiwnicaZamkowa; 12-11-2012, 10:15.

                    Comment

                    • leona
                      PremiumUżytkownik
                      • 07-2009
                      • 5853

                      #11
                      To ja zgłaszam się na egzamin na certyfikowanego Szanownego Wyjadacza Browar.biz. Kiedy pierwszy nabór?

                      Comment

                      • Pendragon
                        Senior
                        • 03-2006
                        • 13949

                        #12
                        A co chcesz nam wyjadać?

                        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                        Comment

                        • leona
                          PremiumUżytkownik
                          • 07-2009
                          • 5853

                          #13
                          Jeszcze nie wiem? Może czosnek albo śledzie z piwa?
                          A Krzysztof z Piwnicy Zamkowej napisał:
                          Wyobrażam sobie,że wyboru dokona komisja złożona z szanowanych wyjadaczy browar.biz.Należy zauważyć,że taka akcja będzie też dobrą reklamą naszego piwnego portalu.Myślę,że koszty całej akcji,bo napewno będą,są w stanie ponieść zainteresowane lokale.
                          Może lokale będą też korumpować i demoralizować łapówkami? Wszak to są koszta

                          Comment

                          • Krzysiu
                            Krzysiu
                            • 02-2001
                            • 14936

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona Wyświetlenie odpowiedzi
                            To ja zgłaszam się na egzamin na certyfikowanego Szanownego Wyjadacza Browar.biz. Kiedy pierwszy nabór?
                            Tytuł "Wyjadacza" może uzyskać wyłącznie osoba mająca powyżej dziesięciu lat stażu i piętnastu tysięcy postów na Browar.biz.

                            Comment

                            • Pendragon
                              Senior
                              • 03-2006
                              • 13949

                              #15
                              Czyli teraz będziesz mocno pracować, by szybko wypełnić warunek drugi

                              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎