Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Propozycja nowej kategorii Plebiscytu Browar.biz - Wydarzenie roku

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Mason
    Senior
    • 02-2010
    • 3280

    Propozycja nowej kategorii Plebiscytu Browar.biz - Wydarzenie roku

    Pomysł na plamę roku już jest, ale może przydałoby się też coś pozytywnego? Można by to zrobić w podobnej formie, co plamę.

    Działo się trochę pozytywnego w tym roku, np. Artezan, AleBrowar (nie licząc marketingu i wpadek z premierami), Kolaboranci, Manufaktura Piwna, Dzień Stoutu, wkrótce pojawi się pierwszy polski stout imperialny. Jest z czego wybierać.
    JEDNO PIVKO NEVADI!
  • docent
    Senior
    • 10-2002
    • 5205

    #2
    Kategoria jak najbardziej słuszna. Wydaje mi się jednak, że prawdopodobnie wygra ją jeden z dużych festiwali piwnych czyli albo Festiwal Birofilia albo WFDP. Przydałyby się jakieś podkategorie.
    Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
    Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
    Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
    Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

    Comment

    • pioterb4
      Senior
      • 05-2006
      • 4322

      #3
      Dobry pomysł, bo jednak musi być kontrpropozycja dla zjawisk negatywnych, czyli w tym wypadku "plamy roku". A czy już mozęmy stwierdzić, ze wygra któryś z festiwali...no bardzo prawdopodobne ale ja bym nie przesądzał tego do końca bo kandydatur będzie na pewno kilka.

      Comment

      • jacer
        Senior
        • 03-2006
        • 9875

        #4
        Dlaczego ma wygrać jakiś festiwal, który jest od lat, gdy ma to być wydarzenie roku, czyli coś co pojawiło się nagle?

        Czy już jest wybrany zwycięzca a teraz dorabia się kategorię jak w przypadku "plamy roku"?
        Milicki Browar Rynkowy
        Grupa STYRIAN

        (1+sqrt5)/2
        "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
        "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
        No Hops, no Glory :)

        Comment

        • leona
          PremiumUżytkownik
          • 07-2009
          • 5853

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacer Wyświetlenie odpowiedzi
          Dlaczego ma wygrać jakiś festiwal, który jest od lat, gdy ma to być wydarzenie roku, czyli coś co pojawiło się nagle?

          Czy już jest wybrany zwycięzca a teraz dorabia się kategorię jak w przypadku "plamy roku"?
          Nie wiedziałeś?

          Comment

          • ART
            mAD'MINd
            • 02-2001
            • 23782

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacer Wyświetlenie odpowiedzi
            Dlaczego ma wygrać jakiś festiwal, który jest od lat, gdy ma to być wydarzenie roku, czyli coś co pojawiło się nagle?

            Czy już jest wybrany zwycięzca a teraz dorabia się kategorię jak w przypadku "plamy roku"?
            O rety, miało wygrać wydarzenie pt. uruchomienie knajpy z dobrym piwem w Miliczu pod wpływem jakiegoś użytkownika, ale skoro to wadzi, cóż, ustali się innego zwycięzcę.
            Last edited by ART; 26-11-2012, 10:50.
            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

            Comment

            • jacer
              Senior
              • 03-2006
              • 9875

              #7
              To by byla antyreklama
              Milicki Browar Rynkowy
              Grupa STYRIAN

              (1+sqrt5)/2
              "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
              "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
              No Hops, no Glory :)

              Comment

              • docent
                Senior
                • 10-2002
                • 5205

                #8
                To żeby usystematyzować, moje propozycje w kategorii są następujące (kolejność chronologiczna):

                Rebranding PINTY
                Nowy browar kontraktowy: AleBrowar
                III Edycja WFDP
                Festiwal Birofilia 2012
                Nowy browar rzemieślniczy: Artezan
                Współpraca browaru restauracyjnego z piwowarem domowym (Browar Widawa & Browar Kopyra)
                Bury Kocur, Jeden Chmiel oraz Pils z Manufaktury Piwnej
                Rozwój piwnej blogosfery (pierwsza edycja Piwny Blog Day)
                International Stout Day/ Międzynarodowy Dzień Stoutu
                Wydanie i promocja książki “Piwo to napój niezbędny. Przemysł piwowarski na Kresach Wschodnich II RP”
                Pojawienie się lanych piw rzemieślniczych w mniejszych miejscowościach (Białogard, Milicz)
                Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
                Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
                Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
                Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

                Comment

                • iron
                  Senior
                  • 08-2002
                  • 6703

                  #9
                  Tylko pamiętajcie, że "rozchodzi się o to, zeby te plusy nie przesłoniły wam minusów"

                  Ja tam po hejtersku nie bede dawał propozycji pozytywnych...
                  Last edited by iron; 26-11-2012, 15:42.
                  bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                  Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                  Rock, Honor, Ojczyzna

                  Comment

                  • a1410
                    Senior
                    • 08-2003
                    • 613

                    #10
                    Złoty medal na EBS dla polskiego Portera. Uzasadniać chyba nie trzeba...

                    Comment

                    • MarcinKa
                      Senior
                      • 02-2005
                      • 2729

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika docent Wyświetlenie odpowiedzi
                      ...
                      Rebranding PINTY
                      ...
                      Aleś dowalił zwrota, zupełnie jak z innej bajki

                      Ten rok jest wyjątkowy, chyba najlepszy od powstanie Browar.bizu.
                      Dla mnie wydarzeniem roku jest Artezan.
                      Wydarzeniem też będzie bardzo wyraźny wzrost udziału piw z małych browarów w rynku piwa. W tym roku ba on wynieść ponad 10%.
                      Żeby było jeszcze lepiej, "rewolucja piwna" musi się rozlać poza największe miasta.
                      To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

                      Comment

                      • Pancernik
                        Senior
                        • 09-2005
                        • 9729

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika MarcinKa Wyświetlenie odpowiedzi
                        Ten rok jest wyjątkowy, chyba najlepszy od powstanie Browar.bizu.
                        Dla mnie wydarzeniem roku jest Artezan.
                        Wydarzeniem też będzie bardzo wyraźny wzrost udziału piw z małych browarów w rynku piwa. W tym roku ba on wynieść ponad 10%.
                        Żeby było jeszcze lepiej, "rewolucja piwna" musi się rozlać poza największe miasta.
                        Tja, coś w tym jest... Żeby być na bieżąco, tzn. nadanżać z degustacją pojawiających się nowości, muszę się uwijać...
                        Kolejna nominacja do wydarzenia roku: uwijać się muszę z degustacją, nabywanie natomiast nie nastręcza jakichś ogromnych trudności...

                        Comment

                        • Czapayew
                          Senior
                          • 10-2002
                          • 1966

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika docent Wyświetlenie odpowiedzi
                          Bury Kocur, Jeden Chmiel oraz Pils z Manufaktury Piwnej
                          Według mnie pojawienie się nowego piwa nie jest Wydarzeniem Roku. Raczej powinno się znaleźć w kategorii Debiut Roku.

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika docent Wyświetlenie odpowiedzi
                          Pojawienie się lanych piw rzemieślniczych w mniejszych miejscowościach (Białogard, Milicz)
                          A czemu akurat honorować mamy ów Milicz? Dla mnie to żadne wydarzenie, tym bardziej, że do Milicza mam ponad 270 km. Równie dobrze mogę zaproponować otwarcie "Białej Małpy" w Katowicach.
                          Last edited by Czapayew; 26-11-2012, 17:27.
                          "W winie jest mądrość, w piwie siła, a w wodzie są tylko bakterie"

                          www.zamkoszlaki.com
                          www.piwnekapsle.net

                          Comment

                          • Mason
                            Senior
                            • 02-2010
                            • 3280

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Czapayew Wyświetlenie odpowiedzi
                            A czemu akurat honorować mamy ów Milicz? Dla mnie to żaden wydarzenie, tym bardziej, że do Milicza mam ponad 270 km. Równie dobrze mogę zaproponować otwarcie "Białej Małpy" w Katowicach.
                            To zaproponuj, a nie marudź.
                            JEDNO PIVKO NEVADI!

                            Comment

                            • Czapayew
                              Senior
                              • 10-2002
                              • 1966

                              #15
                              Po co? Czy każde otwarcie knajpy z piwem z małego browaru gdziekolwiek pretendować winno do Wydarzenia Roku?
                              "W winie jest mądrość, w piwie siła, a w wodzie są tylko bakterie"

                              www.zamkoszlaki.com
                              www.piwnekapsle.net

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎