Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Plebiscyt na Piwo Roku 2013 - komentarze i uwagi

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23796

    #46
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
    Jakto 2 przy zerowym?
    Nie wiem "jakto", zapisane jest 1,0
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

    Comment

    • Pancernik
      Senior
      • 09-2005
      • 9733

      #47
      Proponuję (jeśli kiedyś dojrzeje "Motyw koszulkowy 2011" ), żeby mnożniki drukować na plecach, z tyłu koszulki .

      Comment

      • docent
        Senior
        • 10-2002
        • 5205

        #48
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik Wyświetlenie odpowiedzi
        Proponuję (jeśli kiedyś dojrzeje "Motyw koszulkowy 2011" ), żeby mnożniki drukować na plecach, z tyłu koszulki .
        Był już taki motyw z zaliczonymi zlotami
        Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
        Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
        Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
        Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

        Comment

        • Pancernik
          Senior
          • 09-2005
          • 9733

          #49
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika docent Wyświetlenie odpowiedzi
          Był już taki motyw z zaliczonymi zlotami
          Jak widać, zaliczone zloty są "demode", teraz "trendi" jest mnożnik!

          Comment

          • Seta
            Piję piwo
            • 10-2002
            • 6964

            #50
            Apropos, Pancernik, leszczu - jaki masz?
            Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

            Comment

            • docent
              Senior
              • 10-2002
              • 5205

              #51
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Seta Wyświetlenie odpowiedzi
              Apropos, Pancernik, leszczu - jaki masz?
              Zobaczysz na koszulce
              Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
              Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
              Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
              Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

              Comment

              • Chmielnicki
                Senior
                • 07-2012
                • 324

                #52
                Ja mam mnożnik "1.0" - jestem gównem na waszych butach.

                Ale abstrahując od matematyki (choć nie do końca), naszła mnie refleksja następująca. Wyniki tegorocznego rankingu wydają się dość przewidywalne, bo moim zdaniem decydującym czynnikiem będzie... dostępność danego piwa. Spokojnie można się pokusić o wytypowanie pierwszej trójki w najważniejszych kategoriach - idę o zakład, że znajdą się tu piwa o ogólnopolskiej dystrybucji, dostępne nie tylko w sklepach specjalistycznych, ale też w tych "zwyczajnych" (z wielkopowierzchniowymi włącznie). W rankingu jest całe mnóstwo piw, które mają świetne (niektóre wręcz entuzjastyczne) opinie, ale poza 2-3 pubami były nie do dostania. Czy to wpłynie na wyniki plebiscytu? Uważam, że tak. Czy to podważy jego wiarygodność? Raczej nie. Czy to dobrze czy źle? Nie wiem.

                Comment

                • Seta
                  Piję piwo
                  • 10-2002
                  • 6964

                  #53
                  No wiesz... Art robi co może żeby tą sytuację poprawić. Osoby "z wysokim mnożnikiem" częściej chyba starają się spróbować nowe piwo, aby dodać jego ocenę i mieć większy mnożnik. Dlatego ich głos liczy się bardziej. Z drugiej strony, jeśli w dystrybucji masowej pojawi się doskonałe piwo, to dlaczego tego nie docenić?
                  Problem mogą stanowić osoby, które np nie piły w danym roku dobrego stouta, ale zagłosują na słabego, bo "głupio będzie wyglądać jak nic nie wpiszę". Nie premiujcie słabych piw!

                  EDIT: Gwoli ścisłości. Mam na myśli statystykę. Oczywiście, że są osoby z mniejszym mnożnikiem np ode mnie, które piły więcej piw. Po prostu nie stosują ARTomatu. Jednak przeciętny user bez ocen pił mniej.
                  Last edited by Seta; 30-01-2014, 09:58.
                  Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

                  Comment

                  • docent
                    Senior
                    • 10-2002
                    • 5205

                    #54
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Chmielnicki Wyświetlenie odpowiedzi

                    Ale abstrahując od matematyki (choć nie do końca), naszła mnie refleksja następująca. Wyniki tegorocznego rankingu wydają się dość przewidywalne, bo moim zdaniem decydującym czynnikiem będzie... dostępność danego piwa.
                    Co roku właśnie dostępność determinuje wyniki plebiscytu. Mnożniki są dobrym sposobem by to trochę zmienić.
                    Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
                    Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
                    Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
                    Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

                    Comment

                    • olie
                      Senior
                      • 06-2011
                      • 777

                      #55
                      Czy kupując teraz Premiuma można podbić sobie mnożnik? To byłaby dobra zachęta dla części osób

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Chmielnicki Wyświetlenie odpowiedzi
                      Ale abstrahując od matematyki (choć nie do końca), naszła mnie refleksja następująca. Wyniki tegorocznego rankingu wydają się dość przewidywalne, bo moim zdaniem decydującym czynnikiem będzie... dostępność danego piwa. Spokojnie można się pokusić o wytypowanie pierwszej trójki w najważniejszych kategoriach - idę o zakład, że znajdą się tu piwa o ogólnopolskiej dystrybucji, dostępne nie tylko w sklepach specjalistycznych, ale też w tych "zwyczajnych" (z wielkopowierzchniowymi włącznie). W rankingu jest całe mnóstwo piw, które mają świetne (niektóre wręcz entuzjastyczne) opinie, ale poza 2-3 pubami były nie do dostania. Czy to wpłynie na wyniki plebiscytu? Uważam, że tak. Czy to podważy jego wiarygodność? Raczej nie. Czy to dobrze czy źle? Nie wiem.
                      Zobacz wyniki plebiscytu za 2012 rok. Zdominowały go AleBrowar i Pinta. Nie ma powodu do niepokoju.

                      Comment

                      • belze
                        Senior
                        • 02-2004
                        • 301

                        #56
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Seta Wyświetlenie odpowiedzi
                        Ale w zeszłym roku kupiłeś, czy w tym?
                        Te kupiłem w tym, ale w zeszłym też je piłem. Ciężki wybór, to i trzeba sobie smak przypomnieć.

                        Comment

                        • dlugas
                          Senior
                          • 04-2006
                          • 4014

                          #57
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                          Jakto 2 przy zerowym?
                          ooo i zabrali mi
                          teraz mam tylko 1 :/ na bank miałem 2, bo po co bym pisał 2, jakbym miał 1


                          Myślałem, że 2 to za wysługę lat.

                          Trzeba było siedzieć cicho


                          Last edited by dlugas; 30-01-2014, 10:29.
                          Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
                          Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
                          FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

                          Comment

                          • Latarnik
                            Premium Lamplighter
                            • 06-2004
                            • 4998

                            #58
                            Na przyszlosc, moze tak by do mnoznika doliczac 0.25 za kazdy rok bycia Premiumem, albo za kazda setke nowych opisanych na forum piw.
                            To nie dzieki Artomatowi forum sie rozwija, a zgadnijcie jaki mnoznik ma kolega sibarh albo ja?
                            Last edited by Latarnik; 30-01-2014, 12:38.
                            5410 kapsli z wypitych piw
                            874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
                            "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
                            https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
                            Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
                            https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

                            Comment

                            • dlugas
                              Senior
                              • 04-2006
                              • 4014

                              #59
                              Pewnie tyle co ja, ale Ty oceniłeś te kilka piw w ARTomacie :]
                              plus premium pointy
                              Last edited by dlugas; 30-01-2014, 12:44.
                              Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
                              Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
                              FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

                              Comment

                              • ART
                                mAD'MINd
                                • 02-2001
                                • 23796

                                #60
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Latarnik Wyświetlenie odpowiedzi
                                Na przyszlosc, moze tak by do mnoznika doliczac 0.25 za kazdy rok bycia Premiumem, albo za kazda setke nowych opisanych na forum piw.
                                To nie dzieki Artomatowi forum sie rozwija, a zgadnijcie jaki mnoznik ma kolega sibarh albo ja?
                                Oraz bonus za posiadanie liter "t", "r" oraz "a" w nicku
                                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎