Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dlaczego nie ma takiego browaru w spisie?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • solfernus
    Senior
    • 08-2004
    • 1025

    Dlaczego nie ma takiego browaru w spisie?

    Jak w temacie. dział Kolekcjonerstwo "DLACZEGO NIE MA TAKIEGO BROWARU W SPISIE?!?!? "
    Kto może dodać nowy, "stary" nieczynny browar? Ostatni przykład: Gubin. Powinno być 3 browary jest tylko 1.
    Poza tym w dziale Galeria - Kolekcjonerstwo jest co najmniej kilkanaście skanów podstawek.
    Było by fajnie gdyby i one znalazły miejsce pomiędzy innymi browarami.
    Czy nasza adminiscencja znalazła by trochę czasu na te poprawki?
    Zbieram podstawki piwne po 1 szt z każdego browaru powiązanego z Polską, oraz po 1 szt z każdego państwa świata.
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23782

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika solfernus Wyświetlenie odpowiedzi
    Jak w temacie. dział Kolekcjonerstwo "DLACZEGO NIE MA TAKIEGO BROWARU W SPISIE?!?!? "
    Kto może dodać nowy, "stary" nieczynny browar? Ostatni przykład: Gubin. Powinno być 3 browary jest tylko 1.
    Poza tym w dziale Galeria - Kolekcjonerstwo jest co najmniej kilkanaście skanów podstawek.
    Było by fajnie gdyby i one znalazły miejsce pomiędzy innymi browarami.
    Czy nasza adminiscencja znalazła by trochę czasu na te poprawki?
    Nie nadążam z bieżącymi sprawami, dlatego jest jak jest.
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

    Comment

    • pizmak666
      Senior
      • 12-2006
      • 1898

      #3
      solfernus, ja czekam już jakieś 5 lat na jeden browar. Wytrwałości życzę
      „Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić”

      "Pamiętaj, że piwo, które nawarzysz inni pić będą-nawarzone zatem winno być więcej niż dobre".

      Nie jestem certyfikowanym sędzią PSPD.

      Comment

      • Pendragon
        Senior
        • 03-2006
        • 13949

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
        Nie nadążam z bieżącymi sprawami, dlatego jest jak jest.
        A proponowałem pomoc

        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

        Comment

        • ART
          mAD'MINd
          • 02-2001
          • 23782

          #5
          Dopiszesz mi kawałek programu tak żeby nie wymagało to mojego zaangażowania?
          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

          Comment

          • Pendragon
            Senior
            • 03-2006
            • 13949

            #6
            Toć wiem o co chodzi. Jednakże po tym chwilowym zaangażowaniu miałbyś kilka setek postów na skrzynce mniej. Warto.
            A tak poza tym w tym przypadku to chyba raczej kwestia uprawnień, a nie kodu, bo przecież chodzi o kolejne browary, a nie nowe rozwiązanie techniczne.
            Last edited by Pendragon; 26-11-2014, 14:58.

            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

            Comment

            • solfernus
              Senior
              • 08-2004
              • 1025

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
              Dopiszesz mi kawałek programu tak żeby nie wymagało to mojego zaangażowania?
              Sorry Art nie napiszę Prawdę mówiąc myślałem, że to wystarczy dopisać w odpowiednie miejsce i tadam, macie i cieszcie się. Nie jestem informatykiem i sie nie znam
              Ale miej, proszę, to na uwadze. Dzięki za info.
              Zbieram podstawki piwne po 1 szt z każdego browaru powiązanego z Polską, oraz po 1 szt z każdego państwa świata.

              Comment

              • Cooper
                Senior
                • 11-2002
                • 6055

                #8
                Też nie jestem informatykiem ale zastanawiam się dlaczego np nowopowstające rzemieślnicze browary są dodawane do np działu Kolekcjonerstwo powiedzmy na bieżąco bez żadnych opóźnień, problemów technicznych a wspomnane stare browary dodaje się u nas po iluś tam latach i iluś tam petycjach i prośbach. Czy to, od strony technicznej (bo oczywiście odrzucam tutaj opcję jakichś złych intencji adminów, modów itp) jest na prawdę jakaś różnica ?
                Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎