Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Plebiscyt na Piwo Roku 2014 - komentarze i uwagi

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • leona
    PremiumUżytkownik
    • 07-2009
    • 5853

    #91
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dyczkin Wyświetlenie odpowiedzi
    Jak dobrze, że nie ma hejtu na dyczkina .
    Jak nie ma? Jacer już cię bojkotuje, w zasadzie twoją robotę. Musisz mu się w przyszłości zrewanżować

    Comment

    • e-prezes
      Senior
      • 05-2002
      • 19167

      #92
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
      Jaki rynek taki burdel.
      No nie do końca... Po prostu, nie ukrywajmy, że z czasów zamierzchłych system kategoryzacji piw daleko nie przystaje do współczesnych trendów i należy go zmienić. Należało już wcześniej, ale rok 2014 dał już wystarczający sygnał, że należy to zrobić koniecznie.

      Comment

      • legart
        Senior
        • 06-2012
        • 913

        #93
        Już się skończył plebiscyt?

        Comment

        • Pendragon
          Senior
          • 03-2006
          • 13950

          #94
          Już...

          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

          Comment

          • Petitpierre
            Senior
            • 01-2014
            • 2560

            #95
            Mój pierwszy plebiscyt i jestem zadowolony-dobry interfejs, przejrzystość i miło móc się przyczynić do wygranej piwa, które na to zasługuje, a nie głosować na jakichś cyców czy innych.
            Mały porterek-przyjaciel nerek

            Comment

            • Pancernik
              Senior
              • 09-2005
              • 9733

              #96
              To prosta sprawa.
              Plebiscyt jaki jest, każdy widzi.
              Albo się to łyka, jak pelikan, i bierze udział, albo nie.
              Biorąc pod uwagę obecny stan rynku (ART to ładnie określił...), zawsze będzie coś obok, poza czy zamiast.
              To ma być zabawa, a nie decydowanie o czyimś życiu, zdrowiu czy dorobku całego życia.
              Plebiscytowym malkontentom mówimy stanowcze NIE! Na pohybel!

              Comment

              • jacer
                Senior
                • 03-2006
                • 9875

                #97
                To nie malkontenstwo tylko uczciwość w stosunku do siebie, że nie ocenia się ze sobą piw w różnych stylach.

                Niedawno objechano kogoś z góry na dół, że ośmielił się porównać ze sobądwa różne style. No ale rozumiem, teraz jest inna mądrość etapu
                Milicki Browar Rynkowy
                Grupa STYRIAN

                (1+sqrt5)/2
                "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                No Hops, no Glory :)

                Comment

                • leona
                  PremiumUżytkownik
                  • 07-2009
                  • 5853

                  #98
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacer Wyświetlenie odpowiedzi
                  To nie malkontenstwo tylko uczciwość w stosunku do siebie, że nie ocenia się ze sobą piw w różnych stylach.

                  Niedawno objechano kogoś z góry na dół, że ośmielił się porównać ze sobądwa różne style. No ale rozumiem, teraz jest inna mądrość etapu
                  Spróbuje odpowiedzieć jacerem:
                  Kłamstwo

                  Comment

                  • skitof
                    Senior
                    • 11-2007
                    • 2478

                    #99
                    Ojoj. Spóźniłem się. Myślałem, że plebiscyt jest do 20-tego. A tu Art pierwszy raz tak precyzyjnie zakończył głosowanie Powinno być do 24-tej!
                    Last edited by skitof; 12-02-2015, 13:51.

                    Comment

                    • Shedao
                      Senior
                      • 09-2007
                      • 900

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik Wyświetlenie odpowiedzi
                      To prosta sprawa.
                      Plebiscyt jaki jest, każdy widzi.
                      Albo się to łyka, jak pelikan, i bierze udział, albo nie.
                      Biorąc pod uwagę obecny stan rynku (ART to ładnie określił...), zawsze będzie coś obok, poza czy zamiast.
                      To ma być zabawa, a nie decydowanie o czyimś życiu, zdrowiu czy dorobku całego życia.
                      Plebiscytowym malkontentom mówimy stanowcze NIE! Na pohybel!
                      Nie zgadzam się ani trochę. Nie rozumiem skąd te pretensje że ludzie zwracają uwagę na błędy (które, jak widać, są). Skoro przeszły one przez sito weryfikacji i już nieszczęśliwie znalazły się w wersji ostatecznej, to co, mają być przemilczane? Ja bym się tam na miejscu organizatora cieszył, że ludziom zależy na tyle, że poprawiają to, co złe.

                      Fakt, że rynek piwny od czasu pierwszej edycji plebiscytu diametralnie się zmienił i mamy wielokrotnie większą różnorodność, hybrydy stylów których kiedyś ze świecą można było u nas szukać, więc tym bardziej należy odpowiednio zareagować i iść z duchem czasu. No niestety, wymaga to więcej pracy niż kiedyś. Kolejny z minusów piwnej rewolucji

                      Comment

                      • leona
                        PremiumUżytkownik
                        • 07-2009
                        • 5853

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika skitof Wyświetlenie odpowiedzi
                        Ojoj. Spóźniłem się. Myślałem, że plebiscyt jest do 20-tego. A tu Art pierwszy raz tak precyzyjnie zakończył głosowanie Powinno być do 24-tej!
                        A nie dostałeś e-maila z przypomnieniem, ze za 37 minut kończy się głosowanie?

                        Comment

                        • Ravf
                          Senior
                          • 06-2013
                          • 264

                          W zeszłym roku mi to jakoś sprawniej poszło, teraz praktycznie do ostatniej minuty zmieniałem jeszcze swoje typy. Ciężko to wszystko ogarnąć, a w kategorii jasny górniak powyżej 13BLG to już w ogóle masakra, tyle świetnych piw się tam łapie.

                          Padła już propozycja preselekcji piw na podstawie ocen z artomatu, ja mam inny pomysł. Może dałoby się wybierać w plebiscycie tylko te piwa dodane do dziennika piwnego? Albo chociaż, żeby były one jakoś wyróżnione na liście (innym kolorem, ikoną, etc.). Wiem, że nie wszyscy prowadzą dziennik, ale dla tych, którzy skrupulatnie wszystko tam wpisują było by to spore ułatwienie. Z miejsca odfiltrowałoby wszystkie piwa, których i tak się nie piło, przez co listy byłyby bardziej przejrzyste.

                          Comment

                          • e-prezes
                            Senior
                            • 05-2002
                            • 19167

                            To ułatwienie dotyczyłoby zapewne drobnego odsetka userów, więc niewiele by wniosło. IMHO.

                            Comment

                            • jacer
                              Senior
                              • 03-2006
                              • 9875

                              Najprościej by było połączyć artomat z plebiscytem. Głosowanie trwało by cały rok a w lutym było by tylko ogłoszenie wyników.
                              Milicki Browar Rynkowy
                              Grupa STYRIAN

                              (1+sqrt5)/2
                              "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                              "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                              No Hops, no Glory :)

                              Comment

                              • Ravf
                                Senior
                                • 06-2013
                                • 264

                                Może byłaby to motywacja aby prowadzić dziennik. W tym roku przybędzie jeszcze więcej piw i listy będą coraz bardziej puchły.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎