Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Plebiscyt na Piwo Roku 2014 - komentarze i uwagi

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • legart
    Senior
    • 06-2012
    • 913

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
    Już...
    No to wypełniłem tylko lagery......

    Comment

    • Holy-Grail
      Senior
      • 06-2010
      • 320

      W poprzednich latach mail z ankietą był wysyłany w terminie umożliwiającym jej wypełnienie.

      I zdążałem z jej wypełnieniem.

      W tym roku nie dane mi było.

      Przepraszam, że nie żyję browar.biz - em.

      I uprzedzając ewentualną krytykę: nie, nie jestem premium, więc już się zamykam.

      Comment

      • Pendragon
        Senior
        • 03-2006
        • 13950

        Premiumy nie dostały wcześniej maila.
        Moim zdaniem w obecnym zamieszaniu ART powinien przedłużyć głosowanie - powiedzmy do poniedziałkowego południa.
        Last edited by Pendragon; 12-02-2015, 21:53.

        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

        Comment

        • olie
          Senior
          • 06-2011
          • 777

          Tyle jest wpisów, że może wystarczyłoby przedłużyć głosowanie na cały jutrzejszy dzień.

          Comment

          • Brodzislaw
            Senior
            • 09-2013
            • 1020

            Dziękuję za zwrócenie na mój komentarz uwagi. Fakt jest taki, że info o plebiscycie zostało spieprzone jak nigdy i nigdzie. I nie ma najmniejszego powodu na obrażanie się na fakty!

            Comment

            • anteks
              maruda
              • 08-2003
              • 10738

              Od kilku dni po wejściu na BB miga baner o wyborze Piwo roku 2014. Jeśli ktoś wchodzi "od wielkiego dzwonu" to trudno, wyniki będą zafałszowane
              Mniej książków więcej piwa

              Comment

              • Holy-Grail
                Senior
                • 06-2010
                • 320

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks Wyświetlenie odpowiedzi
                Od kilku dni po wejściu na BB miga baner o wyborze Piwo roku 2014. Jeśli ktoś wchodzi "od wielkiego dzwonu" to trudno, wyniki będą zafałszowane
                Masz całkowitą rację. Jednak zostałem przez poprzednie lata zbyt rozpieszczony dużo wcześniejszym przypomnieniem mailowym.

                Widocznie nie trzeba było mnie rozpieszczać.
                Last edited by Holy-Grail; 12-02-2015, 23:30.

                Comment

                • olie
                  Senior
                  • 06-2011
                  • 777

                  Może i migało od kilku dni, ale formularz w wersji bez błędów był dostępny przez około 2,5 dnia. To nie jest specjalnie dużo czasu. Plebiscyt chyba nie straci na tym, że więcej osób będzie miało możliwość zagłosować.

                  Comment

                  • koorgan
                    Gość
                    • 08-2014
                    • 50

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona Wyświetlenie odpowiedzi
                    A nie dostałeś e-maila z przypomnieniem, ze za 37 minut kończy się głosowanie?
                    Siedzialem za kółkiem.

                    Comment

                    • Pancernik
                      Senior
                      • 09-2005
                      • 9733

                      Hm, formularz wypełniłem (fakt, pomijając niektóre pozycje), tak mi się przynajmniej wydawało... W drodze do domu (ok. 17-ej) srajfon zeznał, że dostałem maila z browar.biz-u, że zostało mi ileś-tam minut . Nie nadanżam...
                      Last edited by Pancernik; 13-02-2015, 09:07. Powód: literki zeżarło...

                      Comment

                      • e-prezes
                        Senior
                        • 05-2002
                        • 19167

                        Nie ukrywajmy, dla kogo było to ważne to zdążył wypełnić.

                        Comment

                        • PiwnicaZamkowa
                          codziennie od 16:00
                          • 05-2011
                          • 805

                          Niestety mimo dużych chęci w tym roku nie głosowałem. Coś ,gdzieś nawaliło z info o terminie plebiscytu. Przecież jeszcze w pierwszych dniach lutego nic nie było wiadomo. Ciągłe poprawki i uaktualnienia. Wystarczyło ,że przez ostatnie kilka dni z powodu obowiązków i grypy nie zaglądnąłem na Forum by teraz stwierdzić, że jest już po terminie. Kiepska informacja, za krótki czas. Czuję się z lekka wykiwany. Szkoda. Krzysztof

                          Comment

                          • Brodzislaw
                            Senior
                            • 09-2013
                            • 1020

                            Co do tematu. W poprzednich latach dostał człowiek w powiadomieniach info i nie było problemu z wypełnieniem formularza na czas. Zgadza się, mogłem co dzień, ba nawet co godzinne zaglądać na forum, tylko że nie zawsze człowiek ma czas.
                            Trudno ja na tym nie stracę tylko organizator bo będzie miał mniej oddanych głosów.

                            Comment

                            • e-prezes
                              Senior
                              • 05-2002
                              • 19167

                              Dla przypomnienia:
                              Temat został założony pod koniec stycznia i na początku lutego został zamieszczony baner na głównej i nie tylko stronie. Było już wiadomo, że będzie plebiscyt i wprowadzane są jeszcze poprawki. O czym informował ART. Od 3-go był dostępny formularz w wersji beta. Z informacją, że startujemy 6-go!
                              9-go ART zakończył wcześniej zgłoszone poprawki i zachęcał do udziału. Osoby, które wcześniej już oddały na zmienione piwa zostały o tym fakcie powiadomione.
                              Zakończono głosowanie 3 dni później. Sorry, ale jak ktoś spał przez cały tydzień no to zaspał.
                              Last edited by e-prezes; 13-02-2015, 12:06.

                              Comment

                              • skitof
                                Senior
                                • 11-2007
                                • 2478

                                Jeżeli w trakcie trwania plebiscytu następują zmiany w jego formularzu, to termin zakończenia powinien być przedłużany, tak by ostateczna wersja wisiała jakiś określony czas. To na przyszłość, bo w tej chwili ART nie powinien nic robić. Plebiscyt jest zakończony, trzeba ogłosić wyniki.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎