Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Plebiscyt na Piwo Roku 2014 - komentarze i uwagi

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19167

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ravf Wyświetlenie odpowiedzi
    Może byłaby to motywacja aby prowadzić dziennik.
    Prowadziłem 2,5 roku i nie widzę celu.

    Comment

    • tristan_tzara
      Senior
      • 12-2007
      • 1038

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacer Wyświetlenie odpowiedzi
      Najprościej by było połączyć artomat z plebiscytem. Głosowanie trwało by cały rok a w lutym było by tylko ogłoszenie wyników.
      Brzmi rozsądnie. Dodatkowo zachecaloby to ludzi do korzystania z artomatu. Ale poszerzenie kategorii, wyróżnienie stylów to jednak obowiązek w roku przyszłym bo 2015 będzie jeszcze bogatszy.
      BTW. Fajnie jest wejść w plebiscyt z jakiegoś np 2006 roku. Ale się pozmieniało

      Comment

      • Pancernik
        Senior
        • 09-2005
        • 9733

        Popuszczając... spoko - wodze fantazji , dla mnie świetnym byłby model "podpowiedzi" ART-omatu.
        Zaczynając głosowanie, ART-omat podpowiadałby kilka (trzy, pięć?) piw ocenionych przeze mnie w ciągu minionego roku, bez ustalania miejsc na podium.
        Byłaby również opcja korekty, czyli wpisania każdego innego piwa w danej kategorii (tak, jak jest teraz).
        Takie farmazony przychodzą mi do głowy, bom pączków się nażarł .

        Comment

        • e-prezes
          Senior
          • 05-2002
          • 19167

          Dziś artomatem oceniają ludzie, którzy czują się na siłach ocenić piwo. To narzędzie powinno być bardziej promowane, choć niekoniecznie tak jak piszesz.

          Comment

          • Pendragon
            Senior
            • 03-2006
            • 13949

            Gdyby był artomat publiczny (wersja dotychczasowa) i prywatny - bez konieczności opisywania, z oceną punktową tylko dla siebie - to kwestia byłaby załatwiona w przedbiegach. Wyniki można by poznać już 1 stycznia Za udzielanie się w publicznym mnożnik jak dziś.
            Last edited by Pendragon; 12-02-2015, 15:19.

            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

            Comment

            • Shedao
              Senior
              • 09-2007
              • 900

              no, ja już w sumie sporo lat jestem na forum, a dalej się boję Artomatem oceniać

              Comment

              • morbit
                Member
                • 09-2008
                • 56

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona Wyświetlenie odpowiedzi
                A nie dostałeś e-maila z przypomnieniem, ze za 37 minut kończy się głosowanie?
                Dostałem 12:30 maila o głosowaniu

                Comment

                • Brodzislaw
                  Senior
                  • 09-2013
                  • 1020

                  A ja dostałem mejla o 11.17 ale i tak nie zdążyłem. Jeden wielki rozjebus z tym konkursem...

                  Comment

                  • derius
                    Member
                    • 07-2006
                    • 35

                    witam otrzymałem dziś maila otworzyłem i co już po plebiscycie!

                    Comment

                    • Holy-Grail
                      Senior
                      • 06-2010
                      • 320

                      Mail o 11:24, że mam się wyrobić do 12-tej!

                      Bo jak na forum browar.biz, to już niepracujący żul cały czas do monitora przyklejony.

                      Dzięki Ci Administracjo.
                      Last edited by Holy-Grail; 12-02-2015, 20:08.

                      Comment

                      • Brodzislaw
                        Senior
                        • 09-2013
                        • 1020

                        Za Hitlera organizator tego plebiscytu to by od razu poszedł do pieca z pominięciem komory gazowej

                        Comment

                        • domaluj
                          Senior
                          • 04-2012
                          • 303

                          O głosowaniu wiadomo od dawna. Pomijam fakt, że to głosowanie coroczne.
                          Głośno o nim także na Facebooku - wystarczy lubić jakiegoś blogera, browar.
                          Żart o Hitlerze poniżej jakiejkolwiek krytyki.
                          Widać niektóre słabsze jednostki zostały wykluczone z głosowania...

                          Comment

                          • morbit
                            Member
                            • 09-2008
                            • 56

                            Skoro się wysyła maile, to jednak powinno to być trochę wcześniej, różnie dochodzą, jak widać.

                            Wypowiedzi wyżej nie ma sensu komentować...
                            Last edited by morbit; 12-02-2015, 20:37.

                            Comment

                            • dyczkin
                              Serce w kolorze blaugrana
                              • 05-2011
                              • 3657

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona Wyświetlenie odpowiedzi
                              Jak nie ma? Jacer już cię bojkotuje, w zasadzie twoją robotę. Musisz mu się w przyszłości zrewanżować
                              Moja robota to większości przypadków przy piwie jest robiona, nie zawsze pierwszym , stąd różne niedopatrzenia, pomyłki i takie inne. No i to mój pierwszy rok w tej roli .
                              Popieram opcję rozszerzenia gatunkowości i poproszę o szczegółowe instrukcje w temacie piw specjalnych/hybryd gatunkowych.

                              Co do plebiscytu, to ja maila dostałem o 11,22, ale wcześniej podjąłem decyzję o nie głosowaniu, tyle piw, tyle jednostrzałów, butelka słabo dostępna, małe Polkowice a i zatem małe możliwości, samo życie
                              Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

                              Moje warzenie // Piwny Wojownik

                              Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

                              Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

                              Comment

                              • jaw7
                                Senior
                                • 10-2012
                                • 173

                                panowie do kogo te pretensje ,trzeba się trochę orientować w temacie.wystarczy odwiedzić browarbiz raz dziennie i wszystko

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎