Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Likwidować martwe dusze!

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • mwa
    Senior
    • 01-2003
    • 5071

    #31
    Ja jestem przeciw, gdyż znam osobiście jedną osobę, która słynie ze zbierania polskich dekli, a bodajże do pół roku temu nie oddała ani jednego postu, gdyż widocznie nie musi się udzielać.
    Teraz od czasu do czasu coś napisze. Na dodatek zawsze ma stały dostęp do netu.
    Tak więc znając taki przypadek jestem za tym by osoby te zostały.
    Pozdrawiam Cię !!!!

    Comment

    • YouPeter
      Senior
      • 05-2004
      • 2379

      #32
      Nie likwidować

      Też myślę że lepiej nie likwidować takich użytkowników. Najlepszym przykładem jest mój brat, który czyta to forum ale niegdy się nie wypowiada. Nie powinno sie takim userom odbierać możliwości dostępu do informacji i zdobywania wiedzy. A poza tym duża liczba użytkowników świadczy o wielkości serwisu co może wpływać na większą ilość reklamodawców.
      Bo kto piwa nie pije ten jest wywrotowcem, świadomie uszczuplającym dochody państwa, bezideowcem.

      Comment

      • lewek
        Junior
        • 07-2002
        • 6

        #33
        To, że niektórzy wpisują głupoty na każdy temat, byle tyko coś napisać ma być powodem do dumy??

        Comment

        • ART
          mAD'MINd
          • 02-2001
          • 23811

          #34
          a ktoś napisał że tak jest?
          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

          Comment

          • ergie
            Senior
            • 05-2004
            • 1041

            #35
            Nie kasować małomównych. Jak się rejestrowałem to myślałem, że wiem na temat piwa wszystko co wiedzieć powinienem. Jednak po dokładniejszej lekturze forum i informacji na serwisie wiem, że nic nie wiem. A w takiej sytuacji trudno się odzywać

            PS.
            Pozdrowienia dla wszystkich milczących
            Lepiej milcząc uchodzić za idiotę, niż odzywając się rozwiać wszelkie wątpliwości.
            ------------------------------------------------------------------
            Jasne czy ciemne? Jasne, że ciemne!

            Comment

            • Petrax
              Senior
              • 12-2001
              • 662

              #36
              Patrząc na sprawę bardziej realistycznie, to chyba te kilkaset użytkowników (z których chyba 3/4 nie wpisuje nic do profilu) zajmuje w bazie danych niewiele więcej miejsca niż cały ten temat
              In cervisia veritas
              http://www.ptxc.de.vu
              Пиво - вот мое экотопливо

              Comment

              • brzeczka
                Senior
                • 12-2003
                • 373

                #37
                ja tam nie jestem zalogowany od zawsze, bo nie miałem stałego dostępu do sieci, poza tym nie czułem jakoś zewu natury
                uważam, że "wygaszanie" nieaktywnych jest nie na miejscu, jak niektórzy stwierdzili powyżej, są ludzie, którzy nie potrzebują istnieć i coś wnosić, czytają i to wszystko, ja np. dla nich też zamieszczam co mogę i nie interesuje mnie ich wkład, jak poczytają i łykną trochę wiedzy na jakikolwiek temat, to chyba największa nagroda dla nas wszystkich, uczestniczących w tej zabawie (mam nadzieję, że to dla większości jest zabawa)
                kolejna kwestia: kto ma być tą inkwizycją, która wybierze ofiary do wykasowania - jesteśmy specyficznym narodem, gdzie na 3 osoby jest 5 poglądów i nie przenośmy niczego z życia na to forum, niech będzie otwarte dla każdego, kto nie chce ukręcić tu kasy i nie obraża innych
                tyle ja

                Comment

                • maZAK
                  Junior
                  • 05-2004
                  • 5

                  #38
                  Co można powiedzieć na temat po paru piwach dobrych

                  Comment

                  • ART
                    mAD'MINd
                    • 02-2001
                    • 23811

                    #39
                    no wydaje mi się że przynajmniej zaskakujące złote myśli powinny się wtedy przytrafiać.
                    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                    Comment

                    • brzeczka
                      Senior
                      • 12-2003
                      • 373

                      #40
                      wydawało mi się, że temat jest jak najbardziej poważny, bo dotyczy części zrzeszonych czy zdeklarowanych jakby nie zwał, a złote myśli można ładować też po kilku piwach niedobrych - kolega maZAK, proszę jeszcze posurfować troszkę po browarze

                      Comment

                      • Krzysiu
                        Krzysiu
                        • 02-2001
                        • 14936

                        #41
                        Dzisiaj wśród jubilatów jest Soma, która już chyba nie żyje. Co zrobić taką naprawdę martwą duszą?

                        Comment

                        • ART
                          mAD'MINd
                          • 02-2001
                          • 23811

                          #42
                          Zakładam że browar jako taki nie mógł się zarejestrować w serwisie...
                          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                          Comment

                          • JAckson
                            Senior
                            • 05-2004
                            • 6122

                            #43
                            Wczoraj znalazłem w jakimś swoim archiwum mejla od ART'a z 06.2002 dotyczący mojego dawnego i nie używanego konta na browar.biz. Logowałem się wtedy jago 'acsz'. Po sprawdzeniu okazuje się że konto nadal jest zarejestrowane. Proponuje więc je niezwłocznie usunąć. Dodam, że znam hasło do owego konta i mogę je przesłać
                            MM961
                            4:-)

                            Comment

                            • Oskarx
                              Senior
                              • 02-2004
                              • 248

                              #44
                              Dajcie spokój chłopakowi, przecież ART prowadzi stronę internetową a to też biznes a nie tylko hobby.
                              Jaki reklamodawca zamieści u niego reklamę jak się wykaże ilością powiedzmy 2000 użytkowników. Jak nie chcą pisać to trudno.
                              A tak w ogóle to w tym temacie wypowiedziało sie wiele osób, które sie mało wypowiadają.
                              Oskar

                              Comment

                              • ART
                                mAD'MINd
                                • 02-2001
                                • 23811

                                #45
                                JAckson napisał(a)
                                Wczoraj znalazłem w jakimś swoim archiwum mejla od ART'a z 06.2002 dotyczący mojego dawnego i nie używanego konta na browar.biz. Logowałem się wtedy jago 'acsz'. Po sprawdzeniu okazuje się że konto nadal jest zarejestrowane. Proponuje więc je niezwłocznie usunąć. Dodam, że znam hasło do owego konta i mogę je przesłać
                                dzięki za zgłoszenie,

                                aha, bardzo proszę o takich sprawach informować mnie nie na Forum tylko poprzez PW/Email.
                                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎