Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Problemy z postami

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Krzysiu
    Krzysiu
    • 02-2001
    • 14936

    #16
    Aha. Rozumiem, że za dużo gadam?

    Comment

    • ppns
      Senior
      • 10-2002
      • 1737

      #17
      baklazanek napisał(a)


      Mi też to się zdarza Uważam że jest to spowodowane tym iż po pewnym czasie przebywania na forum dana osoba zostaje wylogowana. Następuje to chyba po 30 minutach. Ale dokładnie nie liczyłem. Aha i dzieje mi się tylko tak jak używam Opery a jak explorera to jest wszystko dobrze.
      Ja używam IE i po próbie wysłania postu (który zbyt długo "tekściłem"
      zostaję wylogowany.
      piwoppns@wp.pl

      Comment

      • adam16
        Senior
        • 02-2001
        • 9865

        #18
        Arcie, to zaczyna być problem.
        Browar Hajduki.
        adam16@browar.biz
        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

        Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

        Comment

        • ART
          mAD'MINd
          • 02-2001
          • 23807

          #19
          proponuję przeczyścić sobie komputery:
          - wylogować się
          - opróżnić zawartość offline / cache / katalogu cookie / formularze / hasła
          - zalogować się ponownie (w miarę możliwości ustawić sobie automatyczne logowanie i korzystanie z cookies - w ustawieniach forum)

          w konfiguracji serwera nic się nie zmieniało ostatnimi czasy.
          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

          Comment

          • adam16
            Senior
            • 02-2001
            • 9865

            #20
            ART napisał(a)
            proponuję przeczyścić sobie komputery:
            - wylogować się
            - opróżnić zawartość offline / cache / katalogu cookie / formularze / hasła
            - zalogować się ponownie (w miarę możliwości ustawić sobie automatyczne logowanie i korzystanie z cookies - w ustawieniach forum)

            w konfiguracji serwera nic się nie zmieniało ostatnimi czasy.
            Niestety automatyczne logowanie nie jest możliwe z komputera służbowego. Wtedy 12-tu ludzi mogłoby udawać, że są adamem16-tym.
            Browar Hajduki.
            adam16@browar.biz
            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

            Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

            Comment

            • ART
              mAD'MINd
              • 02-2001
              • 23807

              #21
              jest możliwe - trzeba jednak pamiętać żeby się skutecznie wylogować po zakończonej sesji.
              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

              Comment

              • adam16
                Senior
                • 02-2001
                • 9865

                #22
                Wydawało mi się, że automatyczne zalogowanie nastąpi zawsze po wejściu na stronę. Więc każdy kto ma dostęp do takiego komputera może się zalogować. Ale moja wiedza o kompach jest bardziej niż skromna, więc może nie mam racji.
                Browar Hajduki.
                adam16@browar.biz
                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                Comment

                • ART
                  mAD'MINd
                  • 02-2001
                  • 23807

                  #23
                  kiedy działa automatyczne logowanie?

                  - "Automatyczne logowanie" działa zawsze* w przedziale czasowym od momentu zalogowania do momentu (poprawnego) wylogowania przez Użytkownika.

                  * teoretycznie. dlatego po kilknięciu na "Wyloguj" należy koniecznie sprawdzić czy faktycznie to nastąpiło (kłania się cache'owanie stron przez przeglądarki, serwery proxy, etc.). Jak sprawdzić poprawność procesu wylogowania? Po kliknięciu na "Wyloguj" należy wyłączyć wszystkie okienka przeglądarki następnie włączyć jedno z powrotem i udać się na http://www.browar.biz/ by sprawdzić czy pojawił się formularz logowania.
                  - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                  - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                  - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                  Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                  Comment

                  Przetwarzanie...
                  X
                  😀
                  🥰
                  🤢
                  😎
                  😡
                  👍
                  👎