Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Gadu-Gadu

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19167

    Czy ktoś ostatnio zaobserwował fiksowanie GG? Znika połączenie i dość często
    Last edited by e-prezes; 21-11-2007, 12:12.

    Comment

    • mgiełka26
      Senior
      • 09-2006
      • 535

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
      Czy ktoś ostatnio zaobserwował fiksowanie GG? Znika połączenie i dość często
      Od dobrych 3 miesięcy tak się dzieje

      Comment

      • e-prezes
        Senior
        • 05-2002
        • 19167

        No cóż, początkowo wydawało mi się, że to przez fakt posiadania trzech instalacji na trzech kompach bez hasła wejściowego. A są jakieś powody takiego zachowania się programu?
        Last edited by e-prezes; 21-11-2007, 12:27.

        Comment

        • mgiełka26
          Senior
          • 09-2006
          • 535

          Prowadzone są prace modernizacyjne.. niestety zostaje nam czekać.
          Więcej informacji na np. http://fider.idg.pl/info.asp?j=1&za=40&id=16766380

          Comment

          • peter007
            Senior
            • 06-2004
            • 2820

            A myślałem już, że to u mnie się coś popitoliło
            Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

            Comment

            • kot_z_cheshire
              Senior
              • 11-2005
              • 2201

              Hmm...a ja byłam pewna, że mój tak net osłabł, że nawet gg nie jest w stanie uciągnąc...Ulżyło mi
              Młode koty mają adhd, niestety.
              Aksjomat Cole'a - suma inteligencji na planecie jest stała, liczba ludności rośnie.
              Dysleksja i żyrafy nie istnieją.
              Jaszczomb jaszczombowi pudla nie wydudla.

              Comment

              • woosaa
                Senior
                • 07-2005
                • 1548

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                Czy ktoś ostatnio zaobserwował fiksowanie GG? Znika połączenie i dość często
                Mam to samo tak od tygodnia
                mb WOS

                Comment

                • jacer
                  Senior
                  • 03-2006
                  • 9875

                  Łukasz Fołtyn wziął się za politykę więc gg fiksuje. Nota bene straszny z niego marksista.

                  P.S. U mnie jakoś działa dobrze.
                  Milicki Browar Rynkowy
                  Grupa STYRIAN

                  (1+sqrt5)/2
                  "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                  "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                  No Hops, no Glory :)

                  Comment

                  • Alphonse
                    Member
                    • 06-2007
                    • 96

                    Łukasz Foltyn od dłuższego już czasu w żaden sposób nie pracuje nad rozwojem czy utrzymaniem obecnego GG. Wręcz jest to poza sferą jego zainteresowań.

                    Piastowanie przez niego funkcji członka Rady Nadzorczej było niejako formalnością z uwagi na posiadane ~1/5 udziałów.

                    Wraz z rozpoczęciem kampanii w mediach w 2006 roku, Łukasz Foltyn zrezygnował z członkostwa w RN, nie podjął żadnego nowego formalnego czy nieformalnego stanowiska w GG, a jego udział w akcjach zmniejszył się.

                    A skoro już tyle napisałem to dodam, że rok 2006 to tylko rozpoczęcie skromnej kampanii, natomiast Łukasz Foltyn nie jest nowicjuszem w polityce: od lat współtworzył i redagował portal lewica.pl, wspierał materialnie i organizacyjnie wiele wydawnictw czy imprez oraz był członkiem zwyczajnym PPS.

                    Comment

                    Przetwarzanie...
                    X
                    😀
                    🥰
                    🤢
                    😎
                    😡
                    👍
                    👎