Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Twoje propozycje zmian w dziale Kolekcjonerstwo/Birofilistyka

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Maremali
    Senior
    • 05-2002
    • 1953

    #46
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pizmak666 Wyświetlenie odpowiedzi
    Dla mnie dużym ułatwieniem było by coś takiego:
    Klikam na użytkownika i widzę co on posiada czego ja poszukuję i na odwrót.
    Arcie zrób to w opcji dla super userów a stabilność finansowa ma szansę się poprawić.
    http://maremali.web-album.org/

    Comment

    • becik
      Senior
      • 07-2002
      • 14999

      #47
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
      1. Likwidacja pocztówek elektronicznych
      2. zastąpić go działem: smycze
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
      Moja odpowiedź także obecnie jest ta sama - jak będę miał stabilną sytuację w zw. z finansowaniem BrowarBizu to będą wprowadzane postulowane usprawnienia, które to także wymagają czasu. Na razie czas który mógłbym spędzać nad usprawnieniami spędzam na poszukiwaniu reklamodawców i realizowaniu w związku z tym zobowiązań.

      Pozwolę sobie na na dalsza dyskusję, chyba zmiana nazwy działu w kolekcjonerstwie z "Pocztówek elektronicznych" na "Smycze" to chyba kwestia minuty..., jak nie kilku sekund...no chyba, że się mylę.
      Natomiast ja już mógłbym usunąć te dwie sztuki leżące od kilku lat i zacząłbym przerzucać smycze
      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

      Comment

      • ART
        mAD'MINd
        • 02-2001
        • 23805

        #48
        Też sądzę że to można szybko zrobić. Problem w tym że jest tu mniej więcej 145192127 innych rzeczy których zrobienie również trwa chwilę. Sumarycznie zmierzamy ku nieskończoności Proszę o cierpliwość.
        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎