Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

PremiumUżytkownictwo - czyli wspieranie działania BrowarBizu

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • JAckson
    Senior
    • 05-2004
    • 6122

    #91
    1% podatku na browar.biz
    MM961
    4:-)

    Comment

    • darekd
      PremiumUżytkownik
      • 02-2003
      • 12202

      #92
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ahumba Wyświetlenie odpowiedzi
      Ja już dawno twierdziłem, że bez odpłatności dostep powinien być ograniczony. Np. brak możliwości oglądania zdjęć, możliwość korzystania tylko z forum - możliwości jest wiele.
      Ale chodzi Ci o dostęp dla Premiumów, czy jeszcze dodatkowe opłaty? Uważam, że wykupienie konta premium mogłoby otwierać takie możliwości jak dodawanie zdjęć, udział w konkursach itp. Ale dodatkowe opłaty, dla tych co już wykupili to konto, to chyba może być odstraszające i może skutkować spadkiem zainteresowania.

      Comment

      • Latarnik
        Premium Lamplighter
        • 06-2004
        • 4998

        #93
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ahumba Wyświetlenie odpowiedzi
        Np. brak możliwości oglądania zdjęć,
        Moim zdaniem powinno byc na odwrot czyli brak mozliwosci dodawania zdjec.
        5410 kapsli z wypitych piw
        874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
        "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
        https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
        Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
        https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

        Comment

        • pizmak666
          Senior
          • 12-2006
          • 1898

          #94
          I niech się nam np. Becik obrazi i zabierze ze sobą ponad 15 000 zdjęć
          „Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić”

          "Pamiętaj, że piwo, które nawarzysz inni pić będą-nawarzone zatem winno być więcej niż dobre".

          Nie jestem certyfikowanym sędzią PSPD.

          Comment

          • Ahumba
            Senior
            • 05-2001
            • 8962

            #95
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darekd Wyświetlenie odpowiedzi
            Ale chodzi Ci o dostęp dla Premiumów, czy jeszcze dodatkowe opłaty? Uważam, że wykupienie konta premium mogłoby otwierać takie możliwości jak dodawanie zdjęć, udział w konkursach itp. Ale dodatkowe opłaty, dla tych co już wykupili to konto, to chyba może być odstraszające i może skutkować spadkiem zainteresowania.
            Nie no bez jaj, jeśli tak wyszło z mojej wypowiedzi to sorry. Opłacasz premiuma to masz to co teraz, ni płacisz nic - niewiele masz
            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

            Comment

            • Ahumba
              Senior
              • 05-2001
              • 8962

              #96
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pizmak666 Wyświetlenie odpowiedzi
              I niech się nam np. Becik obrazi i zabierze ze sobą ponad 15 000 zdjęć
              Niech się w ogóle wszyscy na wszystko obrażą.
              - na rtv nie płacić
              - na browar.biz nie płacić
              - za leki nie płaci
              - za .... nie płacić
              I wszystko mieć za darmo.
              I tylko zarobki zajebiste.
              Ja już chyba coś podobnego przeżywałem ileś lat temu.
              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
              znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

              Comment

              • Bombadil13
                • 05-2005
                • 2479

                #97
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pizmak666 Wyświetlenie odpowiedzi
                I niech się nam np. Becik obrazi i zabierze ze sobą ponad 15 000 zdjęć
                Becik obrazić???... w życiu
                A nawet jak to i tak wszystko jest u ARTa na serwerze
                Poszukuję

                Comment

                • Bombadil13
                  • 05-2005
                  • 2479

                  #98
                  ART nie słuchaj ich!!!
                  Tak jest good!
                  Mam nadzieję, że mimo wszystko nie dokładasz do interesu (jak Dyrektor do Ciechana Grudniowego )

                  Jak jeszcze każdy co tu się wypowiada, spróbuje załatwić jakąś reklamę, albo od czasu do czasu wpłaci wolne środki na wskazane konto (poczuje się trochę współwłaścicielem browar.biz- odpowiedzialnym współwłaścicielem), to będziemy mieli jeszcze kupę radochy przez ładnych parę lat.

                  PS. A tak wogóle, to moim zdaniem- PU (koszt nawet po podwyżkach jest niewielki) to MORALNY OBOWIĄZEK!!!
                  Poszukuję

                  Comment

                  • Latarnik
                    Premium Lamplighter
                    • 06-2004
                    • 4998

                    #99
                    Biorac pod uwage inflacje jaka jest w Polsce, to ta podwyzka jest smieszna!
                    Nie pamietam od ilu lat place browarbizowy abonament, ale od pierwszej wplaty to paliwo na stacjach podrozalo o ponad 100%.

                    Od pazdziernika 2004, przypomnialem sobie.
                    Last edited by Latarnik; 16-01-2012, 21:20.
                    5410 kapsli z wypitych piw
                    874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
                    "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
                    https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
                    Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
                    https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

                    Comment

                    • Promil03
                      Senior
                      • 10-2007
                      • 2833

                      Jak zaczynałem opłacać składkę za Premium, opłaty składały się na 24% kosztów utrzymania serwisu.
                      Teraz jest ok. 31%, ale zdaję sobie sprawę, że większość tych opłat dokonują właściciele sklepów i lokali (moim zdaniem super tania reklama. Może za tania?).
                      Ile jest takich osób, które opłacają składkę Premium zupełnie bezinteresownie? I właśnie tu jest problem. Znam osobiście kupę ludzi z forum, którzy mówią wprost, że nie będą opłacały składki bo nie (choć na pewno stać ich na te kilkadziesiąt złotych rocznie).
                      Jakby np. zablokować oglądanie działu "Kolekcjonerstwo" osobom bez opłaconego abonamentu to co by się stało? Nic. Niektórzy kolekcjonerzy wydają na pojedyncze wzory do kolekcji ogromne pieniądze, koszt "Premiumowania" mogliby po prostu wliczyć w koszty swojego hobby.
                      Ale po co? Krasnoludki serwery opłacą, pamięci dokupią itd.
                      Szkoda gadać. za Zielonych!
                      Last edited by Promil03; 16-01-2012, 21:29.

                      Comment

                      • anteks
                        maruda
                        • 08-2003
                        • 10738

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Promil03 Wyświetlenie odpowiedzi
                        Ale po co? Krasnoludki serwery opłacą, pamięci dokupią itd.
                        Szkoda gadać. za Zielonych!
                        Za to była osobna zrzuta
                        Mniej książków więcej piwa

                        Comment

                        • Gringo
                          Senior
                          • 07-2007
                          • 2151

                          Kilkanaście miesięcy temu musiałem ściągnąć pewne dane z IMGW. Aby dostać plik PDF z tymi danymi, musiałem dokonać opłaty i to nie małej. Moim zdaniem dział "Twoje warzenie" powinien być jakimś zakresie płatny. Często, jednopostowcy dostają na tacy wszystko i to jeszcze w ładnym opakowaniu.

                          Comment

                          • ART
                            mAD'MINd
                            • 02-2001
                            • 23799

                            Kochani, cieszę się że wspieracie ten nasz wspólny wysiłek szerzenia zarazy piwnej.

                            Premiumowanie oczywiście pozostanie dobrowolne, a serwis jako taki - bezpłatny, wszak chodzi nam przecież o coś więcej niż kitłaszenie się we własnym sosie - sekta potrzebuje nowej krwi ze wszelkich kręgów, nie tylko z kręgu chętnych do wydania paru złotych na jakieś tam serwery i pijących piwo

                            PS. Od Becika proszę mi się odczepić, on chyba ze wszystkich poświęcił najwięcej życia na sprzątanie bajzlu tu i tam w BrowarBizie
                            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                            Comment

                            • Bombadil13
                              • 05-2005
                              • 2479

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Gringo Wyświetlenie odpowiedzi
                              Kilkanaście miesięcy temu musiałem ściągnąć pewne dane z IMGW. Aby dostać plik PDF z tymi danymi, musiałem dokonać opłaty i to nie małej. Moim zdaniem dział "Twoje warzenie" powinien być jakimś zakresie płatny. Często, jednopostowcy dostają na tacy wszystko i to jeszcze w ładnym opakowaniu.
                              Myślę, że też o to chodzi. Popularyzacja.
                              Gdy się tu logowałem, też byłem potencjalnym jednopostowcem, a zostałem na dłużej, tylko dlatego, że było tyle dostępnych danych i jak się później okazało niespotykanie przyjazna atmosfera (także w realu). Pewnie gdybym na "dzień dobry" musiał coś tam sms-em kupić, zostałbym onetowcem.
                              Last edited by Bombadil13; 16-01-2012, 21:52.
                              Poszukuję

                              Comment

                              • anteks
                                maruda
                                • 08-2003
                                • 10738

                                Nikt nie zmusza do płacenia "abonamentu" Artowi.Robimy to z władnej woli, a niektórzy maja to w d... i korzystają z dobrodziejstw forum friko
                                Mniej książków więcej piwa

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎