Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wyniki Plebiscytu na Piwo Roku 2003 - Komentarze

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23805

    #16
    cieszę się że niektórzy odetchnęli z ulgą

    dziękuję za podziękowania faktycznie trochę było roboty z obróbką danych, na szczęście wszystko było w bazie danych i odpadła jeszcze bardziej pracochłonna obróbka wstępna.

    z pełnymi danymi mogą zapoznać się na razie tylko PremiumUżytkownicy - tutaj:




    p.s. WujcioShaggy: Tyskie Gronie wyprzedziło tylko jednym punktem Brackie z Cieszyna.
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

    Comment

    • marcopolok
      Senior
      • 10-2001
      • 2334

      #17
      ART napisał(a)

      Tyskie Gronie wyprzedziło tylko jednym punktem Brackie z Cieszyna.

      Ciekawe kto się ośmielił
      bez brody...

      Comment

      • adam16
        Senior
        • 02-2001
        • 9865

        #18
        marcopolok napisał(a)
        Ciekawe kto się ośmielił
        Ktoś się nie bał.
        Ja juz zerknąłem w Foyer, i z rozpędu tam też coś mi się pisnęło
        Browar Hajduki.
        adam16@browar.biz
        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

        Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

        Comment

        • Sven
          Senior
          • 09-2003
          • 1211

          #19
          Wyniki wynikami, a nagrody?

          ART, cieszę się z takich wysokich pozycji Lwówka i Spiża! Ale jeśli mnie pamięć nie myli, to wśród głosujących miały być rozlosowane jakieś nagrody. Mam tu na myśli na przykład podkładki domowej roboty z Twoim autografem, czy jakieś malutkie szkiełko! Nie żebym być zachłanny, ale coś o prezentach zapamiętałem, popraw mnie jeśli się mylę.
          Celia, cerevisia et conventus.

          Comment

          • becik
            Senior
            • 07-2002
            • 14999

            #20
            baklazanek napisał(a)

            1. Sprytnym posunięciem organizatorów konkursu jest przedstawienie wyników ze względu na premium i zwykłych użytkowników. W ten sposób można troszkę odetchnąć po obejrzeniu ogólnych rozstrzygnięć.

            2.To pokazuje również iż osoby które cieszą się statusem Premium walnie przyczyniły się do tego iż masówka nie okupuje wszystkich czołowych miejsc. Choć oczywiście to nie znaczy iż wszyscy zwykli użytkownicy głosowali na piwa z wielkich koncernów.

            Brawa dla Arta i Albertoosa za kawał dobrej roboty

            ad.1 czy sprytnym? bo ja wiem? chyba to Twoje osobiste odczucie, po prostu nie rozumiem co na celu ma wykazanie podziału na Premium i nie-Premium i ich preferencji w stosunku do aktualnej zawartości portfela. Odetchnąć? dobrze, ale po czym? czy nie-Premium są myślącymi inaczej? (czyt. piwnie nieuświadomionymi?)
            dlaczego np nie ma podziału na użytkowników: memberów, junior memberów (co bardziej by wyłuskało potencjalne "wtyczki"), kobiet i mężczyzn etc?

            ad.2 bycie Premium czy nie, nie zmieni gustów, jak zostanę Premium ( a napewno zostanę) to i tak nie zmieni to faktu, że nadal będę głosować na te piwa z koncernów, które mi smakują (a takie są).
            Więc jak zostanę Premiumem bedę podnosił statystyki tym i owym
            Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

            Comment

            • robox
              = kapslarz =
              • 11-2002
              • 8188

              #21
              Cieszą mnie wyniki piw z Lwówka, w obstawianiu ich pozycji mało pomyliłem . Także jestem zaskoczony tak wysokimi pozycjami Dębowego, a już najbardziej Okocimia Mocnego.

              Comment

              • Wujcio_Shaggy
                Senior
                • 01-2004
                • 4628

                #22
                ART napisał(a)
                p.s. WujcioShaggy: Tyskie Gronie wyprzedziło tylko jednym punktem Brackie z Cieszyna.
                Taaaak. Podejrzewam, że i różnice między kolejnymi miejscami nie były dużo większe... Podobnie chyba było w kategorii > 13%?
                Dodam jeszcze, że brakuje mi Jurandowego Bocka wśród ciemnych, ale z drugiej strony - nie mam pomysłu, kosztem czego miałby się znaleźć na podium? Pocieszam się, że był czwarty .
                I oczywiście nieustające zdrowie ARTa i Albeertosa za organizację. Także na następne lata, aby im chęci nie zbrakło !
                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

                @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

                Comment

                • zythum
                  Kot Makawity
                  • 08-2001
                  • 8305

                  #23
                  Zacięta rywalizacja Lwówka i Noteckiego, szkoda, że Gambrynus nie jest tak dostępny (podobnie Góra) bo myślę, że próvowanie tych piw pozwoliło by im o walkę na pudle. W tej kategorii wyniki cieszą (choć pozycja tyskiego wynika raczej z reklamy i jej uleganiu niż rzeczywistym smaku tego "piwa") i leją trochę otuchy na przygnębione serce piwosza. W kategorii mocne - mocno zdziwiły mnie wyniki - odbiegają zupełnie od tych z pierwszej kategorii (masówki rządzą - ciekawe dlaczego, bo akurat dostępność piw mocnych z małych browarów jest jeszcze większa niż I kategorii, a i sowich wyrobów w tej kategorii mali na pewno nie mają co wstydzić,). Miejsce Lwówka w mocnych jak najbardziej zasłużone. Aha, co do pierwszej to mogłem umieścić Lwówka na III a nie na II miejscu i wygrało by Noteckie . Oba piwa warte swoich miejsc.
                  Kategorie piw ciemnych i specjalnych zdeterminowane dostępnością tychże - myślę, że tutaj zbyt mała próbka, żeby podejmować jakieś ważne decyzje. Mam ambiwalentne uczucia co do Ambera 9Koźlaka) - z jednej strony cieszy to piwo ale jednak przewaga marketingu nad trzymaniem się sztuki i stylu martwi.
                  To inaczej miało być, przyjaciele,
                  To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                  Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                  Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                  Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                  Rządzący światem samowładnie
                  Królowie banków, fabryk, hut
                  Tym mocni są, że każdy kradnie
                  Bogactwa, które stwarza lud.

                  Comment

                  • dryx
                    † 1966-2017 Piwosz w Raju
                    • 04-2002
                    • 1735

                    #24
                    marcopolok napisał(a)
                    Ciekawe kto się ośmielił
                    oj, przypuszczam ,że mój głos o tym zadecydował
                    z tego co pamiętam głosowałem w tej kategori:
                    1.Gronie,2.Brackie 3.Perła ale pewności nie mam

                    Comment

                    • biermann
                      Senior
                      • 09-2001
                      • 2552

                      #25
                      Wyniki jak najbardziej zgodne ( w większej części ) z moimi odczuciami. Zastanawianie się nad pozycja Dębowego zasadniczo nie ma większego sensu, wydaje mi się, że tu biora górę emocje - bo masówka. Może po prostu to piwo nie jest takie złe jakby producent wskazywał . I smakuje większości pijających mocne piwa.
                      "Zawsze pamietaj o przewidywalności głupoty"
                      Hare piwo, hare piwo, piwo, piwo, hare, hare
                      Hare sex, hare sex, sex, sex hare, hare
                      Hare muza, hare muza, muza, muza, hare, hare
                      Hare siec, hare siec, piwo, sex, muza, hare.

                      Comment

                      • ART
                        mAD'MINd
                        • 02-2001
                        • 23805

                        #26
                        Odp: Wyniki wynikami, a nagrody?

                        Sven napisał(a)
                        ART, cieszę się z takich wysokich pozycji Lwówka i Spiża! Ale jeśli mnie pamięć nie myli, to wśród głosujących miały być rozlosowane jakieś nagrody. Mam tu na myśli na przykład podkładki domowej roboty z Twoim autografem, czy jakieś malutkie szkiełko! Nie żebym być zachłanny, ale coś o prezentach zapamiętałem, popraw mnie jeśli się mylę.
                        co prawda nic o podstawkach nie było, ale wyniki losowania nagród za chwilę będę zamieszczał w temacie Plebiscytowym. najbardziej zainteresowanych czyli wylosowanych oczywiście poinformuję także osobiście.
                        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                        Comment

                        • Cocobango
                          Senior
                          • 04-2002
                          • 818

                          #27
                          marcopolok napisał(a)
                          Ciekawe kto się ośmielił
                          ...przepraszam ale to o mnie chodzi, niech usprawiedliwi mnie fakt że nie miałem do czynienia z brackim z cieszyna. Lecz Tyskacz nie był na 1 miejscu w moich ocenach.
                          Nie ma zacniejszego trunku nad Portera Łódzkiego :D
                          Łódzkie Browary odpędzą koszmary!
                          HEINEKEN MUSI ODEJŚĆ

                          Comment

                          • Cocobango
                            Senior
                            • 04-2002
                            • 818

                            #28
                            Mam pytanko do Arta: na którym miejscu uplasował się Porterek z Łodz, i z iloma punktami (jeśli możesz oczywiście to nam zdradzić na publicznym forum)?
                            Nie ma zacniejszego trunku nad Portera Łódzkiego :D
                            Łódzkie Browary odpędzą koszmary!
                            HEINEKEN MUSI ODEJŚĆ

                            Comment

                            • ART
                              mAD'MINd
                              • 02-2001
                              • 23805

                              #29
                              8 / 58p
                              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                              Comment

                              • mwa
                                Senior
                                • 01-2003
                                • 5071

                                #30
                                Cocobango napisał(a)
                                ...przepraszam ale to o mnie chodzi, niech usprawiedliwi mnie fakt że nie miałem do czynienia z brackim z cieszyna. Lecz Tyskacz nie był na 1 miejscu w moich ocenach.
                                Może podjedziesz na giełdę żywiecką i dowiesz się jak smakuje Brackie?
                                Pozdrawiam Cię !!!!

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎